Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Поздрав на колегата със тъмно синята англичанка с рег. № В6615 .., зад когото карах днес около 13 часа по бул. България в Пловдив :-)

 

Благодаря колега, аз ще да съм бил това.... От няколко месеца се подвизавам из Пловдив, само временно обаче. Поздрави и на всички останали колеги от Пловдив.

 

Поздрави и за колегата от Жълтеш, откъдето минавам доста често, но виждам само табелката на къщата Публикувано изображение

 

И специални поздрави на колегите от Варна, скоро се връщам и се надявам да се видим Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на колегата с пловдивска регистрация (сивик 6ген), който беше спрял снощи на паркинга зад зала Христо Ботев в Студентски град.Колега, недей спира на толкова тъмни места с тези VTI джантички, че много хубави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата cekocek, който често минава покрай офиса ни в Западна пром.зона (днес към 9.00) и озвучава прилично Публикувано изображение.

Редактирано от Niki_V
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с ямболското S2000, което беше паркирано до преди 1-2 часа пред Косер във Варна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това трябва да е бившата S2K на insulin. Вече е варненска, но не знам колегата, който я е купил дали влиза във форума. Още една красива S2К у наше село Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на сивата англичанка с която се разминаваме всяка сутрин малко преди 8 в района на хиподрума - Банкя..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така от къде да започна… :D първо по часове …. :P поздрави на колегите с CR-V червени на цвят със старазагорски номера минаха в 10:15 пред Мол Галерия Стара Загора,на което на едното отзад пишеше с големи червени букви Honda ; :rolleyes: Поздрави на черната шестичка и на червената петичка дето рязко профучаха 2-а пъти на автомивка „…..Кар” (посока Била трито чичури ако не се лъжа) :unsure: в 16:30 часа ; Поздрави на колегата със сребристия 6-та генерация Сивик Купе с черен преден капак и с голям надпис JDM и след него черно пета генерация сивик купе,които и двамата бяха по посока Стара Загора- Сливен. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със синия Del Sol с червена задна броня,с който покарахме днес по Сливница, както и на колегата с черната 5-та хеч с бял таван :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Позрави на колегата със зеления del sol със сливенска регистрация на който мигнах с фаровете, днес до Била на бул. Шести септември. :)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със синия Del Sol с червена задна броня,с който покарахме днес по Сливница, както и на колегата с черната 5-та хеч с бял таван Публикувано изображение

 

Аз имам черен civic с бял таван и карам всеки ден за работа по Сливница, но моята е 6-та генерация ... може би се объркал :)

Иначе поздрави Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с В0345, дето тъкмо вчера я гледах в новия клип и днес като я видях на живо много се накефих. Мисля това е Радо, но така и не се запознах с него.

Мярнах го до полиграфията, а аз си щъках пеша Публикувано изображение

Редактирано от Ivo Myankov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Позрави на колегата със зеления del sol със сливенска регистрация на който мигнах с фаровете, днес до Била на бул. Шести септември. :)/>/>

Мерси, ама съм колежка :P . Мисля, че зад мен караше един сив акорд, но може и да не си бил ти.Поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Позрави на колегата със зеления del sol със сливенска регистрация на който мигнах с фаровете, днес до Била на бул. Шести септември. :)/>/>/>

Мерси, ама съм колежка :P/> . Мисля, че зад мен караше един сив акорд, но може и да не си бил ти.Поздрави :)/>
Аз бях но със сив сивик и завих на кръстовището след била а ти се изряза.... :)/> ..само така!:D/>
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със ямболския сивик 7-ма, предполагам type R, който опитах да следвам вчера от Карнобат до Лозенец :)/> мисля, че ника тук беше Street_style.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на цялата тумба Хонди по Околовръстното шосенце днес, имаше доста колеги, не вярвам повечето да са регистрирани, но един колега със стикер имаше, червена 5-та Сивик, та той най-осезаемо да се чувства поздравен, аз профучах и бързо се отдалечих, така че не се знае дали ме е видял(запомнил). :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата cekocek, който често минава покрай офиса ни в Западна пром.зона (днес към 9.00) и озвучава прилично Публикувано изображение.

