Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

Предлагам една последна гонка за годината :santa: кои какво е правил да се види и от догодина наново тунинг :drunk: на 31ви които иска да бие х22 да заповяда на пистата 14,30 часа и видео ще има

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пистата току що я уговорих :P Утре трябва само да му звънна да дойде човека. Ако непере някакъв скапан дъжд сме там. Ако е мокро пак ще идем :) Жика , преготвил съм ти изненада : днеска се снабдих с Фаерстоун 185/60/14 ДОТ 06 и смятам да те късам още от старта :D:D

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пистата току що я уговорих ;) Утре трябва само да му звънна да дойде човека. Ако непере някакъв скапан дъжд сме там. Ако е мокро пак ще идем :) Жика , преготвил съм ти изненада : днеска се снабдих с Фаерстоун 185/60/14 ДОТ 06 и смятам да те късам още от старта :D:P

Утре ще ти донеса и аз един жокер(говорих с Матю ;) ), дано само да го монтираме бързо :D Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жокера да не е на 60 мм :DИ аз искам такъв жокер :)

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жокера да не е на 60 мм :D

:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един гуми ,друг дросели , трети .... някои бърз суап на к20 :) ще видим кой-кого :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пу за мене това третото с К20 :) Весело изкарване утре, и посрещане , очертава се да пропусна всичко това+следващата среща в неделята.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много искам да дойда, но няма какво да покажа. Колата ми си отива с всеки изминал ден и в момента е пълна скръб. Весело посрещане на празниците и приятно изкарване утре. Да постнете ншкоя друга снимка и клипче ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧНГ Много здраве и успехи през новата година.Не се похвалихте как минаха гонките :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита нова година и от Дрянката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли вече някой събудил се да разкаже как мина вчера, имаше ли нов дросел за нова година под капака. Дайте някоя снимка приятели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години хора. Желая ви много здраве, щастие и успехи. Айде похвалете се вчера как изкарахте :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ч.Н.Г на всички ! Много здраве и всичко най-хубаво !! :lol: Има и снимки и клипове ама ще е по-късно :drunk: В общи линии беше добре. Имаше от всичко. Дроселчето ДОСТА добре се отрази :lol: Жиката много бой изяде :) :) Сега вече е ясно че не моята кола е спряла ами на Хондю много е тръгнала да бяга :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

о, забравих да ви се похваля :drunk: Преди малко се засякох с Денис на Коня. Беше с М3-ката. Тръгнахме (поне аз ) от 3-та към 130-140 км и до средата на 4-та не беше ми дръпнал много ама след това почна да се отдалечава доооста бързо :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи на старта трябва да го изядеш :D А колко коня е тази М-ка? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На старта пак ще ме разкости :D Под " не беше ми дръпнал много " имах предвид не че не ме дърпа ама не бяха автовози ама след това ... Той може да не е смъквал и скорост знам ли. ето малко клипчета :

п.п. нещо не тръгват в момента ама дано се оправят Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В общи линии беше добре.

 

Жиката много бой изяде :) :)

 

 

 

Публикувано изображение

 

 

 

ДА бой ядох :)

но това впечатлява :lol:

пък и да беше в твоя кош :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В общи линии беше добре.

 

Жиката много бой изяде :lol::)

 

 

 

Публикувано изображение

 

 

 

ДА бой ядох :)

но това впечатлява :)

пък и да беше в твоя кош :lol:

Малиииии ТЕРО много варви тоз сивик твоя бре браво браво научи имоита теи да ги мачка.За много години да сте живи издрави всички от габровската група :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е чак пък много бой, като седна в колата става друго на въпрос. Като направиш ремонта, тогава ще се усети още по-голяма разлика във вървенето. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях колко е разликата от 100 кг.достааааааа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не са само 100 кила ... Митака е дебел не го гледай така :D :D :) Много ясно че е от значение , на тея малки двигателчета . Трябваше да качиш после Митака при теб да видиш че и Н22-ката ще почне да се задъхва повече :D

