Jump to content
fenabg

Зимна Хонда среща -Дупница 25 , 26 , 27 февруари

Recommended Posts

От доста време се каня да спретна , една среща /зимна / е его ще опитам .Поканени са всички които имат желание ;) ,държат на яденйе и пиенйе :) .Идеята- на последната се събрахме в една виличка ,и всички останаха доволни поне така казаха ;);) .Мисля да се съберем пак там . Ако има сняг ще има и ДРАГ :) ама с наилони /те са от мен ;)/ . А и еклери ще гледам да набавя -някои знаят за какво иде реч.Виличката е с 60 легла и пускам темата от рано да може да запазя места и тн..Писал съм петък събота и неделя .Дайте предложения да се поинересувам ли за цени на вечеря ,куверти итн .Последно ако не бъркам нощувката беше 16 кинта но нека колегите, които бяха да споделя впечатления .Незнам кво да пиша още ,пишете предлагайте да го измислим .

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фена, евала за идеята, аз лично не съм сигурен дали ще успея. За тези, които се чудят, вилата/почивен дом Енерго е едно много хубаво местенце в планината на няколко километра от Дупница, отсядал съм там и по работа и на последната среща там (темата за нея: http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=54260). По принцип нощувките са около 20 лв., но за групи (ние бяхме около 8 човека с една нощувка) има отстъпка, както каза Фена, но трябва предварително да се резервира. Дупничани са много гадни като хора иначе(нашите са ме учили да не лъжа ама няма как), нито са гостоприемни (лъжа), нито ще ви нахранят (пак лъжа), нито ще си изкарате страхотно и незабравимо на пистата с тях (само лъжА).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя и аз,Незнам защо й викат "вила" като на мене ми мяза на "мини резиденция" - като тея на бай Тошо.Но наистина станцийката или "вилата" е много готина, чисти добре подредени, топли и обурудвани стаи - във всяка стая с баня с тоалетна, зали с билярдни и тенис маси, общите части на етажите с мека мебел и масички (идеални за допиване след ресторанта, както и направихме последния път), ресторантът с прилични размери и капацитет и цените също от бай Тошово време :D , нощувката май беше към 20-тина лева но както каза колегата 8 души ни счетоха за група и ни смъкнаха по 2-3лева ;) .Иначе е на страшно място сред борова горичка (няма такъв въздух), от вън доста разчупена и леко като в алпийски стил ми мяза на няколко нива с площадчици, тераски и т.н.(много ме е яд че не си носех апарата). Отпред в двора на станцията има голям паркинг (ест. безплатен).За останалото време извън станцията повярвайте ми няма да скучаете, Фена и компания няма да го допуснат, развлечения дал господ, разходки - има невероятен парк в Дупница, пързалки (стига да има сняг де), писта за тестове (който иска) абе с две думи който дойде няма да съжалява :huh: п.с. Аз задължително ще присъствам заедно с още един Фенот мен +2 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......(много ме е яд че не си носех апарата).........

То и да го носеше, след вечеря почти нямаше един читав дет да може да снима :) .Сега сериозно .Най вероятно в събота или неделя ще се видя с шефката на вилата да уточня кое как кога и защо .Съответно и ще пиша после .Незнам защо поне 10 човека са ми казали че ще се появят поне още 15 са по въпрос и никои не е писал .Знам че има време но ............Дайте идей бре хора .Ето задача 1ва - вечерята с куверт ли да я уговарям или на свободна консумация . Повече няма да пиша да не насилвам нещата . Внеделя вечер ще пиша какви са 'офертите' .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз + жената, на 25 и 26 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eddy е прав ! Там в Дупница много гадно бе как ще ходите ? Ще са наядете като прасета, ще се изпонапиете и после ще има да ме дразните как сте си изкарали ... :( Я никакви такива... айде ... никакви събирания !

 

chirenski , Юда, нямаш лев да ми дойдеш на гости пък ще пифтуниш при Фена ... ще я видим тая работа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, защото знам ,че и ти ще дойдеш при Фена, та да ги съчетаем двете неща дето се вика пък и трябва да отида да видя новородения си братовчед в Благоевград :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа ще ме накарате и аз да намина да пробвам бавната Б18 ка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТЕрориста ти не ми се прай на скромен а се товарете с жипката и тука ! Тамън и Андрейката кат се появи ако има сняг ще сте най напочит :D . Нагоре е ебати каиша ,ще трябва проходима техника .Сега ,днес се чух с шефката /новата :D/ и трябва до вдругиден /неделя/ да имам яснота кое ,как , колко и какво .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако съм готов с проекта и аз ще се пробвам:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако съм готов с проекта и аз ще се пробвам:D

Кат заявявам местата да кажа, че ще се пробваш или ,че ще дойдеш?Колега дано не съм прав ,ма събирай мнения в други теми .Горенаписаното го съдя от несъдържателните ти мнения .НИщо лично :D Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма се събирате бе..... Фен Мен сбирката да я направим по-на изток малко бе някъде поне пазарджик да е..... Че с та мойта ненастроената ша ми трябват 2-3 Лукойла докат стигна до тебе :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм мераклия.Не може ли нещо в Габрово да се направи, нямам възможност до Дупница, Фен търсих те на скайп, да питам къде е що е, ама ти си в протест :D .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

