Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

Върти ми се из главата нещо за Сепарева баня, мисля да прескоча да покарам последния Time Atak за сезона. Няма да гоня първо място поради ред причини. Ако има някой навит да идва да свирка да ходим заедно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док виж какво му се случи на колектора

Публикувано изображение

;)

За тайм атака няма да мога да дойда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за пожеланията на всички,да ви се връща ;);) kleni всяка неделя е сбирката от 14 00 в "Алеко "

тази неделя ще прескочим да ви видим,това "алеко" някакво кафе ли е и къде се намира
Заповядайте!"Алеко" е кафене с голям паркинг зад сградата на Общината, но в момента е в ремонт и ние се събираме на паркинга и след това решаваме къде да отидем. Ако имате проблем с намирането му може да ми се обадите на тел:0898 364 363 - Георги, за да ви посрещнем отнякъде.Ако е добро времето в неделя ще се качим до пистата, за да видим има ли бегачки в Плевен ;) ДОК, много ми се идва да покараме италианско ама нямам възможност да си освободя и двата дни в събота и неделя. Ще го оставя за напролет. Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да благодарим първо на гостите от Плевен ;) много се радвам че ни посетихте , трябва да върнем жеста :lol:

 

Днеска Дока печели приза за най-вървяща стокова Хонда :) (все пак беше единствена такава :D ) , Хондю и той много ги понаказа , само аз нещо .... :D Нещо невидях много ефетт от тЮнинга :P

 

mEtaka, момчето с фастрата много разочарован остана май :D :D :D Уж щеше да накава пък нещо го губех в огледалото :P

 

 

 

 

п.п. http://vbox7.com/play:f1a069ef :D :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се знае дали е стокова, така и не вдигна капака :lol: Благодарности на колегите от Плевен за посещениетоП.П:Теро дай го насам този тюнинг :)

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей много бързи тез габровски хонди :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док колата е страхотия напълни ми душата днес:bg:Благодарско за посрещането заповядайте когато пожелаете.:bg: ЕЙ МНОООО ВЪРЯВЯТ ТИЯ ГАБРОВСКИ (стокови) РЕЗАЧКИ ЕЙ :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично очакаквах от мойта да върви малко повече, ама килограмите и лошите стратове които правех си казаха думата, пък и има нещо което я спъва, но не мога да разбера какво. А това че Дока ме отупа с тъпата 4г направо не мога да го преглътна :lol: Ако колата е сток аз по-добре мойта да я засиля към най-близкия водоем и да не се ядосвам повече :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата по каталог е 870кг. така че имам 200кг. по малко затова е всичко, другия път ще я напълня със 4 човека и ще ме издухааш като спрял. Споко бе хора всички корси ме издухаха яко, всеки има кой да го бие. Колите на всички са ни супер и си прекарваме добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на пичовете от Плевен за посещението! Също и на Търсения от Търново :lol:Трябва да се поддържат регионалните Хонда контакти :bg:Иначе покарахме доста, поне аз :D. Поотупах доста коли, и мен ме биха някои (терориста например ;) ), ама най-много ме изненада онова БМВ 325. Беше пипано яко този път.След като си тръгнахме аз се върнах, защото дойде един Ровър купе 2.0 турбо и се пусна с БМВ-то . Бавареца го отупа с около 3 коли. А Ровърчето съскаше яко :bg:.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защото дойде един Ровър купе 2.0 турбо и се пусна с БМВ-то . Бавареца го отупа с около 3 коли. А Ровърчето съскаше яко :bg:.

е за какво няма да си сложа никога турбо .... куца работа . и ония пробит проб ..... пълна скръб ! Пък БМВ-то малко да пооправя моята и ще ме гледа пак смутено :lol: сега едвам ме взима ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ААА значи много съм пропуснал Теро. Да *ба, тази астра преди ремонта ме наказваше, но сега не съм се пускал с нея. Но според мен шансовете ми не са много големи, все пак съм тежичък аз, но ще пробвам да видим тез дни. Ама кажи ми моля те, с много ли го наказа?