 

dan4o, за много години :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не са само 100 кила ... Митака е дебел не го гледай така :D :D :) Много ясно че е от значение , на тея малки двигателчета . Трябваше да качиш после Митака при теб да видиш че и Н22-ката ще почне да се задъхва повече :D

 

dan4o, за много години :D

мей би :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще се обиждаме така да бъде, но аз като разумен човек няма да се засегна, а само ще уточня, че тежа 85кг. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще се обиждаме така да бъде, но аз като разумен човек няма да се засегна, а само ще уточня, че тежа 85кг. :D

Не се обиждай Митаче, но образно говорех , но и 85 не са малко :) шега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да ви се обидя, шегувах се аз. Наистена разбирам, че килограмите са от значение, а до сега не съм им отдавал кой знае какво значение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре е Йорданов ден, ще хвърлям кръста приятели :) за да ни върви по вода. Трябва някой път да се съберем на една вечеринка със винце че сега му е времето.

Публикувано изображение

Редактирано от doctor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре е Йорданов ден, ще хвърлям кръста приятели :) за да ни върви по вода. Трябва някой път да се съберем на една вечеринка със винце че сега му е времето.

Публикувано изображение

Прав си дядо попе ;):)

 

Така и така времето не става за каране, поне да се напием за здраве :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами ли бре ;) . Червено или бяло :) Тука е 15 санта сняг и само дрифтачки по пътя :) .Док ти кога се запопи бе :P:) .

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре е Йорданов ден, ще хвърлям кръста приятели :D за да ни върви по вода. Трябва някой път да се съберем на една вечеринка със винце че сега му е времето.

Ооо Док кво ти се е случило бре, че гледаш така :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сигурно пак тежък сблъсък с кило вино :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска се разбрахме с човека на Междене за гаража (гаражите) , който иска да ползва и е навит да е съкилийник да удари един скайп да знам колко човека ще бъдем . За повече подробности и въпроси на скайпа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре е Йорданов ден, ще хвърлям кръста приятели ;) за да ни върви по вода. Трябва някой път да се съберем на една вечеринка със винце че сега му е времето.

Публикувано изображение

Док баце, гледам и се заливам от смях. Голем си убавец. Днес хвърли ли кръста в Янтра ? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове имаме покана да се присъединим към форума на Габровския тунинг портал и там на воля да се обсъждат регионалните простотии:http://gbtuning.freehostia.com/forum/phpBB...c.php?p=457#457

Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес след бая време мотане и чакане ,си сложих всмукателният колектор от д16А6 :angry:

Благодарности на Теро за помоща +работата с флекса :angry:

Публикувано изображение

малко се различават:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ви разправям че Флекса е универсален вие не ми вярвате :angry: Марта, сменяй аватара :angry:

 

айде едно фото и от мен :

Публикувано изображение Публикувано изображение

Публикувано изображение Публикувано изображение

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй супер са тези колекторчета, честито на Марто и много победи. Аз днес малко разчистих тавана и мокета и сега краката ми лепнат във смола. Тавана е много лек и не си заслужава, но мокета О БОЖЕ тежи майка си и баща си, махайте го че возите още един човек.

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Победи надали :angry: но определено живна маторя ,евентуално едно по голямо дроселче ,и малко по обогатен чип ,ще окажат още по добър ефект.Док, като гледам и ти неси си губил времето ,яко олекотяваш :angry:П.П:Скоростната кутия нещо се обажда , но ако знае какво я очаква :angry:

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес за 1 час успях да отстраня малко от смолата на пода с помоща на длето и гумен чук. Ще хапна и идвам да полафим.

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре че съм пак аз да ти дам акъл как да го махнеш по-бързо :P:D Днеска Дока беше погромен от КIA Korab : http://www.youtube.com/watch?v=_Vgxzfq67s0 :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък днес спазарих това:

 

Публикувано изображение

City Turbo 1.2 JDM

 

Ще ва мачкам всичките барабар с доктора.

А пък като говоря за последния, Док питай как стават тия работи бе. С горелка се маха за 30 минути всичко.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...