Jump to content

Recommended Posts

"Гледам ,че се луташ във форума... Не е ли твоето място?

Отговаряш в темите със сарказъм,пишеш глупости,повечето ти постове са несъстоятелни.Получаваш лош рейтинг и от там ,когато наистина ти трябва отговор..не го получаваш ,защото така си си постлал....

Форума е за взаимопомощ не за бъзик...

Та предлагам следната ситуация....След като ти изтече наказанието,ще  ти нулирам рейтинга и броя на постовете и започваш отначало.Така имаш шанс да комуникираш с хората нормално...

Устройва ли те?

А,да не забравя ..наказанието ти е за злоупотреба с рейтинг.1 седмица.

 

АМИ ... явно пиша глупости, щом някой го казва!

Същото се отнася и за несъсътоятелните ми постове!

Не съм искал отговор, така че не ми пука кой ще ми отговори на не поискан съвет!

Бъзик е според ТЕБ! (какво е бъзик?)

 

п.п. Много благодаря, че ще ми нулираш рейтинга и броя на постовете!

Мислиш ли, че смисълът на живота ми е рейтинга и броя на постовете?

Да започна отначало? 

 

п.п.п. ТА ... какво би трябвало да означава "наказанието ти е за злоупотреба с рейтинг.1 седмица." ?

 

Не ми отговаряй, няма смисъл!

 

То и така ФОРУМЪТ отива на умиране след великото ви модераторстване!

 

п.п.п.п. Интересно ще просъществува ли този пост?

 

 

 

 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да просъществува поста, както може и форума да преживее.  Аз обаче се чудя дали някога, някои колеги ще разберат, че да си изплющиш личната кореспонденция пред всички е много недостойно и някак си предателско.  За всички се отнася.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 13 часа, AtsokOld написа:

след великото ви модераторстване

Това е доста общо. Ако имаш нещо конкретно за упоменаване - дай да видим.

 

А ето моите впечатления за твоето велико потребителстване:

- досега не съм видял (дори да опиташ) да помогнеш на никого;

- пишеш само разни саркастични коментари, които не са от полза за дискусията;

- явяваш се в темите, само за да нацъкаш минуси, като дори не драсваш два реда отдолу защо смяташ, че човекът не е прав.

 

Та всичко това говори, че се имаш за особено разбиращ и компетентен, а аудиторията тук далеч не е на нивото ти.

 

Това прави присъствието ти тук необяснимо, както на тези двамата на Шоуто на мъпетите:

 

latest?cb=20110325180958

 

Хем не ги кефи, хем не участват в основното действие, хем винаги са там и имат какво да кажат на въпреки...

 

П.П. Ще просъществува мнението ти. Нека всички ти разгледат коментарите ти в темите и видят, дали е яко някой да ти отговаря в темата така. И постовете, които ще видят са само тези, които не са били и скрити. Смятай другите какви са...

 

П.П.П. Тук вратата не е затворена за никого. Нито за влизане, нито за излизане. Влязъл си, пробвал си, ние сме тъпаците, ти си готиният и това е. Като толкова не ти харесва форумът и обществото...

 

 

  • Харесвам 1
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 5 часа, Japanese fever написа:

 

За публикуване на лична кореспонденция в някои форуми се дава перманентен бан. Разбира се това е оповестено в правилата им.

Ето пак господин президента се изказа! Я ми кажи има ли форум в , който да не членуваш и само да спамиш някави свърх общи неща... 

Но да скоро модераторите ще се модерират сами и един на друг мненията, защото няма да има никой друг.... И моята тема угасна безславно. Това си е тенденция тук. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е off ама ето ти темата и айде съживи я... Имаш пак едни 1500-1600 мнения в Нисан форум. Май те бях срещал и в Тойота. Дано не греша. Но буквално на всяка манджа мерудия! Тук близо 1900...  Ти трябва да не ставаш от компютъра и да не излизаш от форуми! Нищо съществено не си казал в нито едно мнение! 

 

И тази ще пребъде колкото и моята. Късмет на автора! И него ли ще наречете "наглец" ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта щях да пиша в темата ,че си се променил,че имаш стойностни постове,че помагаш и днес пак предупреждение....:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да спрете да търсите под вола теле вече, а? 

Теория на конспирацията стана вече, баси...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да попитам тази тема защо е закована като важна най-отгоре? Опитах се няколко пъти да си обясня кое точно й е важното, но не можах.

За сметка на това много по-популярни теми в други подфоруми не се заковават най-отгоре и заминават в небитието за отрицателно време. После един и същи въпрос се задава всяка седмица или всеки месец.

Това нормално ли е според вас?

Редактирано от Japanese fever

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...