Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Поздрави за Трънчо (поне си мисля, че беше той) вчера на охлюва в Русе и на колегата с четвъртата генерация на влизане във Варна пак от вчера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на пичовете с черната седмица по пътя към Виница тая вечер. Свирнах ама не ме отразиха.... Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

botlik3, най-сетне съдбата ни срещна :lol: Поздрави и на теб. Говорех по телефона и не ми работи свирката. Не знам дали си видял закъснелия светлинен поздрав. :) Трябваше да спреш...П.П: Тия пичове със скандалната седмица и аз често ги засичам ама вече се отказах да поздравявам. Не са фенове явно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става дума за една черна 7мица със спортно окачване, да и мене не ме отразява. Незнам дали изобщо е загрял, че го поздравяваме или най-домонстративно ни игнорира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на Lenalee днес сутринта я видях като отивах към работа по Сливница до цирковата площадка , на atoma пак там (всеки ден му виждам колата) и на колегата със сивия прелюд на същото място.....

 

Поздрави и на теб колега :)

 

Поздрави и на колегата със сивия Прелюд с който се засякохме днес до светофара на зеленчуковата борса... Колега, малко бавно реагирах на поздрава ама ми е простено в 08:00 часа сутринта :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за Трънчо (поне си мисля, че беше той) вчера на охлюва в Русе и на колегата с четвъртата генерация на влизане във Варна пак от вчера.

Бре, колега, какъв цвят беше 4тата генерация ? Едно на ръка, че него ден си навъртях бая километри из Русе, и другото, има друга четвърта генерация( като изключим тази на Никито, която плажува по морето) в града ли ? Въпреки, че сигурно не съм бил аз поздрави! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МАйнаПубликувано изображение!! незнам извън темата ли съм, но как от 187 страници поздравчета имаше поздрав само за три кончертота Публикувано изображение . Не съм много луд, но някой от пловдивчани не може да не ме е засичал из Пловдив с очуканото и олюпеното бяло кончерто седан с лепенките от срещата 2012-та - 058 номер. Поне гърнетата е изяло, със сигурност сте ме чули. Бахт*, тъпо ми стана като гледам къв е кеф да те поздравят тук Публикувано изображение , а мен никой не ме отразява. Да питам: вие само "стойкаджийки" и мацки ли поздравявате Публикувано изображениеПубликувано изображение Шегувам се разбира се Публикувано изображение Поздрав за всички колеги от Пловдив. Аз упорито гледам всеки с хонда, дори и без стикери. Така един дядо с един Сивик Седан 4-та генерация 4х4 на един светофар Публикувано изображение Голям лаф вързахме (по-скоро той де Публикувано изображение ) Вика: найш ли колко са редки? Викам: Откъде го намери тоя дзвер ве? Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение Газ след тва... на бабата до него само й се вижда как се лашка облегалката Публикувано изображение Кеф ми направи голям. Всички ме кефите ве ей! Колеги пловдивчани! Давайте с мен упорито да си поздравяваме хондите в Пловдив. Лека-полека ще стигнем пак старото: на всеки светофар някой те поздравява и ти се кефи, без значение колко е стара, англичанка ли е не е ли Публикувано изображение

 

Братле и аз съм невидим за колегите от Пловдив с моето купе
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става дума за една черна 7мица със спортно окачване, да и мене не ме отразява.

Незнам дали изобщо е загрял, че го поздравяваме или най-домонстративно ни игнорира.

 

Говоря за купето, не за хеча с ниското окачване Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Поздрави за Трънчо (поне си мисля, че беше той) вчера на охлюва в Русе и на колегата с четвъртата генерация на влизане във Варна пак от вчера.

 

Бре, колега, какъв цвят беше 4тата генерация ? Едно на ръка, че него ден си навъртях бая километри из Русе, и другото, има друга четвърта генерация( като изключим тази на Никито, която плажува по морето) в града ли ? Въпреки, че сигурно не съм бил аз поздрави! Публикувано изображение

 

Беше сива със стикер на 5Zigen на предното стъкло.

Трънчо, в последния момент те познах (заради джантите :D), но късно се сетих да спра. :/

 

Поздрави и за колежката с красивата зелена пета генерация на кръстовището на Сливница и Пирин. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на колегата с 6-та генерация черна с ейнджъл айс на омв на входа в русе където пиеше кафенце в неделя... аз бях с бялата 6-та :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Поздрави на ниското зелено купе 6-та генерация с червени седалки което е спряло пред нас :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше пича с синия делсол на пазара на Красна поляна ..беше с мацка ,не го поздравих ,че бях с служебната шкода.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Кой беше колегата със сивата 4та ген без гърнета... влизащ на убийство на светофара от Кат посока Вл-вово точно до Тони М , ей сегинка преди 10 мин... а и нямаше и 2 мин и се върна обратно отново на убииство и влезе в отсечката след спирката ? Бързо да си признае !!!???

