Jump to content
stan4o

К'фи са тия никове :)

Recommended Posts

моя е такав,6тото съм малко болен по вси4ко японско! :) :) УС!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Big Blonde Wolf

Аз бях Огнян (ясно откъде идва), после нещо ме удари по главата и се прекръстих на Големия Лош Вълк (big bad wolf), после под влияние на някои хора (да не посочвам) станах голям перхидролен вълк :worthy: щото съм леко рус

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моя ник от малък не съм го сменял,поне от 10 годишен всеки ме знае като Vektor-Vektor4o,вече не помна от къде ми е щукнало....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От както се помня баща ми нарича така марката - и аз незнам що ама от там... :worthy: и той горкия е болен от японска жълтеница :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моя ник honda_lv идва от Хонда луд за връзване ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз какво да кажа :wacko: хулиганствам си от малка :ranting:

да бе да шо лъжеш, такава си кроти4ка :cry:

моя идва от името - Nikolay Ivanov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest speedrum

Бързичко се движа и фамилия...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срам - не срам, моя ник идва от един опел, който имах преди 5 години. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз дълго мислих ник и понеже освен голям любител на ханда съм и на огнестрелни оръжия та /trigger/-спусък ама не иска да ме регне така та се наложи да вмъкна една буква повече :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HaeMHuK

ника е много стар от играта CS може би позната за много от вас и така исках нещо което се изписва с английските букви,но да изглежда на бг и един ден умната ми глава роди НаеМНиК ;) деца какво да ги правиш ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blueeye

Освен мен, кучето ми е с едно синьо око ;)ето го и него: ЦЪК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AMD- такъв е процесора на компютъра ми :P просто така ми хрумна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Niki Petkov

Тоя ник го ползвам от 1996г. от IRC или така наречената мирка, тогава ползвахме даилъп модеми и 2к беше страшно бърза скорост, та за първи път се регистрирах така и до ден днешен, а какво значи просто нямам идея, просто nikonti ми дойде в главата тогава и така си и останах, а иначе всички приятели ме знаят като Джеки или Джексъна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фена или по точно Ванчо фена излезна много одавна /7 клас/ когато се записах в един радио клуб.Та там ми обяснават една схема за един филтър на захранване .Обаче от моя страна пореден ден въпрос след въпрос :cool: ,и едно от момчетата ме поглежда и вика абе ванчо ти фенче ли си и така си остана фена или фенчето вече 17 години .Много хора даже не ми знаят и името :cool: а си знаят Фена :tooth: .А изумлението и идеята ми дойде днес като прчето ника на един нов колега не само и на него де :) ,дано дойде ред и той да напише ,че може да се обиди ако напиша за него .Ама нещо с Мотика беше :tooth::) .П.п има един май има връзки с Бин Ладен :tooth::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз пък съм се "кръстил" на реномиран марков женски парфюм.Една бивша моя мацка го ползваше едно време.Толко беше хубав, че ми идеше и аз да се пръсна :cool:Даже след като почнах да се пиша по скайпове и т.н "Wish" приятелите от околията влизащи по чатовете подвикваха "Wishcheeeeeee как сме?",което беше странно за други хора щото се чудеха коя майка ще си кръсти така детето :)А смейте ми се сега :)

Редактирано от Wish

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Моят ник идва от тийн годините. Първо си направих регистрация в mIRC (помните ли го тоз чат а??) тогава даже поща нямах още. И после и поща си направих пак с тоя ник..1ва, 2ра поща. И навсякъде регистрациите така та до днес. А всъщност Крис Барнс е един лош брадат чичко дето много грозно вряка :cool: (дет металягите го знаят)

Редактирано от chris_barnes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

моя ник с който влизам всъщност дойде от там,че едно гадже все ми викаше бебче,бебси и т.н. то нали съм си едно с малки размери и...та така от там идва и "bebs" :) а Мария Илиева то е ясно... :cool:

