Jump to content
Божката

Спешно питане за закупуване на CR-V от Варна!

Recommended Posts

Здравейте на всички!

Казвам се Божидар, от гр.Плевен съм, женен с едно "чаве" :wub:

Предстои ми смяна на семейния Сценик с нещо по-проходимо за да задоволи нуждите ми и при ходене по риболовните състезания.

Спрях се на СУВ Хонда и до няколко дни предстои покупката :)

Силно се интересувам от точно тази кола http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=2&act=4&adv=21442503542091229&slink=ax7to2

Някой има ли впечатление, виждал ли я е и дали някой може да каже нещо за самата автокъща?

Благодаря предварително на всички отзовали се :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На автоджамбази и снимки не може да вярваш!Може да е пълен гроб на място,ама някой от Варна трябва да каже ако желае да свърши услуга.Че ще има забележки ще има ама да са в рамките на разумното и цената да е съобразена.Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утр ще отида и до Габрово, за да погледна и една друга но автоматик :)

Не, че знам какво да гледам но, уж четох доста :):):)

http://m.mobile.bg/details/21433916733912311

Редактирано от Божката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм разбирач (в добрия смисъл), но "варненката" ми направи впечатление с доброто състояние на капака на клапаните. Обикновено пада боята. Моята преди пет години беше по-зле, макар и на почти същите "137к" ;-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На варналийската и е правен волана, той си личи.

Мога да препоръчан едно наистина хубава ЦРВ - http://olx.bg/ad/honda-crv-2-0-i-gaz-ID4g08C.html#7e00eca318, говорих по телефона с човека и спечели доверието ми.

Всичко зависи до какви пари търсиш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карал съм ЦР-В 1-ген - много приятна джипка.

 

Но ти препоръчвам да прочетеш малко повече за историята на модела. Когато аз търсех за един приятел и се интересувах, бях чел, че Хонда са имали оплаквания от ниска динамика на двигателя при първите бройки. Съответно за фейслифта с минимални промени са го преработили с едни 20 коня в повече и това при все същия разход на гориво.

 

Фейслифта се познава най-лесно по кръглите дупки за халогени отдолу встрани на бронята.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не търся динамика а удобство и сигурност!

Удобство в шофирането и сигурност, че въпреки снеговалежа през зимните нощи, ще стана и ще си закакарам детето на градина без да се притеснявам дали ще мога да изкарам колата от паркинга.

От няколко години се състезавам в риболовни състезания и ходя по язовири, където ми трябва нещо което е една идея по-високо а и това, че ще има 4х4 макар и не постоянно, ще е голям плюс.

Навремето съм карал "бегачки" но всичко свърши, вече сме в години и не ни отива, и въпреки, че понякога ми се иска, семейството и разумът натделяват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес пристигна едно много добро Црв 1-ка на мой познат. От Плевен е, ако искаш отиди и го виж. Колата си заслужава, с ролбари е и изглежда много слънчева.

0878426622-Стефан

Кажи, че Пешо полицая ти е дал телефона,той ще ти обърне внимание. Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Габрово съм и като се върна в Плевен, ще му се обадя.

Иначе тази тук не е лоша и автоматика е много приятен за каране.

Ако не излезне заек от Плевенската оферта, във вторник ще идвам за габровската!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази също е автомат,пропуснах да отбележа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Телефонът е изключен! Звъня цял следобяд.

Ако се свържа, утре в обедната почивка ще я видя.

За съжаление съм ограничен във време а и средствата ми не са много.

Ако не, взимам габровската и каквото стане...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варненската не става, напудрена е яко, тапециран волан, боядисан капак на клапани и кво ли още не ще има на място, забрави я търси по автентична :)

Редактирано от Слави CR-V
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карал съм ЦР-В 1-ген - много приятна джипка.

 

Но ти препоръчвам да прочетеш малко повече за историята на модела. Когато аз търсех за един приятел и се интересувах, бях чел, че Хонда са имали оплаквания от ниска динамика на двигателя при първите бройки. Съответно за фейслифта с минимални промени са го преработили с едни 20 коня в повече и това при все същия разход на гориво.

 

Фейслифта се познава най-лесно по кръглите дупки за халогени отдолу встрани на бронята.