Редактирано от LsD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МАйна!!!/>!! незнам извън темата ли съм, но как от 187 страници поздравчета имаше поздрав само за три кончертота :)/> . Не съм много луд, но някой от пловдивчани не може да не ме е засичал из Пловдив с очуканото и олюпеното бяло кончерто седан с лепенките от срещата 2012-та - 058 номер. Поне гърнетата е изяло, със сигурност сте ме чули. Бахт*, тъпо ми стана като гледам къв е кеф да те поздравят тук :)/> , а мен никой не ме отразява. Да питам: вие само "стойкаджийки" и мацки ли поздравявате :)/> :)/> Шегувам се разбира се :)/> Поздрав за всички колеги от Пловдив. Аз упорито гледам всеки с хонда, дори и без стикери. Така един дядо с един Сивик Седан 4-та генерация 4х4 на един светофар :)/> Голям лаф вързахме (по-скоро той де :)/> ) Вика: найш ли колко са редки? Викам: Откъде го намери тоя дзвер ве? :)/> :)/> :)/> Газ след тва... на бабата до него само й се вижда как се лашка облегалката :)/> Кеф ми направи голям. Всички ме кефите ве ей! Колеги пловдивчани! Давайте с мен упорито да си поздравяваме хондите в Пловдив. Лека-полека ще стигнем пак старото: на всеки светофар някой те поздравява и ти се кефи, без значение колко е стара, англичанка ли е не е ли :)/>

Поздрави и от мен за всички от Пловдив и за теб колега!Карам сивик 5та хеч сива 7173 от Пловдив съм!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата "madmaxxxx"с бялото кончерто,вчера покарахме заедно от кръговото на SPS до Била на Източен,аз съм с черната 6-та генерация хеч.:D/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на Walker Japan беше спрял ония ден пред кино фейсис в тракия отивах на работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздрав за колегата със зеленото купе 5ца по "Отец Паисий" вчера Публикувано изображение и на Анито със зеления хеч :Д

 

Мерсиии, мерси Цеки... Публикувано изображение) Ти имаше бойна задача хаха Редактирано от aniii

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата съв сливенската червена 5-ца сивик на източния вход на Стара Загора.Позагледахме се и двамата Публикувано изображение Аз съм със сивия сивик 6-та.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за Иво Мянков днес на светофара до паркинга на сточна гара :) бях паркирал на паркинга жълтура и те видях като минаваше :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с черния Прелюд 5та, до когото бях паркирал днес на паркинга между Марин Дринов и Чаталджа във Варна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата "madmaxxxx"с бялото кончерто,вчера покарахме заедно от кръговото на SPS до Била на Източен,аз съм с черната 6-та генерация хеч.:D/>/>

Кеееееееееееееф :) Тъпкано да ти се връща колега :) Много ти е наточена хондата браво :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много поздрави на колегата който е оставил колата си на паркинг близо до дома ми:

Ето я красавицата но сега номера е Р3239. Кой я кара и ще продължим ли да я виждаме из Варна?

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с който се засичаме на няколко пъти на Руски в Пловдив (червен сивик с черен капак)Аз съм с червеният тунингован Рекс.

Мисля че за мен говориш,защото и аз те виждам често е района.Поздрави и на тебе!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със зелената англичанка с белите големи джанти в град Твърдица

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздрави на всички в Слънчев бряг. Доста хонди се пръкнаха тук, голям кеф! Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>

Редактирано от bobchoo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на сребристата 6-та хеч с белите джанти снощи на околовръстното във Варна към 9 и нещо и на 5цата хеч паркирана пред общежитието на дубровник (мисля, че се води 15ти блок), аз съм с 6та хеч бордо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздрави за двата сиви хечбека 6 ген ...първо до светофара на военна болница....другия на буните :Д това вчера следобяд ако не е бил един си същи колега :D/>п.с аз бях сивия 5та хеч

Редактирано от incr3dible

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрав на колегата със зелената 6 ген днес в тракия на кръстовището на тони 2000 :) и на колегата със синия акорд в кичука по въпцаров

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за хубавата колежка с синьо-зелената 5та ген ..около starpower възраждане :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрав на колегата със зелената 6 ген днес в тракия на кръстовището на тони 2000 :)/> и на колегата със синия акорд в кичука по въпцаров

Поздрави и на теб :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-миналият петък се засякох с една жълта хонда сивик 6г на магистралата Девня-Варна (посока Варна)В бързината ми заприлича на ObiChLiFk0 поздрав ако си бил ти...аз бях със тъмно син Сивик 6ген...колегата от Либра груп :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на всички в Слънчев бряг. Доста хонди се пръкнаха тук, голям кеф! Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>

 

Аз съм с 4ерен сивик 4 ген Русенска рег . Поздрави и на теб . Също така поздрави на 4ерна 5-та сивик старозагорска регистрация , която изпреварих наникъде днес в Слънчев бряг

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаааам :) аз бях :) Поздрави и на теб Ники :) Съжалявам , че не съм те отразил ама бях прекалено крив и псувах от Девня до Варна :D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със сивия хеч. 6-та с който се засякохме на слизането от Аспарухов мост към езерния път

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на симпатичната колежка която засекох и покарах малко с нея на ул. 202 в София тази сутрин около 08:10. Колицата беше Хонда Сивик 5 г. черна с СО ..... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за хубавата колежка с синьо-зелената 5та ген ..около starpower възраждане Публикувано изображение

 

Благодаря ти колега...поздрави и на теб :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за Драгича днес около 9 часа на крайезерния :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрав за колегата с бялата интегра по сливница преди 10 мин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с 5-та сивик купе днес в Слънчев бряг . Много хубаво ми стана някои и мен да поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...