 

Хайде поздравии Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със синята англичанка,която пътуваше по Цар Симеон,посока Техномаркет.Поздрави и на колегата със 6-тата хеч до която бях паркирал на паркинка на мол Галерия Стара Загора :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със ямболския сивик 7-ма, предполагам type R, който опитах да следвам вчера от Карнобат до Лозенец Публикувано изображение/> мисля, че ника тук беше Street_style.

 

Правилно мислиш,Тайп Р е,но нещо се губи последно време този младеж. Редактирано от policeman
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със синята англичанка,която пътуваше по Цар Симеон,посока Техномаркет.Поздрави и на колегата със 6-тата хеч до която бях паркирал на паркинка на мол Галерия Стара Загора Публикувано изображение

 

Поздрави и на теб

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата със 6тата хеч, който работи в ЗПЗ Варна. Колата е червена с ейнджълки и черен капак с ТХ регистрация. Поздрави колега, колата изглежда много добре Публикувано изображение

 

Поздрав за същия колега и от мен, почти всеки ден го виждам в ЗПЗ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със зеления сивик купе 5-та с черен мат капак, с който се разминахме днес около 2,3ч. на краезерния път Варна-Девня малко късно те видях и не мажх да поздравя ,но бях позасиленичък...... и на колегата с черния сивик 4-та , с който се засякохме на краезерния ,но този път в града ;д след това исках да те понастигна , но тукмо когато не настигнах вече се беше отклоник към Аспарухов мост. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с черно-червения прелюд с регистрация СТ 5056…мисля че така беше номера :rolleyes: ,който беше паркирал пред Баумакса в Стара Загора и в 19:30 часа си тръгна от там ,аз съм момичето,което ти загледа колата преди да я отвориш с дистанционното на алармата :lol: …единия преден фар видях,че не ти свети, иска да се погледне ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със сивия хеч с който разминахме на "ялта" към обяд

Публикувано изображение

Редактирано от smoky

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с черната шуменска англичанка Н 3093 който спира по ул. Страхил Войвода до СБА :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с 5та хеч черен мат с монтанска регистрация, който беще в Свищов.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за PIKap, коойто профуча покрай мен в неделя на "магистрала" Хемус, посока София :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и на теб колега. Мисля, че се сещам с англичанката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червения Сивик 4-т генерация седан ,който ми свирна на птицефермата по пътя Стара Загора- Димитровград :) Видях те колега ама качвах едни багажи и докато се усетя ме подмина :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със синия 5-та седан с който снощи към 21ч. си светнахме на кръстовището на Августа Траяна и Патриарха :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със синия 5-та седан с който снощи към 21ч. си светнахме на кръстовището на Августа Траяна и Патриарха :)/>

Поздрави и на Теб Колега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес бях за малко в гр Елена и видях няколко Хондета :) ПоздравиМалко градче а си имате 2 X S2000 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на хората каращи тия две сивичета в град Правец.

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави за колегата с 5та седан които от 2 седмици си хвърчи по аспаруховия с резервна гума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да поздравя колегата с пета хеч с който се заиграхме по новия асфалт на ресторант стадиона, както и колегата със сивик 7 хеч (сива, 5 врати, без лепенки на клуба) с който се гонихме от Пловдив до Пазарджик и из околните села ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колега със зеления прелюд 4-та ген. с който се засякохме на "Асторията" на входа на Стара Загора.Колега,колата е жестока! Да не забравя и колегата със сивия Рекс с който се видяхме на "Славянска" след сфетофара на Омв-то. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колега от клипа на 100 кила ? :)/> Много добра хондичка, а факта, че преди 10 години е била така много ме изкефи :)/>

Редактирано от PIKap
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави за колегата от технически с боом калника

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да поздравя колегата с бялата 6-ца с който се изпреварвахме на пътя към победа преди време, както и всички хондаджий от Варна Публикувано изображение

Редактирано от didicha

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колежката с черния хеч, движеща се по бул. Никола Вапцаров днес сутринта. Имаше много готина лепенка на стъклото:

 

“I love my boyfriend HONDA”

 

:honda:/>

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата cool24 който не ме поздрави. Бях пеша махнах ама ......... така исках да се запознаем .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...