Jump to content
Georgi dunchev

Има ли ограничител на скороста

Recommended Posts

Здравейте , някой запознат ли е дали honda civic 2.2 140 2006г има ограничител на скороста , миналия ден я пробвах колко може да вдигне но колата спира на 195 , 197 и колкото газ да и даваш не върви , колата всякаш замръзва с тази скорост , или има някакъв проблем

  • Объркан 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да има, приятел с Корола 2-ка дизел ме е возил с 240. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познавам един дето има същата хонда той и е вдигал 210 215 там някъде , а и в youtube на top speed минават 200 , а моята не може 

не знам какво може да е 🙂

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблем в главата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха.Ако не Ви е мил живота,да не почерните поне на друг.Не съм виждал в бг път,който позволява такива скорости.За сметка на това пък се увеличават паметните плочи.Друго нямам какво да добавя за 200+км/ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от пътя, тя и моята е ограничена нa 170, но съм развивал 190(в германия на аутобана). 

Дизелите не са създадени за такива обороти, така че се ограничавай, верно колата като поведение може и с 300 да лети, но не е там работата. 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам защо от пътя , по магистрала струма съм я карал(сух път) , просто ми е интересно защото моята не пали докато не натисна съеднитела а на друг познат на същата кола пали без натиснат съединител и я е карал 210-15 

аз не знам какво има по тия ходни , не че съм тръгнал да се гоня с някой

Редактирано от Georgi dunchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Върни и 3-та или я тури на рали и ще вдигне повече:plane:. На твоя познат предполагам че е малко по-нова примерно 2008г. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aкорда със същия двигател  си държи 220 и малко отгоре без проблем.

Редактирано от Tangra

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0-02-05-c5e22bf7b7a068172f6a233d60d0e96046377978ee51b20d9a595e51b5fd2c96_278219bf6dfaad5b.thumb.jpg.1ebe67f5cd1b3e82814c2d1724811987.jpg2006 2,2 140 коня, десен волан и има още мегдан, не е бутана поне от мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо й е бутано :) Фабрично са ограничени на 209км, освен ако не си падал отвесно отнякъде ха-ха

  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май колата просто не харесва високи скорости. 1.8 бензин, пак 140 коня до 170 набира добре, но след това никаква я няма.

Тука в този сайт дават

0-160 km/h (sec):

24.7

0-200 km/h (sec):

79.5

на бензиновата, и 

0-160 km/h (s):

25.7

0-200 km/h (s):

115.7

на дизеловата

 

Тоест бая дълга и права отсечка ти трябва, за да дигнеш тия километри. По-добре недей се пробва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За дизела нямам наблюдения, но бензинката 1.8 съм я карал с 217 и ги държеше стабилно. Там трябва да е ограничителя. Обаче пак казвам, като колегите, че нашите пътища не са за тази скорост. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега, ограничителят ни е на 210-215km/h. Сивик 8, 2.2 140. От 2 сервиза ми отказаха да ми го махнат, като единият е оторизиран, но няма да ги споменавам, че момчетата са пичове, принципно. И аз исках да видя, дали ще успее 250 на магистралата, докато няма никой, на правата. Въпреки новите гуми, подходящи за развиване на такава скорост, с малък наклон или по-голям, можеш макс до 217-219, постоянно те спира и не може повече. През волана имаш възможност да зададеш ограничителя на 190, мисля. Имаш само две възможности, на която зададеш, виж си ги какви са, но трябва в някой сервиз, където са много на ти, да могат да го изключат, за момента не съм сигурен дори дали е възможно, но след като е компютър...

Редактирано от Joro_A

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...