Jump to content
LedZep

Майстори и магазини Хонда в Пловдив?

Recommended Posts

Здравейте,

 

Притежавам Honda Civic 8th 2.2 Diesel.

Някой да знае при кого мога да се обърна за проблем с парното?

Изключително слабо духа и не е приятно.

 

Друго, което ме дразни е че имам монтиран парктроник, но когато завали спира да работи.

Искам да мина и през компютърна диагностика.

 

И последно, случи ми се нещастие. На Газпром вместо дизел ми заредиха бензин (30 л.) и карах известно време преди да се усетя какво е станало. Смениха ми горивен филтър. Опитах се и да си потърся правата, но трябва през съд и става сложно и се отказах. Искам автомобила да бъде прегледан да се установи дали има някакви щети от случилото се.

 

Преди два дена правих предницата. Нови амортисьори, тампони, биалети, рециклиране на ляв носач (шарнир), рециклаж на кормилна рейка, хидравлична помпна (съединител).

 

Мисля, че въпреки изброените неща, всичко е поправимо.

Та просто търся някой човек, който да ми обърне внимание и да погледне колата обстойно..

Редактирано от kgogov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

И аз търся от доста време някъде/някой, на който да си карам колата (същия Сивик) в Пловдив. 

За по-базови профилактики/ремонти съм е карал два пъти в Рифто гараж. Общо взето съм доволен, но нямам много наблюдение за по-специфични или пипкави неща как се справят. Другото име, което често се чува, е Митко от Брестник. Звънях му ппреди време, доста беше зает, не знам сега как е положението. Аз искам скоро окачване да се погледне и ревизира, та и аз търся място.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах,но не виждам отговора си.Админите да прощават ако е проблем.

 Здравейте ! Имам проблем със CR-V 2 генерация.

-Играене на обороти

-Трудно пали от 3-4 път

-придърпване при каране.

Сменяни са свещи,правен е реглаж на клапани преди 8000 км.Чистен е стъпков мотор,при което мисля ,че е допусната грешка.

 Четох в темата,някой да каже скорошни впечатления от сервиз Маровски към КАТ, Близо до Гюлемето.

Благодаря !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 12.01.2022 г. at 14:19, katri71 написа:

И аз ще се радвам да разбера отговора на този въпрос, макар че толкова години досега не съм попаднал на такъв. Може би причината е в мен, много съм предирчив , но то е защото си обичам колата, също като жената :)

Трудна работа с читавите хора

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Към днешна дата майсторите от които сте доволни, Митко Трифонив във Брестник и Rifto Garage за толкова град само тези двамата ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. 

Телефонен номер на Митко Трифонов  може ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Търся майстор, който да погледне скоростомера. Стрелката му почна да подскача и в крайна сметка спря да показва скоростта на движение.

До буксата на скоростната кутия си отива електричество, кабелите изглеждат наред, но не работи и свети чека.

Благодаря за търпението.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да препоръча в Пловдив майстор за кабелите в шофьорската врата? От няколко месеца колата отказва да заключи всичките врати и плафона свети когато си иска

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...