Jump to content
dido0o_

Борд компютър,за акорд преди феиса.

Recommended Posts

Здравейте колеги:)

 

 

 

Може ли?да се монтира борд компютър от феисливтов акорд,дали ще стане само с табло.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да стане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има по оптимистично мнение?

Редактирано от dido0o_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 глас ,че няма да се получи. Нещата не опират само до табло,ами и до сензори.Пълна глупост е кола 2004г да няма бордови комп.Голф 2 93' има  :punch::rant:  :rant:  :rant:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто си купете ОBDTrip comp,дава много инфо не само за разхода.100тина долара е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво ти дава този борд, без което не можеш? Аз и без да гледам евентуалния борд, знам колко ми харчи колата. А и борда като ми покаже 10/100, а от джоба ми излизат 12/100, какъв е смисълът от него?

 

Все пак разбери дали буксите са еднакви, ако не са, ще ти трябват доста неща от фейс, не само табло.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да стане.

Не бъдете така категорични, без да сте се уверили, че е възможно и някой вече го е правил.  Е нужно е не само ново табло, но важно е желанието.  :)

Едно много полезно "линкче" по темата на колегите от Акорд - Русия http://accord-russia.ru/showthread.php?t=20783 плюс бонус http://accord-russia.ru/showthread.php?t=102909

 

П.С. Цитат от пост #2 от руската тема: "Работает все, даже компьютер показывает мгновенный расход топлива,чего не ожидал.Благодаря наработкам Fireball и обмену информацией с Евгением, удалось подключить приборку от рестайлинговой ехе.Красота по сравнению с красной TypeS.Осталось разобраться только с индикацией габаритов и включением ближнего света,причем дальний показывает.И еще отсутствие кнопок на руле не дает возможность попробовать работу компьютера,провода определены.Кто хочет попробовать могу скинуть распайку переходника.У кого есть мысли по сигналу по ближнему свету и габаритам присоединяйтесь."

Редактирано от Olmy
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откъде го управлява руснака, когато фейсовият борд се командва от два нови бутона, и те са на волана?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма невъзможни неща, но в случая колегата пита дали ще му заработи бордкомпютъра ако само смени таблото. На така зададения въпрос, отговора ми е категоричен.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откъде го управлява руснака.......

По спомен го е описал по-нататък в темата. Самия той е написал, че е останал учуден че след смяна на таблото работи моментния разход. А за смяна на режимите и управлението им разбира се че е нужно допълнително закупуване на бутоните отстрани на волана. 

Мисля че след пост #266 се разискваше въпроса: http://accord-russia.ru/showthread.php?t=20783&page=27

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чист пример,имам сензор за светлина! но нямам ауто на лостчето.Затова ми стана интерестно,коя част липсва от пъзела.Не че незнам колко гори.

 

 

 

Поздрави:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чист пример,имам сензор за светлина! но нямам ауто на лостчето.Затова ми стана интерестно,коя част липсва от пъзела.Не че незнам колко гори.

 

 

 

Поздрави:)

Каква му е функцията на сензора, след като нямаш Ауто?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Чист пример,имам сензор за светлина! но нямам ауто на лостчето.Затова ми стана интерестно,коя част липсва от пъзела.Не че незнам колко гори.

Поздрави:)

Каква му е функцията на сензора, след като нямаш Ауто?

 

 

 

Нямам представа,има една пъпка посредата на таблото.Когато свалях сд-то видях че има букса и сензор, не е само декорация:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Овалния сензор е за пряката слънчева светлина и се използва от климатроника. Датчика за светлина е плосък с нещо като малко стъкълце на него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чист пример,имам сензор за светлина! но нямам ауто на лостчето.Затова ми стана интерестно,коя част липсва от пъзела.Не че незнам колко гори.

 

 

 

Поздрави :)

Toзи ти пример не беше много чист... пробвай с някой друг  :yes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Чист пример,имам сензор за светлина! но нямам ауто на лостчето.Затова ми стана интерестно,коя част липсва от пъзела.Не че незнам колко гори.

 

 

 

Поздрави :)

Toзи ти пример не беше много чист... пробвай с някой друг :yes:

 

 

Остави.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...