Jump to content
fenabg

Среща Дупница , летище ,драг ,яданЙе и пиенЙе .............

Recommended Posts

Ох още ми тръни кратуната :) . Събота срещу недаля направихме една срещичка .Която за мен беше повече от идеална имаше драг ,разходки ,пиене,ядане, и циркове .Пускам темата да съберем клипчетата и снимките на едно място да видим това което не сме видяли :zen::) По късно ще кача снимки и малко видео от мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

 

 

 

http://vbox7.com/play:806b43ed

 

Малко стартове от моя страна , недодялани :zen::) :)

 

на тоя не се вижда много ,интересното стана кат се спираше колата :):P:):zen:

http://vbox7.com/play:74749ce2

 

http://vbox7.com/play:600ec7f5

 

http://vbox7.com/play:b9b4ae34

 

 

 

А там трескането дет е, колата си е жива и здрава без щети ,слава богу . момци чакам снимки и клипчета.

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То на снимката се вижда - аз кат най-бавен --> най-отзад.Искам да благодаря на цялата компания от Дупница, че ни посрещнаха, помогнаха за настаняване и тн. особено ФЕНАБГ - най-големия фен:zen: Изкарахме си супер яко, очаквайте Софийска инвазия vol2. coming soon :)

Редактирано от chris_barnes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължително трябва да има повторение със скара, било то в парка или на вилата.. Колкото да колегите дупничани просто ще напиша: :):zen:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех как ви завиждам, че Фена не ми е по-близко да видите ... няма се отърве от мен :) Кало, коя Д13-ка сега е по-бърза ? (аз предполагам де ... ти с тоя климатик :zen::) ) Дайте някое клипче на гонки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... няма се отърве от мен :zen: Кало, коя Д13-ка сега е по-бърза ? (аз предполагам де ... ти с тоя климатик :):) ) Дайте някое клипче на гонки :zen:

Теро за теб съм ти казъл- винаги и по всяко време си добре дошъл :P А коя д13 ...Кало направи 2 кофти старта и съответно биде наказан .После почна да си кара колата :P и настъпи митйо с около кола и половина.Митйо -д13 ,кратуна д15,и дуал карбКало -д13 ,кратуна д15,инжекция,колектор и генерация/ако не бъркам за генерацията/Чакаме Мая /глафния фотограф/ да даде видео материали , бубето ме ядоса не си зе бързото -бавно купе.П.п абе кои донесе тиквените семки, е са ми звънят от вилата не моо изчистат семките :) :) Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кало -д13 ,кратуна д15,инжекция,колектор и генерация/ако не бъркам за генерацията/

И КлиматиК :D :D аауу

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Non-Vtec battle.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължително трябва да има повторение със скара, било то в парка или на вилата.. Колкото да колегите дупничани просто ще напиша: :D:D

Задължително, в парка на хубаво време, то там си има всичко от което имаме нужда :D п.п. Наистина страхотен уикенд направихме и евала на организаторите (Фена-главен)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво било в тая Дупница! ;) А нерегестрираните какви забавни хора са! ;) Благодарности и от мен за гостоприемството! Беше чудесен уикенд! Само дето така и не се повозих на парапланера! ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EEE Fen-ка , забравих да те базикна бе ;) Карбуратор:Инжекция 0:1 ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да благодаря и аз на домакините за гостоприемството.И не на последно място за положителните емоции ,които превърнаха тези два дни в един незабравим уикенд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EEE Fen-ка , забравих да те базикна бе :lol: Карбуратор:Инжекция 0:1 :lol: :lol:

Не случайно писах че кало е с преимущество от към модове :lol: а и май по негови думи е с малко по къса кутишка.Със същите модове моо или да са на кантар или 2:1 :lol: Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не случайно писах, че има КЛИМАТИК ..... страхотен минус :lol: Смятай като го махне :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D13-ката на Кало е просто невероятна :lol: до сега не бях виждал такава 5г. мн мн мн ми хареса!Фен(иван) доста трябва да се работи по моята за да почне да варви на равно с неговата! Той просто изпусна първите два старта на третия път кат я настапи като хората си пролича(явно се беше доста нервирал :lol: ) а карбовете може да се извади още мащност никога не са реголирани как ги сложихме с теб така ги карам още!(знаеш в какво положение беха те да не ти обяснявам,а и колата я карам 98% само на гас).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МИТЙО съгласен съм с теб , карбовете ще ги оправиме няма яд .Бяха в кофти състояние ,приведохме ги до един етап ,и така си останаха. Ела да ти дам лента :lol: ,знаеш за какво .Колата на кало не само върви добре но и така изглежда.П.п ти се замисли за колектор ,генрацията на зад ще бутна едно рамо и ще ти я направя :lol: . По една колица знаеш че винаги има какво да се пипа.

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D И аз останах много доволен от срещата и от организацията и по нататак пак една такава среща да се организира ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала за срещата и благодаря за топлото посрещане ;) !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво било в тая Дупница! :D А нерегестрираните какви забавни хора са! :D Благодарности и от мен за гостоприемството! Беше чудесен уикенд! Само дето така и не се повозих на парапланера! ;) ;)

Аз точно вече мислих да го спирам и ти се отказа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малиий на тва кролото ми мина на 20 санта :censored: кат слизах от колата ,тая дет изтропа :ranting: . Ма е мноо добра идея се повози човек ,те са там всеки Ликенд само да е добре времето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз точно вече мислих да го спирам и ти се отказа :censored:

Изборът беше тежък - кюфтетата или парапланера :ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кат се исипах при оня и му казвам 9 тройки в хлебче и 9 мин води .И ме гледа и вика ма гости ли посрещаш :angry: .Верно беа юбави.Кало без храна няма си позволя да остава никои !

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахахахаххахха - гости, скъпи гости, от далеч :angry: да си жив и здрав Фенка, че ни нахрани, че бяхме умрели от глад ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера мина повече на две тракалета :( ама беше пак интересно . http://bg.fotoalbum.eu/fenabg/a555717Немога да кача видео ,някакъв странен формат било :drunk::) .Има интересни изпълнения .По натам кат успея ще ги пусна .Само не ме линчуваите :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и клиповете. Каквото ми е пратил Фена това съм качил :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
п.п. Новото "подобрение" направо е "невероятно" .... :P:) 15 поста да кача клиповете ...
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...