 

За динамиката си прави, 128 коньовите в ниските обороти са слаби, искат си развъртане като лека кола докато 147 имат ряз, но после нещата към то 4000 и на горе  оборота полека се обръщат, 128 коня полудява а 147 вече не е така пъргава, това си личи и по данните за мощностите при определени обороти на двата двигателя, а че вървят еднакво го сочи ускорението до 100 за 10,8 сек. Другото е че 147 е по икономична, ама с по висок данък и гачили е по кекава на газ  от 128, както винаги съм обичал да казвам, не търси двигател, търси хубав екземпляр без значение с кои двигател е, специално за тая генерация става дума.

Редактирано от Слави CR-V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бил е на състезание вчера, сега го чух. Звънни му и го чуй. Пиши какво става, може и на лично.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чухме се!

Съжалявам но не разполагам с толкова средства за автомобил.

В Плевен винаги са били доста скъпи колите и това е причината да не познавам и плевенчанин който си е купил кола от родният си град.

Имал съм 7-8 автомобила и само един е купен от Плевен а Реното което кара в момента го взех от друг град с над 50% по-ниска цена от най ниските цени тук.

Имам 70000 км. с него за 4г. и нямам забележки.

Ще взема габровската пък каквато излезе!

 

П.п. Много ти благодаря за отделеното време и съдействие.

Редактирано от Божката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варненската не става, напудрена е яко, тапециран волан, боядисан капак на клапани и кво ли още не ще има на място, забрави я търси по автентична :)

ГолЕм съм разбирач, нали ви казах :shutup: Капака на клапаните - боядисан, за мен - "автентичен"  :bash:  Съжалявам, дано не съм заблудил някой :punch:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече собственик  :honda:  :honda:

 

Довечера повече, че съм на работа :angry:

 

Ето една бърза снимка

 

12143116_1034212293269608_66997449622824

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Довечера одавна мина :) казваи коя е тази от къде я взе, кво що и прочие. Да ти е честита със здраве и безавариината :) Добре дошъл в клуба, да си плащаш редовно членския внос, да си регулираш на време клапаните и да си пръв в форумнитие инициативи :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чай да я регистрира човекът де :D

Айде честито и от мен, да се слушате взаимно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ме :)

Това е габровската кола!

Един собственик, инвалид! Автоматик със лост на волана. Сменени са биалетки при идването и в България, масата я няма... предполагам е изчезнала също у нас :(

Гуми-цървули

Като цяло е добра кола и мисля, че са полагани грижи за нея но, ще видим.

Предполагам, че е имала газ, заради дупка в пода на багажника и някоя нова скобичка отпред но и уредбата е "хванала пътя" :)

Днес ще я регистрирам а тези дни и ще я обслужа.

 

П.п. Снощи ходих да купя чистачки и при тръгване щях да влезна във витрината на бензиностанцията :):):) Ще трябва да внимавам с тези предавки и да връзвам левия крак, че и съединител натисках вчера :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега. Много безаварийни км. с машината и да ти служи вярно:).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, и добре дошъл в клуба на двата п*д@ла ;)

 

Дупката в багажника, колко е голяма, да не е от теглич?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Божка, и да почерпиш като дойда в Плевен да не се скатаваш като мишка! :) Аз също се ослушвам за такъв автоматик, но по-новичък...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук съм :rolleyes:  някой да не си помисли, че съм се скрил :tooth:

Бърз отчет...

Обслужих колата- Ремъци, ролки, масло дв, масло скоростна кутия, масло диф, антифриз!

При обслужването се оказа, че шайбата на дв е скъсана и предни накладки почти няма... смених и тези неща.

Всичко 920лв.

Купих нови зимни гуми и колата е почти готова.

Гуми 450лв.

 

Краси, не е от теглич, газ си е било :yes:

 

От четенето във форума, стигнах до майстора Мариан в нашият град и днес бях при него.

оказа се много свестен човек който ми обърна доста внимание и дори си заряза обяда.

Утре ще му закарам колата за да я прегледа основно и да обслужи клапаните преди поставянето на ГИ в края на седмицата.

засега е това, ще пиша отново :thumbs1:

 

П.п. Голям кеф е да си возя д-то с тази колица :honda:

Редактирано от Божката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...