Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

Честито за седанчето..и само безаварийни километри с нея :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ее, тя много арна, бре Теро! Честита. 90 коньовица ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички за хубавите думи :cool: 90 коня е за сега. Ама като се замисля май ще си остане толкова поне за в близко бъдеще.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

почти от моята раса, айде честито и безавариини :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

почти :lol: купето е по-хубаво ;) (ама ми трябва нещо с повече врати )

 

днес след последната изцепка на Дока се наложи да му сложим капак насред една бензиностанция :o:P Понеже решил да кара без капак (понеже "някой" леко го преебал), та както и да е .....

възникна спора дали 4-ката му е по-готина с черен капак, а не с бял ???? За сега аз и Маугли сме за това че така е по-добре ама Дока нещо се опъва ;) Не обръщайте внимание на това, че капака е супер мръсен и малко крив :lol:

 

Публикувано изображение

 

 

п.п. Док, едно не можеш да отречеш : че е по-добре с черен капак от колкото без капак ;):P;) ;)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братлета ЧЕТВОРКИТЕ изглеждат добре без значение цвета на капака :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво не му харесвахте на намръщения капак :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един глас за черният капак :) Док много и ходи така.Май е време да минаваме към зимният час ,много рано взе да се стъмва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С черния не-намръщен капак определено и мен мноо повече ме кефи ... ся остава да го екипирате и с едни черни пет'найски и на колата друго по външния вид май не и трябва. :P:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док нали ти казах че черния капак е по-готин.

 

Днес станаха добри гонки, ставаме все по-конкурентни.

 

Някой трябва да сменя сликовете :) , че теловете се показаха :P

 

 

Съгласен съм с АМД за зимното време и предлагам от следващата неделя ( 11.10.2009 ) да се събираме от 14:00 ч. в Алеко.

 

 

Теро, тази седмица трябва да сглобим поне една кутия ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

звъни на ония да се разберем за кутията!

 

сликовете вече са на парчета :D страх ме е да карам вече :(

 

и 3 ще сглобим ама на ли виждаш какви кутии ми пращат ...... само да се ядосва човек :D

 

за зимното часово време съм ЗА ;)

 

Док , няма нещо по грозно в тая кола от ДЖАНТИТЕ :|:(:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джантите не са грозни а са новаторски, в целия град само аз имам жълти джанти супер COOL са. Капака е грозен ако беше бял щеше да е супер FUN :( . Най важно е че само аз имам COOL-вкус, не случайно съм дизайнер с диплома от ВМЕИ-Габрово :| . Това менове е GDM-style и аз го разбирам най-добре. Като видите белия капак и ще ми стискате ръката и ще ме карате да ви прая и ваще FUN-CAR.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D карай си "забавната/смешна - кола" :D;) ние педпочитаме да караме " масъл -кар " :( такива джанти няма никой, защото хората имат поне малко вкус и не са зле с очите :| Също така тези джанти са единствени защото в ДАПА са имали само един чифт 4х100 и ти си ги помъкнал ;):P:( п.п. а за меи Габрово просто ще си спестя коментара ....... :) Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гумите от последното ходене на Междене :D Освен зимно часово време минах и на зимни гуми :) спирам да пиля !

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййййййййййййй живи ли сте бе хора????

Ooooo адаш, вие живи ли сте. Нещо се загубихте с малкия като старите пари :).От тази неделя почваме срещите от 14:00 ч. (зимно време).Аз най-вероятно няма да мога да дойда защото мисля да отида да покарам на Калояново. Теро пък ще е в Дупница за драга.Ако има други мераклии за свободните дни за каране в Калояново да свирка да ходим заедно.Тази седмица ще си починат от нас на Междене :D Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази седмица ще си починат от нас на Междене :D

Вече съм със зимните гуми. До края на тоя сезон да дишат спокойно. Ама на пролет ще има изненади :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази седмица ще си починат от нас на Междене ;)

Вече съм със зимните гуми. До края на тоя сезон да дишат спокойно. Ама на пролет ще има изненади ;)
Вече не си ,аиде пак на тръни! :) с тоя армаган :):) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм със зимните гуми. До края на тоя сезон да дишат спокойно.

Връщам си думите назад ! Отново съм в играта :P

 

Ей тоя Фена МНОГО благ човек ! Трябва по-често да му ходим на гости :P Там не е като тука - там домакините черпят, а гостите само ядат (тука е обратното ;) ) :) Едвам ме изгони, не исках да си тръгвам. Накрая човека се принуди да ми напълни колата с каквото имаше че да се махна :)

 

Публикувано изображение

 

 

само едно ме е яд: защо не е жива англичанката и да бях с нея :) Събираше два пъти повече багаж :) :) :):P;)

 

ейго тоя човек, който го види в Дупница направо да се изсипва утях. Каза че гости не връщал :D

Публикувано изображение

 

 

;) Дайте утре а се съберем на едно кафенце да обсъдим кой какво е направил ?? Примерен час 19:00 (някой ако има нещо друго предвид да казва ! )

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бе показа само хубавите неща ;) а на какво заприлича донорчето с модерното резе :) не показа а сега цялата група да дойдете и да я доразглобите, и да подредите частите :) .П.п и да си носите суха храна за три дена ;):) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееее вярно забравих резето тип " Мистър Бийн" ;) ;)

