Jump to content
Krelion

Седмична среща СЛИВЕН

Recommended Posts

Ице, до колкото занам май никой няма да ходи !!!А за Националната.Ако някой не знае още, тръгваме групата на 12-ти (Петък) 09:00 - 10:00 часа най късно!Пишете тук кой ще идва и кой не, и кой е съгласен за часа!

Колеги най-вероятно ще пътувам с вас но до тогава има доста време,ще се чуем пак.И кажете от къде ще се тръгва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля да идвам но нито стая си уредих нито палатка имам, но най вероятно ще дойда , ще се видим на седмичната :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще имате ли тая неделя някаква среща :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще имате ли тая неделя някаква среща ;)

Да, както всяка неделя. 6:30 на Еко до Кат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това 6:30 вечерта ли, аз по него време смятах да пътувам наобратно към Пловдив, ама мога поне замалко да спра да ви видя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да 18:30... за половин час толкова ли няма да се сперш :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ще се спра задължително, аз толкова пъти си идвам и немога да се запозная с клуба в родния си град :D Аз на майните тука им организирах седмични срещи и място им намерих пък с вас немога да се видя. Добре че стъпа в Пловдив един Сливналия с Хонда, че не ги знам как щяха да се оправят без мен :rolleyes::D :D ;) Ама пък съм и скромен хахахаха :P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес Tankista нямаше късмет и неможа да види сливенската група в действие и за малко да си пие сам кафето на Еко-то! :( Половината колеги днес май плашат рибата,ей oblaka и ако ти си в това число запази 2 кг. каракуда ще ти дойдем служебно на гости а бирата ще е от нас :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много кофти днеска стана, аз искам да се извиня от името на всички неприсъствали включително и мен... Колега другия път реванш! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Другия път отиваме ли в Пловдив?... За реванша де :(:P

Редактирано от skylinkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко Калояне, не се притеснявай, аз съм ви измислил наказанието, което даже колежката предложи, а именно едно идване към Пловдив :);) Малко да покажете на Пловдивчани какви уникални Хонди има в Сливен, пък и да се направи един моабет....само остава въпроса къде ще ви слагам да спите ;) от тук сменяме логото Нокиа-конектинг пипъл с Танкиста-конектинг пипъл ;):) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих понесла наказанието на TanKista (мнооого обичам да се возя по магистралата :P).А пък за спането, то не е нужно да спим може да се приберем ако не е късно :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз обичам да се возя по магистралата ама за бургас , по точно да го яздя със 7500 оборота :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе в краен случай мога да приютя някой, да не са шашкате :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kолеги и Колежке :) , в неделя, ще има състезание за туристически автомобили на писта Дракон в Калояново, тук ще се организираме да ходим да се порадваме малко на Хонда присъствието в състезанието, ако има мераклии, може да бръмнете към Калояново. Може да пишете и тук...макар че като гледам как осилено пишете, до другата неделя може и да има отговор :);) ;) ;):) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Неделя аз ще ходя на друго състезание-между "гласоподаватели" и престоят ми там ще е многооо дълъг :D,даже и на седмичната няма да мога да дойда :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз няма да мога да дойда.... ще бъда селянче в неделя :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъпи Хонда Съграждани :blink: , 8:30 на Кауфланд в петък (сутринта разбира се) е предложението.Съгласни ли сте?Пазаруваме, кой каквото му е на сърце и отпрашваме.Ще пусна предложението и на Ямболии.

 

Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че Кауфланд не отваря ли в 9:00 :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че Кауфланд не отваря ли в 9:00 :blink:

Да, но докато си замъкнем задниците всички ще стане 9:00 !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК, а какви пари да носим за яденето?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам за тези който няма да пазаруват или не им се става толкова рано,да се срещнем към 10:00 на бензиностанция Еко до Билла и да пием по едно кафе(има достатачно места от вън) и от там в индианска нишка да потегляме към Търново.ако има други предложения моля не се стеснявайте ами кажете. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на всички колеги , весело изкарване на националната , за съжаление заминавам зад граница с хондето и няма да се видим скоро, поздрави и да си изкарате супер яко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК, а какви пари да носим за яденето?

Колкото ще ядеш.Вили, мисля, че 10:00 е късно ама кажете...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля че няма да е лошо да пием кафе в 9 и 30 че да може към 10 да тръгнем. 12 да сем там, да се настаним и да може към 1 часа да се изпънем на басейна. който е съгласен моля да каже. кокич съгласувай го с Ямболии

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пийте едно и заради мене ;) В Събота ще звъня да ви търся из горите на В.Т ,че много непозната територия там :rant:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пожелавам на всички ви невероятно изкарване на националната и лек и безавариен път ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз сам направо за еко че ше пазаря четвартакнеска ходех на опознателена обиколка до В.Т. ;) патя е супер 250км отиване и връщане от които само около 30 лош засечено от лукоила за бяла :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПОСЛЕДНО 9:30 НА ЕКО(ЦЕНТЪР) СЕ чАКАМЕ.ПИЕМ ПО КАФЕ И ИЗчЕЗВАМЕ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая неделя ще се събирате ли, че съм си в Сливен събота и неделя, да се видим :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехооооо, има ли някой жив в този град....ако има такъв моля да покаже признаци на живот :):bg: !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мърдаме,мърдаме!! !!! Пак на същото място по същото време стига само колегите да не разберат,че пак ще идваш и да хукнат за риба :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То сега сигурно Сливенският екип ще ми се сърди, че преобщавам и облака към Пловдивската мафия :):);) Как мигаха тука на парцали като му видяха купенцето, че и на ВТИ-то много се радваха, понеже в Пловдив няма много ВТИ-та....даже почти няма като се замисля, което е много странно.Ако искате имам и следното предложение, неделя ако е хубаво времето да си направим една разходка към карандила или нещо такова, ако ли не ще се видим на Еко-то :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази седмица и аз ще съм в града и ще се появя на срещата. Предложението за Карандила или където и да е сред зеленина го подкрепям с 2 ръце и 5 сурови пържоли :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май няма да можем да се организираме за ходене нанякъде, ще се видим утре на Еко-то :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Сливналии, снощи успяхме да се съберем и да се видим най-накрая. Ще чакам да пишете тука, като доразвиете идеята за карандила, че скоро смятам да взимам отпуска и може да се позадържа в Сливен за повече от 1 ден :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Сливналии, снощи успяхме да се съберем и да се видим най-накрая. Ще чакам да пишете тука, като доразвиете идеята за карандила, че скоро смятам да взимам отпуска и може да се позадържа в Сливен за повече от 1 ден :):)

Благодарим ти и на тебе за гостито!Ще трябва да я доразвием и да се отсрамваме, че я караме през просото последно време :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме си вече нов колега в групата с прекрасно червено ЕГ д16з6! Честито баце, да си я караш с кеф и безаварийно!ПП:Ще го оставя сам да се похвали :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря , за което ами остана да се видим и да се запозная лично с останалата част от клана Хонда СЛИВЕН :drunk:))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готина среща стана днес, благодарим на колегите от Ямбол за визитата, време е да връщаме!Айде да организираме нещо с пре(с)пиване :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...