Jump to content
rEsPeCtiVe

Какво направи днес по колата си?

Recommended Posts

Здравейте,понеже имам повечко свободно време напоследък и все си намирам какво да правя по колата,било то за щяло и нещяло! Идеята ми е всеки да сподели какво е правил по автомобила си днес! Подобрения,смяни,проби и каквото се сетите вие... :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си сложих акумулатор ,направих малко настройки на буста и толкова :D

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислено и сложих турбо докато си я гледах на снимка.Друго не мога щото е на 2500км.Тъпа работа яд ме е, че не я взех с мен.(всеки ден щях да си я бърникам(развалям) и после да пиша в темата ти) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава работа си свършил :hondarulez::) Пробваи утре чрез телепатия става ли тва с турбото,пък знае ли се :blink: Може да се турбинира от себе си,понапъни се виж и ако има резултат пиши в ТЕМАТА МИ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък пробвах да си развия клеясалото винтче на "отварачката" на вратата,за да си видя централното че нещо ме нервира, обаче от зор му заоблих главата на винта и после разпробивах и отиде и пластмасата около него и след много "майни" утре ще го мъча пак ;).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия дни рязах дървени кръгове по диаметъра на предните колони, след което разпробих и монтирах със силикон и самонарезни рапиди. Не, че се занимавам с глупости ама предня собственик ги беше сложил все едно не му трябват :hondarulez: Мразя мърлащината a и си мисля, че когато връзката между вратата и колоната става посредством дървен матерял акустиката ще се подобри. Тия дни обмислям сожна и тежка процедура с прахусмукачката, но не съм сигурен дали ще се справя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво направи днес по колата си? от А до Я :>Добър въпрос, днес специално и теглих бая майни :hondarulez: иначе нищо не съм и правил, малко и набивах прекъсвачи, че оборотите ми играят и скърца като държавна жигула. ;) и те така, утре ако даде време ще зема да и видя дросела на кво даредже е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък днеска ръчках и смазвах антената,казаха ми да я разглобя и да я почистя,ама не ми казаха как ;) та развих гаиката дет е отдолу и мазах с течна смазка ,ама маи маи нищо не стана та като ми кажат как се разглобява ще я разглобя и по4истя ,че скърца и трака и ме побърква като се искарва и прибира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз сипах Еко 95 за 40 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята изяде и тя много псувни :hondarulez: щях да ходя на работа със нея ама тя взе че незапали :) падна ми акумулатора точно от едно въртете ;):blink: и точно когато реших че съм прецакан отвсякаде ми се обадиха че ще почивам днес :) някои може ли да даде акъл какво да го правя този акумулатор защото маи е от тези които не се доливат ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си смених цялото окачване днес, сложих спортно и до преди малко имаше тест драйв :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си купих от колегата obqa СDто което продава и си го монтирах :rolleyes: Утре съм решил да сваля задната кора и да направя една хубава изолация :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спасих я от среща с тенекеджия, след като една жигулка връхлетя в кръгово, без никакво намерение да спира. За награда избърсах праха от таблото. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свалих и втека и го почистих и пак го монтирах :rolleyes: :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера смяна на масло,днес разходка и пълнене на резервоара до горе :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес я дигнах на крик ,утре може да развия гайките а вдругиден ако има време ше сваля гумата за гумаджия :rolleyes: с тва темпо до месц моо и да я изкарам за кръгче

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера - сменени чистачки - 3бр.- Презапоена платка на четеца на имобилайзера след поредното отказване да запали - за сега работи :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маистора каза ,че ми трябва нова денферна ролка ремъци и гарнитура на картер.Кат намери частите ще се обади,че тая ролка нещо я няма. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снежният танк 1-ва част !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маистора каза ,че ми трябва нова денферна ролка ремъци и гарнитура на картер.Кат намери частите ще се обади,че тая ролка нещо я няма. :D

