pesho1 1 #1 Posted February 1, 2019 Моята сефте хонда, и честно казано съм очарован от нея! 5 Share this post Link to post Share on other sites
dandilov 3290 #2 Posted February 1, 2019 (edited) Класика и класа! Edited February 1, 2019 by dandilov Share this post Link to post Share on other sites
Wyvern 382 #3 Posted February 1, 2019 Твоето японче е англичанче ама това е друга тема. Много безаварийни км 2 1 Share this post Link to post Share on other sites
BlueDream4 86 #4 Posted February 2, 2019 Свежарка, свежарка...Много км-ри с нея пожелавам !! 1 Share this post Link to post Share on other sites
nunezz 23 #5 Posted February 2, 2019 Безаварийно каране! 1 Share this post Link to post Share on other sites
Nikito82 62 #6 Posted April 19, 2019 Чакай с японче безаварийни... 1 2 Share this post Link to post Share on other sites
dindin 1259 #7 Posted April 20, 2019 Евала @Nikito82, разбирам, че си във филма проблем след проблем, но моля не цапай на колегата темата, ако нямаш намерение да честитиш просто не пиши нищо. @pesho1, честито! Класика 1 Share this post Link to post Share on other sites
Nikito82 62 #8 Posted April 20, 2019 Шегичка беше, извинявам се. 1 Share this post Link to post Share on other sites