Jump to content

goga

Фен
  • Мнения

    778
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    7

Всичко публикувано от goga

  1. Вече купих нов филтър и утре отивам да го сменям. От втора на трета когато е в обороти, колата първо забива и след това ускорява. Дано с новия филтър това да се оправи. И аз имах проблем с малкия дисплей - колата е с навигация макар, че не виждам как ще я ползвам след като няма карта за източна Европа. За дисплея презапоиха крачетата ли връзките към куплунга ли не знам и аз точно, но за сега свети постоянно и няма проблем.
  2. Благодаря. Страхотен форум. Получих много ценна информация и в тази връзка смених горвния филтър но не с оригиналния, а МАН - 70лв. Да очаквам ли проблеми и да слагам ли оригинален. Смених филтъра преди да прочета форума - за съжаление.
  3. Моля кажете читав сервиз в Шумен за почистване на ЕГР, колектори и прочие и за компютърна диагностика.
  4. Благодаря колега. За сега няма да слагам добавки, че нещо не съм им фен.
  5. Здравейте колеги. От седмица съм собственик на Accord 2005г. дизел. Колата много ме кефи. Моля кажете ми трябва ли да слагам добавка към горивото за прочистване дюзи и прочие. Засега няма проблеми с колата. Досега съм карал само бензинки, това ми е първия дизел и за това не съм ясно с тези неща.
×
×
  • Създай нов...