Въпроса е какво направи сам,с маистор всеки може! !!! Редактирано от rEsPeCtiVe

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес разтоварих багажника от излишни железа, тампони, всмукатели..... скорости !!! :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз му я закарах. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес разбрах че имам проблем с едната чистачка.Утре ще я изкъртя тая далавера, развила се е гайката и чистачката тръгва със закъснение, ще я пребия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък я разходих до Penny Market... Така де, да види малко свят. :bow: За награда и купих 5л. винце, че може да се е задръстила нещо... :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменям си целия интериор от сив към черен днес го почнах незнам кога ще го завърша :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес блъсках с юмрук по таблото:) - нещо вибрира вътре, 100 пъти го отварях това смотано табло и не мога да разбера от какво е ( идва някъде над джабката ).Така съм я стегнал колата, никъде нищо не скръцва или тропва, няма дупки няма мупки......... и това слабо, едва доловимо потракване се чува и направо ми къса нервичките.

Редактирано от Red
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изпразних багажника до ламарина ,също изчезна и задната седалка - е сега всички ще кажете ,олекотяваш я ,ще правиш бегачка ,поне един кон отгоре :D ,да ама не ,пълни се с вода ,в багажника го намерих ,влиза от уплатненията на външните стопове ,но от къде подяволите идва на задната седалка отдясно?????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз я замих,и вътре пуснах прахосмуКучката,забърсах,загладих,а бе сериозна чистка :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес блъсках с юмрук по таблото:D - нещо вибрира вътре, 100 пъти го отварях това смотано табло и не мога да разбера от какво е ( идва някъде над джабката ).Така съм я стегнал колата, никъде нищо не скръцва или тропва, няма дупки няма мупки......... и това слабо, едва доловимо потракване се чува и направо ми къса нервичките.

Трябва да е от жабката и при мен на скоро се появи, отвратително е. Бутни я навътре и дръж така, ако звука изчезне това е проблема. Стегни винтчетата на ключалката й, това до някъде оправя нещата. Май гумените крачета на жабката се износват и от там се получава.И за да не съм офтопик: Днес изчистих фаровете със спирт, защото започват да стават едни гадни петна. Спирта за сега ги оправя. Редактирано от EmZvr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махнах шишето с минералната вода от задната кора.Голямо блъскане се блъскаше горкото :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз смених днес големите тапони отзад :D Не аз ми майсторите де :D ,че старите за нищо не ставаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тръгнах да си правя дросела на 60мм и в голям филм се вкарах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес блъсках с юмрук по таблото:) - нещо вибрира вътре, 100 пъти го отварях това смотано табло и не мога да разбера от какво е ( идва някъде над джабката ).Така съм я стегнал колата, никъде нищо не скръцва или тропва, няма дупки няма мупки......... и това слабо, едва доловимо потракване се чува и направо ми къса нервичките.

Трябва да е от жабката и при мен на скоро се появи, отвратително е. Бутни я навътре и дръж така, ако звука изчезне това е проблема. Стегни винтчетата на ключалката й, това до някъде оправя нещата. Май гумените крачета на жабката се износват и от там се получава.И за да не съм офтопик: Днес изчистих фаровете със спирт, защото започват да стават едни гадни петна. Спирта за сега ги оправя.
Пробвах, даже я разглобих и хвърлих на задната седалка да видя дали не е от нея.... ми пак дрънка гадният му полтъргайст.Фаровете не става ли да се полират, на мен такива петна по пластмасата избиват след автомивка и на слънце фаровете са ужасни. Търкам ги здраво с микрофибърна кърпа и лъсват ама до следващото миене. Интересното е, че след дъжд не стават петна а само след мивка ( може да е от препаратите ), Редактирано от Red

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно странна тема :) От обяд като съм почнал, та до сега се занимавах със Сивикчето :D Първо ходи на автомивка, че беше станала сива на цвят, после си я чистих сам от вътре, претърках и двигателния отсег и капака отвътре да светнат!След това свалих спортния филтър и интейка да ги попочистя, и така и така ги бях свалил, зех та почистих доколкото можах дросела от смрадта дет беше вътре! :) После си сложих предните гуми отзад, щото се бяха изяли отвътре преди реглажа, и сложих нови отпред!Проверих всички течности на кво дередже са + ходовата част!Накрая си настроих малко музиката, че ми беше много баса и остана само да ида да си напомпя гумите! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес получих новия фар и декоративна лайсна за броня и ги занесох на майстора :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИЗпрах и въздушния филтър... сега го суша :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...