Редактирано от mEtaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой клип няма ли ,видях,че има репортери от нашата компания. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте ми съвет: Да си сложа ли на моета Х23-ка скоростна кутия от Х22? Ще има ли полза или ще бъде грешно действие от моя страна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като Теро ми даде четиво стигнах до извода, че кутията която може би ще ми дойде най-добре е ск.кутия M2J4 от двигател F20A4, защото до 4-та предавка скоростите са му по-къси от моите, а 5-та е по дълга. Та някой има ли си на идея дали кутиите са взаимнозаменяеми? или да ходим в технически.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Митак, нещо не ги гледаш тея предавки както трябва . По-голямо число означава по-къса предавка :blink: Тоя ф20 е пълен шит. По - дълга 1-ва ... като цяло нямат голяма разлика и по-къса 5-та :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак, нещо не ги гледаш тея предавки както трябва . По-голямо число означава по-къса предавка :blink: Тоя ф20 е пълен шит. По - дълга 1-ва ... като цяло нямат голяма разлика и по-къса 5-та :)

Вече знае как да ги чете :D. Премина бърз курс при мене по скайпа :D

 

Като ги гледам трябва да се прави хибрид някакъв, ама трябва да се посмята първо, че така с директна смяна на кутия почти нищо няма да спечели.

 

А бе ще има някакъв ефект от Н22 кутия.

 

Публикувано изображение

Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В отговор но Митака:.Кутиите са взаимозаменяеми на всички Н и Ф серии.Кутията от Н22 е с доста по-къса 3-та. 1 и 2ра скорост са абсолютно еднакви.На горе мисля,че имат минимални разлики,ако въобще имат.Кутията от Ф серията е почти идентична с тази на Н23-ката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами по сметки се оказа, че кутия №1 в списъка по отгоре на двигател F22A1 е перфектният според мен вариянт. 3-та и 4-та са по къси от моета а пета предавка е доста по-дълга, което ме устройва супер за дълъг път. Я дайте мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак , твоя модел кой е точно ?? че пак нещо не ми се връзват твоите сметки :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

H23A2 ми е моторетката, гледах я тази кутия и като гледам 1 и 2 са почти идентични, но 3 и 4 са доста по-къси, а пък 5-та е по-дълга от моета оригинална. Което пък ме устройва, защото ще разтоваря малко моторетката. Поне така си мисляНЕ НЕ НЕ НЕ пак обърках. Трябва да са ми по-големи числата. Да са .......................... ама се умотавамЗначи става да си избера една кутия от Х серията и да си оставя моета 5-та или да прехвърля моета 5-та на кутията от Х серията. Поне така излиза, немога да намеря кутия, която да ми дойде идеално за идеята :D

Редактирано от mEtaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най -добрия вариант така като гледам е кутия от Н22А2 с евентуална замяна на 5-та предавка ;) и последните 2 кутии са хубави ама надали могат да се намерят така лесно и разликата е малко странна. По -дълга 1-ва , по-къса 2-ра и от там нагоре еднакви. Обаче голямото предимство е ЛСД-то (споко не е дрога :D )п.п. По-голям проблем ще ти е намирането на кутията от колкото останалата част :D

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммм да да, така ще дойде най-добре. За ЛСД-то знам какво представлява и явно Теро наистена такава кутия май ще дойде най-добре със оставянето на 5-тата да си е моета. Много исках да си разтоваря моторетката ама явно за такова приключение, биенето на главата в стената ще е доста голямо.

 

А пък по-нататък, като завърша окачването и пребоядисването на автомобила и видя как съм финансово, ще мисля за една глава от Х22, само незнам кой ще ми я слага, но нека стигнем до тази част. Искам да създам един JDM автомобил, защото 4ген. го заслужава, даже сега като се замислих след окачването преди боядисването ще да е некви джанти 16 или 17 цола, но ги искам да 5-ца звезда права или мечтата ми са

 

Публикувано изображение

 

 

Това е мечтата ми за моето Прелюдче

Редактирано от mEtaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бухай една кутия от H22A2 с 5-та от твоята и нещата ще си дойдат на мястото.

Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко клипове от неделя колеги. Даде ми ги един френд семкаджия.http://vbox7.com/play:f39d77d6http://vbox7.com/play:29442720http://vbox7.com/play:4329cc83Ясно се вижда че първите 30-40 метра водя на Голфа (150к.с.) и след това ме здухва яко с около 3-4 коли. Направо ме напъва яко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док, ти наистина беше приятната изненада на гонките ;). С тая стоковица направо мачкаше. Иначе последния клип където сме с Теро, пича със севлиевската Астра 150 к.с. беше казал предния път че направо ще ни размаже ;) А Голфа е най-вървящия стоков 150 к.с. който съм виждал. Доста добър отпор показва, но естествено 4 gen. rulezzz ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то тая гонка дето си разменихме комповете ;) Аз карах със стоков РМ6 а Хондю с моя :P да ти кажа ако имаше още малко писта голфа така като гледам почна да ни настига ;)

Иначе Дока уби рибата със стоковицата ;)

 

п.п. Аз съм карал на OFF, у нас като свалях компа се чу някакво дрънкане : отварям аз и чипа се бил извадил ... ;):D заради това ти е светел чека.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе вярно с тия компове беше голяма мъка ;)Кофти че няма клипове със вървящия Проб ГТ 2.2 ала-бала.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами представете си че Астрата е Форд Проб ала бала ... разултата беше горе долу същия ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защото дойде един Ровър купе 2.0 турбо и се пусна с БМВ-то . Бавареца го отупа с около 3 коли. А Ровърчето съскаше яко :lol:.

е за какво няма да си сложа никога турбо .... куца работа . и ония пробит проб ..... пълна скръб ! Пък БМВ-то малко да пооправя моята и ще ме гледа пак смутено :wacko: сега едвам ме взима ...
Този ровър да не е бил казанлъшкия, със пръс и накрая нищо :lol:А да ви пипитам кога са ви сбирките всяка седмица ли са пред алеко или ...........Та си мисля да взема да ви дойда на гости. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка неделя :lol: от 14:00 ч.

 

роувъра май-бил от Казанлък до колкото разбрах от Хондю .

 

Тая неделя май времето щяло да бъде добре и ще има пак търкане на гуми :wacko::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :D Момчета ДЕЛКО за Д15Б2???????????? И цена??? Моето се отели-мели орехи :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миленския има със сигурност, питай него да ти даде цена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ;) Момчета ДЕЛКО за Д15Б2???????????? И цена??? Моето се отели-мели орехи ;)

Смени му лагера и си готов ;) Малко се престъргва оста,за да дойде на нашия стандарт лагер и става като ново ;) .Нещо умуваме,но може в неделя да прескочим до Габрово ;) ,за да направим по-голяма среща ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо умуваме,но може в неделя да прескочим до Габрово ;) ,за да направим по-голяма среща ;)

Пешо заповядайте брат. Ама да не забравиш да вземеш ВТ-то ;) .Времето се очертава да е добро и ще станат хубави гонки.Ако се навиете имаш ми телефона, звънкай да знаем да ви чакаме.Иначе ние сме в Алеко в 14:00.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф как ми е домъчняло за всички. Идвайте да се видим. Забери повече хора от Даге-то и идвайте насам. След Междене може да покараме картинг малко.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не бях на работа ,пак щях да съм там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо снимки?Добра срещичка спретнахме ;) Браво на Габровската група,моо вървят тия 4-ки ;) Постарали сте се:lol:

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахах днес си почесахме крастата и 4 ген - руллллллллллллллллззззззззз Евала на габровските момчета. Голям отряд са. При първа възможност пак съм с вас. Терориста и Хондьо - голям разтрел му удариха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...