Jump to content

jamo

Фен
  • Мнения

    966
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

Всичко публикувано от jamo

  1. Уааааааа Браво на Омбре и всички които се трудят с него, за да се радваме ние Всичко мина много добре, :P
  2. Аййй смукачи :) Лягам си, че след малко трябва да ставам
  3. Ми то не съм вилнял тук от много време и тоя мерак за писане голям
  4. Ами добре беше де, аз малко на майтап минах Мухабета си беше на ниво
  5. Изтрезнея ли навреме при вас съмммм
  6. Според мен нищо няма да изгори ако не е над 2 пъти по-силна лампичката, ама аз таблото избягвам да го отварям често, че се почват едни скърцания тракания, дето ме вбесяват. Магазина който ти казах повечето неща са разни джунджории туркиш ала-бала, но има дребни неща който ги няма навсякъде а там ги има и то на смешни цени Радвам се, че помогнах
  7. До коматевския възел. Точно срещу старческия дом. Пише авто спринт на магазина, има сякакви щуротии вътре. И за акорда и за сивика ми се наложи да сменям такива крушки и ги взех от там. Ако не се лъжа някъде по левче беше бройката
  8. Стругар, с доста прецизен струг или някой който работи на кординат машина
  9. ПРоблема е решен! След разправии на 2 пъти и опити да изкарат, че колата не е вред, спорове, че имам отечка ми смениха дефектния акумулатор. При проба с вилката не една а цели 3 клетки завираха!След слагане на друг акумулатор, колата пали така както не е палила от половин година насам.Благодаря на всички за съветите! край на темата
  10. 14.37 V без консуматори и 14.31 V с всички консуматори. Просто неразбрах защо се погиграха така с мен, 4-те работника в сервиза казаха шефе акумулатора е за смяна, шефа каза нека го зареди и ако пак прави проблеми да дойде ще го сменим Разликата е, че ако беше станало по лесния начин отново щях да разчитам и да пазарувам от там, но едва ли ще повторя...Нека вметна, че той незнаеше как се мери отечка, обаждаше се на някакъв си бай ОНЗИ и той му казваше по телефона как да настрои мултицета за да провери за отечка, защото преди това незнам как нагласиха мултицета и ми казаха че имам 10 ампера отечка и аз просто знам, че няма такава и не ми издържаха нервите и им казах като незнаят как да се допитат!
  11. Мен, пък миналата седмица ме зажули един Акорд който тръгна да прави ляв завой. Аз в лява той в средна лента и чак ме засече и ожули предния десен калник. Верно не бях с моята кола и се радвам за което, но това че на баща ми колата не е хонда значи ли че трябва колегите да ме блъскат по завоите
  12. Здравейте и благодаря на всички които ми потвърдиха, че е акумулатора.Днес отидох да го тестват, казаха че ще го сменят донесоха НОВ сложихме го и колата запали доста по-живо отколкото със сегашния.След което замериха сегашния с тяжната пружина показа 8 V при пълно натоварване и ми казаха да си сложа акумулатора да се зареди 24 часа и да си карам Аз затова ли си взех нов акумулатор, да ми седи по 20 часа колата в двора и да си играя на зареди батерията :) Казах им, че пак ще се видим и си заминах...Още веднъж благодаря на всички които ме ориентираха
  13. Здравейте!Акумулаторът ми пада след като оставя музиката да посвири 20 мин Нямам големи стъпала, туби и всякакви такива неща. С тази музика съм откакто имам колата и немисля че в нея е проблема. Също така стартерът ми всяка сутрин върти много мудно или след като оставя колата повече 1 час без да работи. Първите 2-3 врътки са просто едвам едвам, после още 5-10 и ако издържи акумулатора паля, ако не се бутаме из двора... Имам чуството, че нещо затяга. Просто паля едвам, едвам на магия. Преди час отново замервах. Акумулатора като е загасена колата показва 12.6V а при работещ двигател 14.41 без консуматори, а с всички консуматори 14.30V . Когато паля пада на 5V Преди 4 месеца смених акумулатора. Свещите също ги смених есента с иридиеви. Делкото и кабелите, всичко е проверено. Дано не съм ви объркал много с всичките тези обяснения, просто докъдето стигат възможностите ми всичко направих.Стигам до извод, че може да са четки на стартера или нещо друго в него...Надявам се Вие да помогнете, поздрави на всички
  14. Че ако нямаш намерение да идваш на срещи и да познаваш лично доста хора, закакво ще ти е тая членска карта Сей си чети постовете тука и живей спокойно
  15. Само и единствено като минавах през КАТ миналата година го измих, че да не ме карат да търкам с парцалчета както много хора правеха там. Е нямах проблеми, НО съм против Двигателя го виждам веднъж в месеца обикновено като си наливам течност за чистачките и поглеждам тук таме масълце тва онва.Ако трябва да му се радвам незнам как да стане трябва секи месец си го търкам ( НИКОГА )
  16. Много яко, назяпахме се, наговирихме се... Накрая който остана, че и се дърпахме
  17. 5-та май вече поостаряват и е нормално да има забележки по по купето отдолу. Като искаш да знаеш, че е добре обработена срещу корозия взимаш една от 2-те изброени от теб коли буташ боята минаваш кит, шприц, водно, боядисваш и минаваш с хубаво боди отдолу и знаш, че имаш всичко против кОрозия. Дано отговорът ми те Удовлетвори
  18. BLEIN MONO каза: На малкото късметлии с читави коли от Италия желая успех!Те италянците и сервизи сигурно нямат и в бустана сигурно ги обслужват Имам чуството, че си немец Ама немците вече не са това което бяха преди 10 години!Бях в Германия и видях как кучета спят в забравени от бога коли които се продават и съм сигурен, че доста хора ги карат тук тези автомобили...И бонус... единствената опоскана кола която съм купувал беше от Германия. Всичко което си изброил го видях там и взех точно такава кола за мое съжаление и беше взето всичко възможно от колата. На седалката имаше голяяяма дупка от цигара Всеки има мнение, но неможе да кажеш не там няма читави коли. И пак повтарям 90% от колите са внос от Италия
  19. 90% от колите в Бълария са внос от Италия. Аз съм имал 4 коли досега 3 италянки и една от Германия... познай само германската манах щото ме набутаха немците Баш майсторите вече са навсякъде. Отиваш гледаш, ако кажат майсторите, че е добра колата зимаш и си я караш. Германия не е като едно време и няма никаква гаранция, че няма се набуташ от там както направих аз преди 2 години. А и всичко е до късмет колега.А относно разликите Германия - имат доста коли без климатици заради климата, че нямат лято като в италия, много повече гнили коли, заради тежките зими и химиите които хвърлят по техните пътища Италия - казват, че ги мързи да обслужват колите, ама все пак карат с по-качествени масла и бензин от нашите. Повечето коли са с климатици, имат и повече други екстри като цяло италянците обичат удобствата
  20. Ако не препия в събота съм на линия
  21. Може да има нещо такова. Напоследък повечето коли които виждам с дясна дирекция, си седят с Английските табели. Но не съм сигурен дали това е поводът...
×
×
  • Създай нов...