телефона ми е 0898 520 997 ,скоро ще напиша и телефон за връзка с вилата .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както се казва тук: +1 :DАз съм по-скоро за събота вечер... че в петък - работа едно, друго. И в неделя конвой към месечната :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е добра. На хижата как са и условията/санитарни възли и т.н./ да се консултирам с половинката? Само треа да видиме с коя кола да дойдеме...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми прегледай първите 4 поста :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори,Моя грешка :rolleyes: Са ше се консултирам с шефката :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Фена, нали знаеш че аз съм ЗА. Искам да попитам нещо за доуточнение все пак - 2 дни ли ще е или 3? Много е вероятно в петък всички да са на работа и да не искат да дойдат. Айде да го решим точно (за да мога да си пусна отпуска :D )@ другите колеги, които искат да правят срещи в Петрич, Нова Загора, Брусарци и където и да било, нека не спамим темата на Фена. Който може и иска - присъства. Който не може :rolleyes: не може. Ще има Национална (надявам се) така че ще се видим и там :rolleyes:п.с. А за вечерята - смятам, че ще е добре да е свободна консумация, освен ако няма стабилна отстъпка при фиксирано меню :P;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+2 :rolleyes: п.п. За броя на нощувките си прав. Петък и ние с жената сме на работа. Петък и събота вечер е дообре. Даже работещите можеме да се изчакаме по Пернишко и да сме колона.Ние с мацката 18 часа сме на линия, Макдоналдса на Шел"Студена" е идеален за цлта. Има ли навити?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От БУргас няма ли някой да ходи ? Че ми идва адски далече :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно съм непознат за повечето от вас,но все пак да се пробвам :) Един прелюдец от София може ли да цъфне при вас? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От БУргас няма ли някой да ходи ? Че ми идва адски далече :)

Е па с Foundera си праите партия и готово...
Поне за сега май не е изявил желание да идва ,ако се съберем няколко човека идваме .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой ме вземе от Шумен и правим партия идвам и аз , мераклия съм, но не мога да си позволя сам пътя, няма какво да се лъжем и ако има такъв сериозен да казва да си пускам отпуска, а не в последния момент -няма да ми я пуснат, затова чакам оферти до края на седмицата, ако не стане здраве да е :) .Пак казвам за партия съм и съм тежък и агресивен :) правете си сметката.Може и от Бургас да дойдете, пак ще делим целия ви път, мерака си е мерак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+2 за 26-27.02 събота срещу неделя.Приемам спътници до 4 броя(да не се бутат,а иначе може и 5) от София.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съботата и аз съм сигурен и приемам навигатори.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ибреее брее еее .Къф сняг е навън не е истина ;) ;) ;) .

 

Така идеята е на кои му е кеф да си дойде в петък вечер .някои моо па да изка да отдъхне два деня ;) .

 

Дне се чух с новата шефка и се разбрахме за 15.60 лева на нощувка на човек при група над 30 човека така кат гледам май ще прескочим :) .

 

Тея дена ще уточня и вечерята и цената на вечерята/куверт/ и каква ще е . имам някаква идея и ще я обсъдя с готвачката ;) .

 

П.п а дано и тогава да е сняг ,и ще организирам ДРАГ :angry:;) .Ма по интересен превозните сретсва от мен :P

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте и мен.Предполагам ще има и постно меню(мойте 120 кила са от зелен фасул и моркови):lol::):lol:+2 :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За нас ще има отделен гили-гилиган по фенски :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само кажи кога да потвърдим за резервацията.Купона ще е на макс.

П.п а дано и тогава да е сняг ,и ще организирам ДРАГ :):lol: .Ма по интересен превозните сретсва от мен ;)

А така не е честно :wacko: Ще трябва да има отделни класове или да раздаваш електрожени и павета :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз много малко хора познавам от тая тема,ама ми звучи доста добре тая "хижа" и май и аз ще се натреса :lol: п.с.ще дам окончателен отговор до няколко дни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+2 за 26-27.02 събота срещу неделя.Приемам спътници до 4 броя(да не се бутат,а иначе може и 5) от София.

Корекция - 2 по 2 души за 26-27.02.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах отпуската преди малко, айде нагоре на темата. Много сме, силни сме. Аз ще се присъединя в Събота ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехее, среща в Дупница! Не можахме да направим драг с лодките на миналата среща, но този път може с найлоните в парка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сняг, Хонди, писта, планина, найлони, еклери с екстри, какво му трябва на човек! Може да направим дисциплина Хонда-сноуборд, ако има сняг на пистата! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

:D :D :D:lol::lol: да питам вегитариЯнци ималеееееееее че ще права минюю :D абе а ако някои не го мързи да направи един списък с желаещите до момента .ако не аз ще го направя ма по къснодон енцо -2мачиренски 2ма 25/26м.г. 1барси 2мафриско 4маомбре 2ма кало 1..........................14 човекатова са тези които са посочили бройка Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шъ зема и аз да съ довлекъ :D+2 за двата денанощувки в петък и събота

Редактирано от mаrto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам отсега да благодаря на Фенабг за това, че се занимава да организира такива мероприятия. Към колегите - моля бъдете конкретни, за да улесним работата на Фена, май е месец преди юни, а може е обратното на неможе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...