-
Мнения
966 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от jamo
-
Уааааааа Браво на Омбре и всички които се трудят с него, за да се радваме ние Всичко мина много добре, :P
-
Аййй смукачи :) Лягам си, че след малко трябва да ставам
-
Ми то не съм вилнял тук от много време и тоя мерак за писане голям
-
Ами добре беше де, аз малко на майтап минах Мухабета си беше на ниво
-
Изтрезнея ли навреме при вас съмммм
-
Според мен нищо няма да изгори ако не е над 2 пъти по-силна лампичката, ама аз таблото избягвам да го отварям често, че се почват едни скърцания тракания, дето ме вбесяват. Магазина който ти казах повечето неща са разни джунджории туркиш ала-бала, но има дребни неща който ги няма навсякъде а там ги има и то на смешни цени Радвам се, че помогнах
-
До коматевския възел. Точно срещу старческия дом. Пише авто спринт на магазина, има сякакви щуротии вътре. И за акорда и за сивика ми се наложи да сменям такива крушки и ги взех от там. Ако не се лъжа някъде по левче беше бройката
-
Стругар, с доста прецизен струг или някой който работи на кординат машина
-
ПРоблема е решен! След разправии на 2 пъти и опити да изкарат, че колата не е вред, спорове, че имам отечка ми смениха дефектния акумулатор. При проба с вилката не една а цели 3 клетки завираха!След слагане на друг акумулатор, колата пали така както не е палила от половин година насам.Благодаря на всички за съветите! край на темата
-
14.37 V без консуматори и 14.31 V с всички консуматори. Просто неразбрах защо се погиграха така с мен, 4-те работника в сервиза казаха шефе акумулатора е за смяна, шефа каза нека го зареди и ако пак прави проблеми да дойде ще го сменим Разликата е, че ако беше станало по лесния начин отново щях да разчитам и да пазарувам от там, но едва ли ще повторя...Нека вметна, че той незнаеше как се мери отечка, обаждаше се на някакъв си бай ОНЗИ и той му казваше по телефона как да настрои мултицета за да провери за отечка, защото преди това незнам как нагласиха мултицета и ми казаха че имам 10 ампера отечка и аз просто знам, че няма такава и не ми издържаха нервите и им казах като незнаят как да се допитат!
-
Мен, пък миналата седмица ме зажули един Акорд който тръгна да прави ляв завой. Аз в лява той в средна лента и чак ме засече и ожули предния десен калник. Верно не бях с моята кола и се радвам за което, но това че на баща ми колата не е хонда значи ли че трябва колегите да ме блъскат по завоите
-
Здравейте и благодаря на всички които ми потвърдиха, че е акумулатора.Днес отидох да го тестват, казаха че ще го сменят донесоха НОВ сложихме го и колата запали доста по-живо отколкото със сегашния.След което замериха сегашния с тяжната пружина показа 8 V при пълно натоварване и ми казаха да си сложа акумулатора да се зареди 24 часа и да си карам Аз затова ли си взех нов акумулатор, да ми седи по 20 часа колата в двора и да си играя на зареди батерията :) Казах им, че пак ще се видим и си заминах...Още веднъж благодаря на всички които ме ориентираха
-
Здравейте!Акумулаторът ми пада след като оставя музиката да посвири 20 мин Нямам големи стъпала, туби и всякакви такива неща. С тази музика съм откакто имам колата и немисля че в нея е проблема. Също така стартерът ми всяка сутрин върти много мудно или след като оставя колата повече 1 час без да работи. Първите 2-3 врътки са просто едвам едвам, после още 5-10 и ако издържи акумулатора паля, ако не се бутаме из двора... Имам чуството, че нещо затяга. Просто паля едвам, едвам на магия. Преди час отново замервах. Акумулатора като е загасена колата показва 12.6V а при работещ двигател 14.41 без консуматори, а с всички консуматори 14.30V . Когато паля пада на 5V Преди 4 месеца смених акумулатора. Свещите също ги смених есента с иридиеви. Делкото и кабелите, всичко е проверено. Дано не съм ви объркал много с всичките тези обяснения, просто докъдето стигат възможностите ми всичко направих.Стигам до извод, че може да са четки на стартера или нещо друго в него...Надявам се Вие да помогнете, поздрави на всички
-
Че ако нямаш намерение да идваш на срещи и да познаваш лично доста хора, закакво ще ти е тая членска карта Сей си чети постовете тука и живей спокойно
-
Само и единствено като минавах през КАТ миналата година го измих, че да не ме карат да търкам с парцалчета както много хора правеха там. Е нямах проблеми, НО съм против Двигателя го виждам веднъж в месеца обикновено като си наливам течност за чистачките и поглеждам тук таме масълце тва онва.Ако трябва да му се радвам незнам как да стане трябва секи месец си го търкам ( НИКОГА )
-
Много яко, назяпахме се, наговирихме се... Накрая който остана, че и се дърпахме
-
5-та май вече поостаряват и е нормално да има забележки по по купето отдолу. Като искаш да знаеш, че е добре обработена срещу корозия взимаш една от 2-те изброени от теб коли буташ боята минаваш кит, шприц, водно, боядисваш и минаваш с хубаво боди отдолу и знаш, че имаш всичко против кОрозия. Дано отговорът ми те Удовлетвори
-
BLEIN MONO каза: На малкото късметлии с читави коли от Италия желая успех!Те италянците и сервизи сигурно нямат и в бустана сигурно ги обслужват Имам чуството, че си немец Ама немците вече не са това което бяха преди 10 години!Бях в Германия и видях как кучета спят в забравени от бога коли които се продават и съм сигурен, че доста хора ги карат тук тези автомобили...И бонус... единствената опоскана кола която съм купувал беше от Германия. Всичко което си изброил го видях там и взех точно такава кола за мое съжаление и беше взето всичко възможно от колата. На седалката имаше голяяяма дупка от цигара Всеки има мнение, но неможе да кажеш не там няма читави коли. И пак повтарям 90% от колите са внос от Италия
-
90% от колите в Бълария са внос от Италия. Аз съм имал 4 коли досега 3 италянки и една от Германия... познай само германската манах щото ме набутаха немците Баш майсторите вече са навсякъде. Отиваш гледаш, ако кажат майсторите, че е добра колата зимаш и си я караш. Германия не е като едно време и няма никаква гаранция, че няма се набуташ от там както направих аз преди 2 години. А и всичко е до късмет колега.А относно разликите Германия - имат доста коли без климатици заради климата, че нямат лято като в италия, много повече гнили коли, заради тежките зими и химиите които хвърлят по техните пътища Италия - казват, че ги мързи да обслужват колите, ама все пак карат с по-качествени масла и бензин от нашите. Повечето коли са с климатици, имат и повече други екстри като цяло италянците обичат удобствата
-
Ако не препия в събота съм на линия
-
Може да има нещо такова. Напоследък повечето коли които виждам с дясна дирекция, си седят с Английските табели. Но не съм сигурен дали това е поводът...
