Jump to content
stan4o

К'фи са тия никове :)

Recommended Posts

Всякви никове съм виждал от сорта на "Луд с Мотика" или "Те ме Похитиха" ама като видях "На Сакото Яката" NA.SAKOTO.YAKATA - вижте колко японско звучи :) Та хайде сега всеки,който иска да си каже от каде идва ник-а му. Моя е скучен... идва от името ми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всякви никове съм виждал от сорта на "Луд с Мотика" или "Те ме Похитиха" ама като видях "На Сакото Яката" NA.SAKOTO.YAKATA - вижте колко японско звучи :) Та хайде сега всеки,който иска да си каже от каде идва ник-а му. Моя е скучен... идва от името ми.

Ако има гадатели из между нас, нека кажат моя ник от къде идва, че и аз самият не знам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересна тема! Евала. :) Моят ник идва от капака на колата а и от около 5 години го ползвам. Жената ме нарича чудовище от време на време :) и така се роди. А ООД-то е па треба да го има отзаде за звук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хихи яка тема ! Аз пък съм ф'печатлен от ника : KamiKadzeDelSolTypeR

Моят по скоро е антагонизъм ! На пътя съм доста уравновесен ... "глъмея" само когато съм сам в колата и

има планински завойчета ... :)

Използвах този ник във всички рейсърски игри и "хоп на алеята" ! Даже скоро си мислех да го сменям с ROCKMAN ,

което би ми паснало доста повече на имиджа ! Мерси за прайм-тайма ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като ме цитираха няма начин да не се намеся :) Простотията по хората ходи, друго обяснение за ника нямам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моя идва от един много як филм Джийпърс Крийпърс 2 по яката серия :) така стана че и по гонки ако някой успееше да ме победи рано или късно го настигах и побеждавах :) както прави Джийпърс Крийпърс от филма няма измъкване от него :) :) :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми от nick-a ми идва до някъде от името - Светозар, от там мина през Зарко (което аз никак не харесвах) и накрая стана Зарик. Двойното "R" i "CK" в края доидоха от филмите "Pitch Black" и "The Chronicles Of Riddick" където Вин Дизел играе ролята на антигерой на име Riddick, който доста ми допадна. Та RiDDicK=>ZaRRicK :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моя е скучен. ако не бях хетеросексуален може би щях да се кръстя НагъзиГоНаДувара за да звуча и аз японски ама на... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Еми моя идва от сьстава WESTBAM имат яка музика кефят ме та от там и идва моя :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм това мойто не е ник ...аз така се казвам DjSprite :D 1.щото съм наистина Dj 2.съм трезвеник (във всеки един смисъл :P )ина4е ми викат Николай :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

G_M нищо общо с опелите- G име_ M фамилия :D Баси идиота сам 4ак сега се осетих за това с ОПЕЛА :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest J&D

G_M нищо общо с опелите- G име_ M фамилия :D Баси идиота сам 4ак сега се осетих за това с ОПЕЛА :D

Това е и моят отговор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами моя дойде от времето когато играехме Colin MacRae 2 и трябваше да се записваме с 3 букви само - KIL (К от името ми IL от второто) впоследствие стана keel (kato един герой на Тери Пратчет - John Keel).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Димитър Коев

Аз пък, когато съм се родил преди 29 години ( с любезното съдействие на майка ми и баща ми) съм получил това име (от същите). И... знам че вече много време го нося и на мен също ми е втръснало, ама не ми се занимава да го сменям и така... :D:D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък, когато съм се родил преди 29 години ( с любезното съдействие на майка ми и баща ми) съм получил това име (от същите). И... знам че вече много време го нося и на мен също ми е втръснало, ама не ми се занимава да го сменям и така... :D:P:D

Опита с Prelude Maniak, ама като почнаха да те наричат маняче итн реши да си го смениш ;)и аз имах опит да си сменя аватара ама претърпях крах... никой не четеше ко пиша, а гледаше мацката дето лиже джанта;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

 

..ползвам за ник името на този човек които слушат готина музика ще го знаят кой е!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..ползвам за ник името на този човек които слушат готина музика ще го знаят кой е!!

И аз така ! :worthy:

 

Публикувано изображение

Редактирано от dio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епа... като се регистрирах тук исках да е нещо различно от останалите места, на които имам регистрация във форуми да кажем. Ииии седях и мислих и измислих, че често се е случвало да ми казват "Ей, шефче..." и т.н.... или "Абе шефче знаеш ли..." абе все шефе ме наричаха там някакви отделни индивиди и за т'ва си викам.. ми дай така :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лява ръка десен крак :worthy:L&R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От когато за пръв път преди мн години попълних ника в Half-Life , та до ден днешен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Простотията по хората ходи

И почивен ден НЯМА :worthy: (както обичам да допълвам)п.п Малко травиално ще прозвучи но моят ник също идва от името ми -Явор (от всеки Явор свирка не става, но за свирка му става и не само(сори май обърках раздела) Редактирано от iasho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Мен ме кръстиха в един чат. Бил съм приличал на американос, и от там. :worthy:

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest fozio

Моя идва от една пиянска вечер цяла вечер един непознат който беше там ме наричаше така и аз реших тва да е А иначе на сакото яката е най известния японски шивач :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

А аз се идентифицирам като Майната, да си личи че съм от Майнатаун (Филибето, Пълдин, Пулпудева, Тримонциум, Филипопулис, Хеброс............ да не изброявам всичките имена на града, понеже за 3000г доста са се насъбрали.... В последно време го прекръстиха май на Пловдив, ама майната им) :worthy: Освен това всяка втора дума ми е "майна", а като говоря бързо прескачам първата :tooth: и така ме наричаха преди време- Майната. Еми тва е майна, постна история......"Густо майна Филибето - пред Тримона п*тки фраш, гъста мрежа п*дерасти...."

