Jump to content
barmag

Проблем с парно и степени за регулиране препоръчайте сервиз в Пловдив

Recommended Posts

преди 17 минути, borko 30 написа:

Той кантала се кирбова ,или стискате на връзката с обикновенни клещи и колкото изкара връзката ,ама пак не си струва усилията при тази цена на готово изделие.

Запойва се бре ма трудно с киселина и става. Въпреки че това от снимката е с кербовка. 

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък на комбито клокочи постоянно и има парно над 1300 оборота, независимо от завойте. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за останалите колеги ,но аз както съм електронен техник ,не бих се занимавал със щуротии заради 12 лева ,ако ми се наложи направо купувам блокче от Фена и толкова .Както писах по-горе ,преди монтажа на новото резисторно блокче си ревизирайте мотора на вентилатора ,може да е клеясал ,може да са ви запушени пътищата за стичане на водата и да се е наводнил и раждясал -прегледайте го преди пускането на новото блокче .

Редактирано от borko 30
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 9 часа, borko 30 написа:

Ще изкара максимално дълго ,ако свалите вентилатора и смажете втулките на ротора както трябва .Той резисторния блок не гори от нищо -претоварване .Смажете вентилатора и трябва да се върти съвсем лесно на ръка ,за да не товари резисторите .

Вентилатора трудно ли се сваля, питам за да не разкача всичко, и после да не мога да го сглобя, както писах в един от предходните си постове аз съм с две "леви ръце"!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 19 часа, borko 30 написа:

След това като завиеш на дясно не се ли оправя ?

Да оправя се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...