това е на багажника :)

Публикувано изображение

 

ето го донорчето :

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееее вярно забравих резето тип " Мистър Бийн" ;) ;)

това е на багажника :)

Публикувано изображение

 

ето го донорчето :

Публикувано изображение

ХА ХА ХА ! ! ! Колеги резето е уникално ще взема да го патентоваме! ХА ХА ХА ! ! !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодарности на teror1sta :) :) , днес ми зацепи ремъка на синята бегачка. След смяна на сигменти, инсталация и .... запали веднага но мени оборотите на свободен ход, като се запуши EACV и оборотите пак са добре. Аз си мисля че е от необезвъздушената система на охлаждането тъй като почна да ги мени след като загря. Утре ще я покарам и ще се оправи. Вече имам семеен автомобил от нова величина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля че е от необезвъздушената система на охлаждането тъй като почна да ги мени след като загря. Утре ще я покарам и ще се оправи.

СТИГА приказва глупости :) Ще ти се смеят и кокошките по пътя .... КАК ТОЧНО ще мини оборотите от това че не е обезвъздушена? Върви карай утре ама ще си я правиш сам после ! АЗ ПОВЕЧЕ НЯМА ДА СЕ ЗАНИМАВАМ С ТВОИТЕ ИДИОТОЗАКЛЮЧЕНИЯ !! , дето и в "стар трек" ги няма ..... Като си знаеш твоята си я прави сам вече :) Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре 14:00 в Алеко :)!Не сте забравили нали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска или утре ми пристига съединителя. Има ли ударници дето биха ударели едно рамо ?? Не знам точно кога ще дойде ама се надявам за неделя най-късно да качим кутията. п.п. АКО дойде днеска (малко вероятно) ще го правя тази вечер. Ако дойде утре или събота ще се прави в неделя или събота вечерта..

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска или утре ми пристига съединителя. Има ли ударници дето биха ударели едно рамо ?? Не знам точно кога ще дойде ама се надявам за неделя най-късно да качим кутията. п.п. АКО дойде днеска (малко вероятно) ще го правя тази вечер. Ако дойде утре или събота ще се прави в неделя или събота вечерта..

Днес и утре мога да ти ударя рамо, но в събота заминавам за Русе за няколко дни.Ще се чуем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли ударници дето биха ударели едно рамо ??

Давай за колко ще го боднем :o аз съм отпускарче ,така че когато кажеш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето един автомобил, който има визия дето я няма дори в главата на най-върлия фен на ГТИ от град Перник :cool::)

 

Публикувано изображение

 

 

Днеска на Междене се качихме да раздадем малко правосъдие. Единствения който успя да ме бие е БМВ Е46 330Д (204 коня) + чип. Човека каза че трябвало да е към ~220 коня. Първия старт ме подцени и накрая едвам едвам ме мина ;) После стартира както трябва до 2-ра го държах ама на 3-та дърпа здраво тоя звяр.

 

Tочно си тръгваме с Мартата и гледам се задава сивата калибра дето много "бЕгала", та се върнах да преземя пича на земята, защото бяха доста ме издразнили единия път с "компететните си мнения" и подценяване на моя хавтомобил.

 

утре живот и здраве слагам най - накрая кутията и сайда :)

 

п.п. още малко инфо за БМВ-то: Вувалов 6 цилиндъра :D Степен на сгустяване 18:1

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да взема да се похваля :cool:

Публикувано изображение

малко живна д15-ката от тях ,с лош старт отупах малкият втек.На пистата, Теро яко мачкаше, БМВ-та ,Калибри , всичко под ножа(включително и мен :) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е творците винаги са неразбрани. Като се върнах и смених гумите с джантите да видя как ще изглеждат, задните стърчат 4 пръста от калника тва направо е Франкенщайн ама с младо сърце щото все още неможе да бяга. Догодина напролет ще ви питам аз кой сега е номер 1

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) Боядисвай капака в черно :cool: С тея джанти наистина кърти здраво :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не пускам гола снимка ще кажа че това менове е GDM-проект, и както се вижда жена без цици и кола без лята джанта не върви.

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....

:) :) :beer: :beer: :beer:

Евала фен!! Напук на сички глупости, за дет' терориста само ти се заяжда - това наистина ми докосна душата. :bounce:

Заприлича ми на един стилен и изчистен модел, който мно'о уважавам и на който мно'о се радвам ... я малко инспирейшън да ти пусна. :P

Публикувано изображение

Единствено червения капак е дразнещ - за пореден път, бяло или черно би отивало повече. !!! /все пак е по-добре от намръщения де :beer:/

 

п.п. Снимката в тъмницата съкс! Въобще не ми направи впечатление като я пусна нея. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док , обаче не може да се сравнява с Най Красивата !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док , сега мога да кажа :):bounce: !!!

 

 

Айде и аз да се похваля :

Публикувано изображение

 

 

МНого благодарко на АMD за оказаната помощ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде пак на снимка на миленския одялото, май ще стане историческои честито теро

Редактирано от Butch

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не пускам гола снимка ще кажа че това менове е GDM-проект, и както се вижда жена без цици и кола без лята джанта не върви.

Публикувано изображение

Док липсва ли ти намръщения капак вече :bg:

 

Ето го тук:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...