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че ви е ясно от каде ми идва ника (Димитър), но да поясня защо е разделен така.... чисто и просто където и да се регна, mitaka или MITAKA или тем подобни форми бяха заети, се стигна до M_I_T_A_K_A

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя е от пуберските години.Всички в квартала си казвахме така,ма само на мен ми остана до днес.Кучето ми също се казваше Омбре.Първата ми фирма също.Някои ми се извиняват че така ме знаели:lol:Даже веднъж един влиза в сервиза и се оглежда,аз отивам при него и го питам кого търси а той :Ти кой си бе?Аз:СашоТой:Не ми требеш.Търсим Омбре.:P

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич не мога да се сетя как го измислих тоя ник(леле колко съм прост) :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хъхъ...моя е цъфнал преди 5-6 години ... 5 клас когато бягах от даскало да ходя на компите. :PТ'ва ми е и първият имейл регистриран, който все още си ползвам със здраве. (е, и със малко спам де...но се оправям) "kalmara[at]bitex[dot]bg"Общо взето...тогава обичках мнооого (както и сега все още обичам) да гледам Discovery Channel и мнооо се кефех когато гледам предаванията за океана, особенно за едни дълбоководни животинки с много пипала...нещо като октопод, само че калмар. :DТа от тогава имейла, и вече къде кво що се регистрирам, било то форум или какъвто и да е сакт, игра...все тъй. :)Бая хора ме знаят като "калмарчо" ... сега тепърва се запознавам със Хонда обществото, та не ме знаят много хора, но преди участвах много често във DIY Audio форуми, та там ме знаеха така...ама ги позанемарих малко...страстта към колите надделява. :lol: п.с. Като подтема на тази мога да добавя още една известна японска личност...най-добрият сенсей по всички видове бойни изкувства : НатрошиМуКокаяко :P (то звучи малко...хем японско, хем врачанско :lol:)EDIT (и втори п.с.) "The way I like my bass is very loud, so when you hear it movin' it moves it moves the ground..." :lol::P

Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Gh0sT

аз така се пишех в CS-сърварите .Има и малка еволюция при мен . Първо бях GHOSTDOGG от един филм ,но много пумярско ми звучеше и отпдна дога.Потенциални заместители на тоя са -RAKIM и SHYHEIM,на двата ми екс-питбула.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AАбе в края на топика, (след тия изповеди) кой ще ни опрости греховете? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз опрощавам грехове бе,нема а се пуашиш.Носиш една опаковка домашна с ускорител и зафащаме... :lol: .По темата - моя ник ми го дадоха приятелите моторджии.Все повтаряха че съм куче бясно и аз направих некъФ перевод на английски...нещо такова. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да кажа и моя ник не е нещо особено :lol: emod (Емил (Емо) Димитров) ника си го имам още от 1997, от една от първите локални мрежи в Техн. Университет, за което благодаря на сисадмина Валентин - да си жив и здрав още си го ползвам никчето :P:lol:

Редактирано от emod

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаа нали не си емил Димитров, дето имам да предавам проект при него? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато се регистрирах на времето в форума карах CRX V-tec и от там тръгна :P и освен манията ми ме допълва като личност :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя ник се появи когато бях 5-ти клас и чух за пръв път Желязната Девица(Iron Maiden), те си имат една кукла талисман Eddie :lol: от там покрай разните чатове и геймсървъри, че и приятелите ме прекръстиха на Еди, което родителите ми не понасят и до ден днешен. :PКолкото до eddy малко повече ми харесва дори и да не е граматичски правилно :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаа нали не си емил Димитров, дето имам да предавам проект при него? :lol:

Не съм :P Сори за офф-а ама адаша по какво предава :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хрумна ми от HR-V :)

пък и Харви Кайтел ме кефи

Публикувано изображение

 

а за Насакото Яката... имаше по тошово време един виц

как се казват министрите в япония

на шивашката промишленост - Насакото Яката

на транспорта - Тояма Дояма

на хранителната - Ко Ши Ям

на енергетиката - Токи Гонема

имаше и други...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BurZz

BurZz тръгна още от едно време ( 2001г. ) от сървърите на CS. Сещате се защо нали :)Пък и по принцип съм си такъв - припрян, винаги бързам, всичко трябва да става бързо, бавните неща ме изнервят, бавните хора също... :) Всички викат че съм брзак ( само жена ми е против :) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с тоя NICK навсякаде и постоянно ме питат кво значи та все тряяя да обеснявам ...... :) 1. това е името на едноименния албум на DJ Sasha, който адски много ме кефи и защото не в типичния стил на Sasha2. думата според мен е производно наречие от глагола:INVOLVE[in'vɔlv]1. замесвам, забърквам, заплитам, усложнявамto get INVOLVEd with/in бивам замесен/забъркан в :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...