Jump to content
Invisibl3

Въпрос за конкретна обява

Recommended Posts

Здравейте колеги. Искам да питам за мнения за конкретна обява http://www.cars.bg/c1047487 незнам дали цената не е подозрително ниска в сравнение с другите регистрирани хонди. Дайте съвет. В понеделник ще ходя към София но ако някой по вещ го е гледал да сподели мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти се занимава да търсиш из публикациите ми, съм разказал за челния си опит с тази автокъща и защо според мен трябва да се стои далеч от нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета колега. http://www.cars.bg/c1261624 а този някой да го е гледал ?

Редактирано от Invisibl3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ходих да гледам колата, като цяло според мен беше в добро техническо състояние. Заден десен апарат задържа.С полски газов инжекцион е като че ли беше добре настроен.Имаше доста външни забележки.Долен вътрешен ръб на предни връти имаха минимални наченки на корозия.Отдолу бе добре поне от погледа без да я вдигам на подемник. Салона в що годе прилично състояние. Гумите според мен са за смяна. Всичко по колата работеше.Зимните гуми също според мен са за смяна.Продавача бе коректен и възпитан човек.Цената на която каза , че ще ми продаде колата бе около 9500.

 

Поздрави

Редактирано от Mad`Head

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спред теб заслужава ли си парите? Не съм запознат много с хондите и нивата на оборудване. Седалките ел. ли са и има ли борд компютър понеже прочетох някъде, че по старите модели нямали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не беше моята кола, но все пак всеки си има критерии.Type S изпълнение има всичко без навигация( която преди фейса не работи за България)няма подгрев, пълен кожен салон и ел.седалки.Борд компютър също няма преди фейса.

 

Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закарай я в сервиз да я проверат и тогава го мисли, след като ти кажат цена за части и обслужване, 9к мисля са добре, ако са само консумативи, апарата се оправя, явно не е смазван.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пише продадена...хареса ми на пръв поглед.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е вече мое ☺

 

Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съмнителна цена..може би има доста неща за правене. Проверка само на място и в сервиз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още нещо което ми грабна окото http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11430782643319407&slink=a7u0b0

На този човек му давах преди 1година 10500лв, а той под 11к нещеше да я дава... а сега я е дал за няколко хиляди по малко, нз къде му е кяра...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста време се е задържала... аз продължавам да си търся моето 2.4 комби след като колегата Mad`Head ме е изпреврарил за тази швейцарка :-)

Редактирано от Invisibl3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз продължавам да си търся моето 2.4 комби след като колегата Mad`Head ме е изпреврарил за тази швейцарка :-)

Е ти продължавай да пускаш само обявите, които намираш на всеослушание и да чакаш...

 

Какво ви става бе, хора, вие жени като си търсите пак ли така питате приятелите си "Ей тази е хубава и без гадже, дали да й предложа?".

 

Търсенето на кола е самотен спорт и досега не помня някой да е уцелил джакпота с търсене на мнения.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

аз продължавам да си търся моето 2.4 комби след като колегата Mad`Head ме е изпреврарил за тази швейцарка :-)

Е ти продължавай да пускаш само обявите, които намираш на всеослушание и да чакаш...

 

Какво ви става бе, хора, вие жени като си търсите пак ли така питате приятелите си "Ей тази е хубава и без гадже, дали да й предложа?".

 

Търсенето на кола е самотен спорт и досега не помня някой да е уцелил джакпота с търсене на мнения.

 

Ти ако мислиш, че на колегата Madhead, някой във форума му е показал обявата... :)

Според мен, всеки който сериозно си търси сравнително рядък автомобил, като акорд 7 бензин

, е на рифреша на карс и мобиле всеки 30мин.

А тези теми са полезни, защото понякога спестяват разкарване по обяви, които не си заслужават. 

Редактирано от Чавдар K

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я па знам два перфектни седана за продан... :punk: :punk: :punk:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я па знам два перфектни седана за продан... :punk: :punk: :punk:

Колега, някъде обява да разгледам? Сори за off topic-a но от известно време ме сърбят ръцете за нещо по-голямо и мощно :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста време се е задържала... аз продължавам да си търся моето 2.4 комби след като колегата Mad`Head ме е изпреврарил за тази швейцарка :-)

Колите от Швейцария са повечето хубави, хората там имат пари и си ги поддържат, единствено трябва да се гледа за ръжда. От Испания също за хубави, но там нямат зима и съответно нямат ръжди. Колегата Кембо трябва да почерпи за рекламата :yes:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с теб. Освен, че са запазени колите от Швейцария, имат и по приятна визия така да се каже :-) :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,Токио обади се като имаш път към Пз да почерпя,а защо не и в Испния сега съм в Барселона

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...