-
Мнения
966 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от jamo
-
Няма как да стане, по простата причина, че големия талон вече не е в теб Отиваш в данъчното и обесняваш какво става.Най-вероятно ще си платиш данъка за 1 година който се е полагал на колата + някаква лихва.
-
Така е в София като си имате няколко офиса
-
А някой забеляза ли, че задна дясна и предна лява джанта ги е ударил лек полъх от червена боя Намирисва ми на нещо замаскирано...
-
Сваляш кората, вдигаш прозореца до горе, освобождаваш го от механизмът и го повдигаш или притискаш така, че да пасне и да притисне уплътнението. Държиш го така и в това положение го хващаш за механизмът Така съм се справял с такъв проблем, но на друга марка кола и затова немога да съм категоричен, че това ще помогне.А и друго се сещам в момента стъклото ляга в едни гумени прорези, може би ако не стане по първият начин да се опиташ да подложиш от едната или от другата страна пърченце гума за да излезе стъклото навътре или съответно навън, мисля че уплътненията отдолу са достатъчно меки за да понесат огъване от стъклото дори на 5 мм, което в случая би те спасило. Отваряш и гледаш, според мен проблема не е в уплътнението Успех!
-
Говори се за управление от шофьорското място , а не някой ако се подаде от багажника как ще вдигне стъклото. Естествено , че на всяка врата си има копче. Умазахте темата на момчето в спорове и халогени
-
Ако можеш си намери NIPPARTS . Преди година сменях термостат, Немските Бер бяха около 40 лева за 6-та генерация, а NIPPARTS струваше около 23 лева и всички ме убеждаваха да сложа този. Така и направих и не съжалявам Успех колега
-
Има вероятност да са се разбили водачите на спирачните апарати. Акорда ми правеше така и се оказа това. Обикновено това съм го виждал само на коли с АБС...
-
ами сгодни женички бяха заберете ги към Филибето на другата месечна, пък ще почерпим АМа как, как да не ги спомене човек... АЙ АЙ АЙ АЙ... ВОдете ги и ги умножете по 3 Я си признайте някой друг имаше ли в чинията ЛЮТА ЧУШКА, че останах с впечатление, че само на мен ми сложиха една голяма
-
АУУУУУУУУуууу в Пазарджик почти не валеше тук пак си тряска
-
Гадно време, деба... Ама викам да ида до банята и да идвам
-
Честито! От предните ти постове очаквах да е по-зле ама чесно казано тия снимки не ме плашат много Аз бих обслужил двигателя и ако има нещо по окачването и щях да я покарам така 1 месец да дразня Q7-те и X5-те по светофарите и като ги изпреваря да натискат спирачките, от страх да не ги уцели някой калник Много безаварийни и ще чакаме да я видим на живо
-
Мисля, че трябва да може всеки да гласува за 2 стила пък ако иска да си избере само един ( лично мнение) Лично аз слушам черно и R&B и мисля че се вписвам към рапа, но на маса като седна 90% слушам чалга, по простата причина, че немога да преглъщам на др музика ( това имах предвид с възможноста за 2 отговора ) Другото което ми е странно е Техно, то вече почти не съществува... всички го преобразяват в хаус и минимал... има още много стилове, които водят началото си именно от техното, което съществуваше реално до преди 4-5 години...И накрая благорарности, на човека направил анкетата
-
Колата е твоя собственост и никой няма право да упражнява каквито и да е действия върху нея или да я взима. Отиваш в полицията, казваш какво става, те ще си го привикат разпитат и след като им разкаже своята версия, ще може да си заведеш дело. Щом имаш запис не е проблем да го спечелиш и да ти плати както всички щети така и разходите по делото. Че ако вършиш работа с колата ще ти заплати и дните които не си успял да работиш заради ремонта по нея. Съветвай се с адвокат, няма невъзможни неща
-
Техномаркет Нека не правим 30 коли гадния ляв завой, от метро към колелото, че досега 3 пъти съм бил там и все след колелото сички се набират като на драг АЙде да идва, че съм се затъжил за вас, днес пак пропуснах Добре, че засичам някои тук там по светофарите, като Майната например дето го влече да прай расотки до Юндола
-
Май кълва повече на тъмнокоси
-
D15Z6 На връщане от морето 2-ма човека с 2 сака и 5-та с малко наклон 200 на гас, по километраж. Мисля, че това и е душата, макар, че се появиха коли и неможах да подържа малко педала за да съм сигурен и все пак съм доволен
-
Невиждам проблем всеки да си пусне гласа преди да тръгнем на някъде... Урните работят от 7 и навсичкото отгоре е работа за по-малко от 5 мин... Нека всеки тръгне 1 час по-рано за срещата като по пътя се отбие да си даде гласът А който сметне че му се спи много да мине привечер, невярвам да замръкнем където и да идем Относно мястото, няма да изразявам мнение Където кажете там идвам
-
За габарита, намери някой не по-вече от 15 години и не повече от 40 кг, че да може да бръкне и да ти го смени за 1 минута Още ми седи белега на ръката дето си я навирах там и замалко да си счупя единия пръст Но е факт че успях, но не бих повторил А за сервиз нека колегите те ориентират
-
Да, всички са на линия, аз съм за петък
-
Ключар едва ли ще помогне... отзад няма ключалка. Като гледам единствения вариянт е да свалиш кората и да видиш отвътре дали неможе някак си да се отвори. Само ме притеснява дали кората при затворена врата ще излезе цяла или ще трябва да я строшиш отнякъде и после да търсиш нова... Само да вметна ако свалиш кората и успееш да я отвориш недей сглобява докато не откриеш причината, за да не ти се налага да правиш реплей
-
Колега Magnum, това което пишеш е абсурдно за нашите коли които използваме за работа и всекидневни разходки.Другото, ако скоростната кутия ти се затопля, значи няма достатъчно масло или има друг проблем, когато всичко е наред кутията се топли, НО не пари.Колеги като цяло и аз съм на мнение, че маслото на скоростната кутия нетрябва да се сменя постоянно ако няма някакъв проблем. Може да се проверява на 10к км и ако има липса да се смени тогава. Лично познавам 3-ма които от любопитство си смениха маслото без да имат проблеми и сега всичките имат странни звуци от скоростните кутии. Аз немога да си го обесня, но е факт. Познавам ги хората и всичките си признаха, че съжаляват задето се чоплят без да имат проблеми.От мен толкова. Хубаво е да си поддържате колите, но не се вживявайте прекалено, за да не си вкарвате автоголове...
-
Не я виждам никъде тая тема...Или съм мн разсеян или недовиждам...
-
Третото състезание имам чуството че пуснаха някакви нокторезачки на пистата и избягах до басейна при тълпата МАйни А ако имаш и снимки от 4-тото или клипчета, всички ще сме ти благодарни да ги споделиш