Редактирано от Мария Илиева

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам изключителни ръководни умения :cool:Отделно от това, често хората от самосебеси се обръщат към мен с "Шефче, кво правим; Добре, Шефе" /тези, които не са ми виждали ника/. Когато се регистрирах във форума преди сума години, исках да използвам нещо различно от това, което ползвах до този момент тогава иии се сетих как се обръщат към мен и... така.Иначе ползвам около 3 други псевдонима за пощи и т.н. tmaker, thethundermaker /доста уникален, тъй като тази дума е лично мой патент, няма такава в английския/, paincoster и други. Поради задълбочените ми познания по IT security, не обичам да ползвам една парола или един nickname за всички места.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Използвам рядко срещаната си фамилия - знам за около 45 семейства в България. Фамилията е от македонският край и води началото си от името Дафо . :cool: А разшифровката е лесна - Koko от Николай и Daf то Дафчев ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готина тема- Моят ник е комбинация от трите ми имена и годините на които бях при регистрацията ми в един чат. А и понеже съм си малко Perko :cool: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фрешчу .. ако се досещате идва от радио Фреш :) преди време много го слушах прибирах се вечер да слушам хитове и мойте приятели по това време започнаха да ми викат така :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моя е такъв, щото гледам питбули :cool: и са ми втората мания след колите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами моя ник е още от както имах голф2 от тогава го ползвам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като излезе играта NFS - Mpst Wanted се бях запалил много по нея и от там :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят идва от най-готината кола :D но по принцип ника в другите форуми ми е spazz от моето име Спас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

''Ти си шибан задник знаеш ли...?''-развика се момиче,на което казах че искам да сме само само приятели...и си останахме такива де :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет много е дълго за обяснение но да кажа ,че повечето регистраци са ми с него това е старият ми прякор в реалния живот сега някаде от 6-7години сички ме знаят като (Fox) интересна тема поздрави! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна тема. Моят идва от MANCHester United :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Моя е от факта че всеки ми вика,че не ме била слушала тиквата :D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя се пише лесно и най-важното почти никога не е зает зарадито това е такъв!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Моя ник "PETE_TONG" идва от един готин филм за глухия диджей Франки Уайлд. Самия филм се казва "It's all gone ,Pete Tong". Просто историята му ме впечатли адски много,и така съм вече 4 години навсякъде със този псевдоним.

Редактирано от PETE_TONG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aphex - идва от AphexTwin или Публикувано изображение един наистина много много "голям" в съвременната музика

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя пък идва от там ,че преди хобито ми беше фитнес и много ядях да има ефект и обичам много жени и се лакомя :Д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя идва от това че съм грандоман ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят едва ли се нуждае от обяснение ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сегашния ми ник vi4o0o си идва от името ми . Иначе имам още 2 , като единия е sTiLLFree ,а другия dolt. Като и двата са от времето когато бях 5ти 6ти клас и мацах със флакони наляво надясно ;) . sTiLLFree се пиша откакто видях това клипче

,а dolt /в превод ТЪПАК ;) / ми го измисли един приятел .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя идва от Водомера...преди доста години едно поне 10-11 години слушахме в квартала Гумени Глави и имаха една песен Гуантанамера и там се пееше Гуантанамера хвани ме за водомера и доста ме кефеше за времето си и това ми беше станал ник в Counter Strike и доста хора ме познаваха като Водомера в квартала...После премина само във Водо за по кратко!И до сега много хора изобщо незнаят как се казвам, но знаят че се съм Водо ;) забавно ;)

http://www.vbox7.com/play:d686460a

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят ник всъщност си ми е прякора от детските години...мнооого отдавна имаше едно детско анимационно филмче за кучето Чопър и патето Яки... Е...мен ми дадоха прякор по името на кучето ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

При мен е доста странно положението ;) 1-во от малък в семейството ми казваха "трънчо" или жаргонното "трънчанчо" ;) 2-ро преди години в поредния си неуспешен опит да карам ски, излязох от пистата и се пречуках в някакви бодили..Приятелите ми естествено веднага смяях и ме кръстиха "повелителя на тръните" ;) (макар че тогава не ми беше много весело ;) )3-то направих си една екстравагантна кичара и пак от приятели плъзна.. "трънчо"И така след като на 3 места, различни хора ми казват така (независимо един от друг) си казах "Това е...Няма нищо случайно на този свят" ;) Ииии така си седя с малоумния ник и до ден днешен. Дъ Енд

Редактирано от Трънчо
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...