Jump to content
striking

Газова уредба каква и къде? Парктроник какъв?

Recommended Posts

Питам за въпросната ел.магнитна лента поради причината че не искам да дупча бронята, но като чета мненията ви, май натам отиват нещата :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен на китайчето му умря единия датчик и пищеше постоянно, като че има препятствие зад колата. Но за момента решението е, че просто извадих буксата за въпросния датчик от модула. Някой слънчев и по-топъл ден ще си купя нов датчик и ще го сменя. По спомен цената му беше 3-4 лева.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

не видях дали е сложената газовата. Мога да препоръчам момчетата от http://progas.bg/gazov-injekcion.html 
Аз дълго време проучвах и мога да кажа, че монтажа е повече от добър. Газовата е Romano Antonio без OBD, с по-широка тръба( 8 мм.), подсилен изпрарител, тороидална бутилка и зареждане при капачката. Газовата не се изключва при никакви обороти( 0- прекъсвач), тествал съм я от 0 до 200 км./ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Аз монтирах газово Романо Антонио с ОБД при колегата Markony. Монтажа е повече от добър, като се обръща сериозно внимание на детайлите. Смятам, че такова внимание към колата в по-голям сервиз няма да се обърне. След монтажа цялата карта се направи ръчно, а не на автокалибрация. Стойностите се различаваха с 10-12% от автонастройката. Колата върви перфектно, карах я в почти всички обороти и съм много доволен. Впечатление с разход още не мога да дам, тъй като не съм свършил една бутилка но с 21л съм минал 200км, от които 100 са градско русенско - предполагам, че всеки момент трябва да свърши газта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко да посъбудя стара тема. 
Искам парткроник за акорда ми, 6та ген. Свикнах му, ама не искам да го блъсна. Мнение за този ? 
http://www.ebay.com/itm/Buzzer-Car-Parking-Sensor-System-Car-Reverse-Audible-Alarm-with-4-Sensors-/172008164552?hash=item280c7c4cc8:g:TfQAAOSwf-VWU0J~

Искам или някакъв такъв, или с камера, ама за камера, както нямам навигация в колата ще стане мътна и кървава. А и винаги мога да я добавя. Изпратил съм и запитване до някакъв магазин за плафон с място за камера за акорда . 
Някой да знае къде има магазин да разгледам на място ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусни си нова тема за този парктроник да не разводняваме стара и вече разводнена такава :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...