Jump to content
starred

Каква Хонда да си взема

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте продавам си хондата, от която съм много доволен ,но искам нещо по-ново с климатик , абс , еърбек и т.н. Показвам какво продавам за да сравните с това около което съм се ориентирал и да ми дадете съвет първо дали си заслужава да правя тази стъпка спрямо моите 3 избора и второ ако отговорът е да ,кой е най-удачен откъм надежност , разход на гориво и естествено вървене. Не искам да изневерявам на тази марка и модел и се колебая между 3 обяви: http://www.cars.bg/c1749032 , http://www.cars.bg/c1592305 , http://www.cars.bg/c1721833 . Има разлика в цената в трите обяви ,но ако си заслужава бих направил компромис. Благодаря предварително!

 

Мод: Моля без линкове към продаваната кола в този раздел.

Редактирано от dindin
Линк от cars.bg за колата, която се продава от потребителя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте продавам си хондата, от която съм много доволен ,но искам нещо по-ново с климатик , абс , еърбек и т.н. Показвам какво продавам за да сравните с това около което съм се ориентирал и да ми дадете съвет първо дали си заслужава да правя тази стъпка спрямо моите 3 избора и второ ако отговорът е да ,кой е най-удачен откъм надежност , разход на гориво и естествено вървене. Не искам да изневерявам на тази марка и модел и се колебая между 3 обяви: http://www.cars.bg/c1749032 , http://www.cars.bg/c1592305 , http://www.cars.bg/c1721833 . Има разлика в цената в трите обяви ,но ако си заслужава бих направил компромис. Благодаря предварително!

 

Мод: Моля без линкове към продаваната кола в този раздел.

Понеже модератора ми изтри линка с обявата на Хондата ми да кажа ,че е 92-ра 5 ген 1.5 90Hp  пълен инж. , изп. кол 4-2-1 ,чип , спортен филтър К§Н - около 110hp  още някои др дреболии + основен ремонт на двигателя сменени гарнитури и т.н. Пояснявам за модератора из а останалите ,че това не го пиша за да си продам колата тук а за да получа адекватно мнение дали си заслужава да сменя тази кола с 3-те предложени!

Редактирано от starred

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карай си колата и си свиркай!От 5-а на 6-а да минеш няма разлика,само може да тръгнеш да правиш пак двигатели наново.Ако си вземаш Акорд 7-а или 8-а там вече има разлики,пък зависи и за какво я вземаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карай си колата и си свиркай!От 5-а на 6-а да минеш няма разлика,само може да тръгнеш да правиш пак двигатели наново.Ако си вземаш Акорд 7-а или 8-а там вече има разлики,пък зависи и за какво я вземаш.

Благодаря за мнението ! Взимам я за нормално ползване ,но като всеки мъж и аз бих се радвал на някое и др. конче под капака. Лошото е ,че жените станаха малко претенциозни и лятото предпочитат да се возят на климатик :) а аз нямам ! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи си климатик...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи си климатик...

Ами питах майстори и ми казаха ,че е по-добре да продам тази и да си взема с фабрично сложен вместо да давам пари да сложа на моята. Нямало да е надежден и не било рентабилно :/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени си майсторите тогава.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една клима комплект ти е 200лв. макс.Слагането ти е няколко часа и си готов.Това с конете е относителна работа,от 110 на 115к.с. разлика няма да усетиш,пък и всеки си ги пише конете на фантазия....вземеш ли нова кола за да ти хареса ще вложиш още около хилядарка

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами питах майстори и ми казаха ,че е по-добре да продам тази и да си взема с фабрично сложен вместо да давам пари да сложа на моята. Нямало да е надежден и не било рентабилно :/

 

 

Това не е Голф,но явно вярно майсторите ти са голфаджии.Колегата по-горе спомена,че цената е около 200лв. за климатик и ставаш климатизиран-като от завода :thumbs1:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Моята хонда си я докарах от Италия и климатика беше сложен там, като допълнителен модул екстра, от 2002г  до момента не е отказал и никакви проблеми не ми е създавал, освен, че го допълвах с фреон, а относно питането ти карай си старата кола след, като си направил основен ремонт няма смисъл да взимаш друга, мое мнение

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами питах майстори и ми казаха ,че е по-добре да продам тази и да си взема с фабрично сложен вместо да давам пари да сложа на моята. Нямало да е надежден и не било рентабилно :/

 

 

Това не е Голф,но явно вярно майсторите ти са голфаджии.Колегата по-горе спомена,че цената е около 200лв. за климатик и ставаш климатизиран-като от завода :thumbs1:

ххахахаахахха наистина кара червена голф 3-ка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ,колата от линк 1 е хубава,аз исках такава ,понеже съм с малко дете си взех сивик 7,и си патя малко де:)

Огледай я добре стъклата дали са оригинални, как влизат скоростите,че сега сменям скоростна кутия за 300лв 

 

Линк 2 е автомат ,линк 3 става но купето е по-хубаво:)

 

Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега ,колата от линк 1 е хубава,аз исках такава ,понеже съм с малко дете си взех сивик 7,и си патя малко де :)

Огледай я добре стъклата дали са оригинални, как влизат скоростите,че сега сменям скоростна кутия за 300лв 

 

Линк 2 е автомат ,линк 3 става но купето е по-хубаво :)

 

Успех

Благодаря за съветите . Днес до края на деня ще реша какво да правя. Доста хора ме посъветваха да си карам сегашната. Днес една девойка от Шумен може да дойде да я гледа  . Ако не звънне махам обяват и ще си бутам моята. 

Редактирано от starred

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама да ѝ кажеш за придърпването ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама да ѝ кажеш за придърпването ;)

Тя ще го усети и без да й казвам :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако дадеш сегашната, от горните обяви вземи автоматика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако дадеш сегашната, от горните обяви вземи автоматика.

Би ли се обосновал?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D16y8,125кс. на снимките изглежда мн. добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено от конкретната кола преки впечатления нямам, но втори автоматик Акорд карам и без споделяне на основания към механика не бих се върнал (с изкл. на бялото телевизорче от подписа ми : ) Приканвам те само да не "отчуждаваш тая мисъл" и да пробваш. Може и на теб да ти хареса. 100% от хората които карат автомати първоначално са били скептици или тотално против -включително и аз (през миналия век :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най добре питай колегата Nile ,на лични ,момчето разбира и няма да откаже помощ  в избора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз също съм привърженик на АТ, но би могъл да потърсиш около теб сервиз, където могат да направят динамичен тест на кутията. Че са здрави кутиите на Хонда, здрави са да, но от немърливост човек може да съсипе и това което се брои за вечно. Нещата, които японците знаят и могат, са не само следните, но там изпъкват пред конкуренцията си - електроника, автоматизация/автоматика, икономия (от всякакъв тип), но не за сметка на комфорта.

Редактирано от crown_bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карай си твоята. Пиши на фена за климатика. Слагал е и може ти разкаже какво е се прави. В краен случай,все пак си на 4ч път от него. Тамън може да види и защо ти глъхне и т.н. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...