Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Рв5293мс по 'васил априлов' току що, много свежарски :-) поздрав!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с бялата ямболкса 4-та с която се засякохме преди час на крайезерния във Варна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с тъмния Прелюд 4-та, с който се засякохме на кръстовището до централна поща Варна снощи около 19.15 ч.!

Редактирано от addissta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение Поздрави и на теб обади се другият път Публикувано изображение

 

Аз бях на работа,ама те мярнах :-) моя сивик беше паркаран от ляво на централния вход на

сградата :-)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с бялата ямболкса 4-та с която се засякохме преди час на крайезерния във Варна.

 

Благодаря колега, поздрави и на теб... Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъ-ъ-ъ, коя беше прелестната госпожица с CRX с която се поздравихме на Симеоновско и Околовръстното в София?!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата дето се засякохме в Пловдив. Май беше с черна 5-та ген. купе ако не се лъжа с лупи.Пуснах аварийни пред него и той присветна.Някъде в смирненски до прелеза. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на колегата с прелюд по ген колев до катастрофата :) В1286 май беше номера му :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата със синьото купе 6-та със Старозагорски номер , стикербомб на липа и бели джанти днес около 13:40 на кръговото под Метро Варна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 14.00 по Околовръстното карах след хонда с рег. КН ,поздрави на колегата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с сивата 5 та хеч на светофара до Варна мол Публикувано изображение/> макар приятелката му да го возеше той изглеждаше доста спокоен Публикувано изображение/>

 

Поздрави и на тебе. Това беше сестра ми и повярвай ми, мнооого бях притеснен, ама като видях друга хондичка и се поразсеях. Редактирано от Ivo Myankov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червен прелюд, който ми намигна на ул. Славянска до автогарата в гр. Стара Загора.Бързо да си признае кой беше, че говорех по телефона и не можах да видя кой кара.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах поздрави и на теб колега. Много ми е кеф като видя Прелюд из СТЗ,че и да се поздравим .. Мноо гот ми стана.Междудругото моята е черна ама сигурно си си приказвал за нещо червено по телефона :D;) Няма ли да дойдеш на някоя седмична ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О пропуснах да поздравя колегата Road Runner с който се разминахме до светофара на БКП-то в СТЗ ;)

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъ-ъ-ъ, коя беше прелестната госпожица с CRX с която се поздравихме на Симеоновско и Околовръстното в София?!?

Аз съм, поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на пича който беше в понеделник пред Тета в Пловдив с Синя 5-та ген. Ако е от форума да пише !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за сивия сивик 6та ген хеч с кристалните стопове и голямата бурия, паркиран във Възраждане 3 във Варна Публикувано изображение често минавам от там и всеки пат се заглеждам Публикувано изображение

Редактирано от niko_bo
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и от мен ^_^

Ъ-ъ-ъ, коя беше прелестната госпожица с CRX с която се поздравихме на Симеоновско и Околовръстното в София?!?

Аз съм, поздрави :)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с якия черен прелюд 4-та ген. с когото днес около 19ч. побръмчахме по надлез "Родопи" и с поздравихме на светофара на ВСИ.Много яка машина с какво е под капака?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със Сивик 6-ста хеч тъмно зелена и със стикерче JDM :honda:/> ,който го забелязах веднага още от кръговото :lol:/> в гр.Гълъбово ,аз бях пешеходка :rolleyes:/> на мостчето :P/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с черния CRX паркиран пред Морска Админстрация днес около 13:00 :) Поздрави и за двете красиви колежки с красивата лилава 6-та хеч днес около 13:20 на светофара на Мебелна Палата Варна :) Както и поздрави за Thugga днес пак около 13:00 мина до ЖП гарата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колега с номер В0771 или нещо такова , тая вечер в гранд мола :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с Бургаска регистрация със сив хеч 6та, с който карахме от карнобат до отбивката за слънчев бряг! Това с аварийните за Чао беше супер :)))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червената 6та на светофара на спартак вчера около десет вечерта и на колегата с черна 5та в гранд мол с ямболска рег :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И пак поздрави за червената 6та паркирала до мен в техническия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на зеления хеч 6-та на ул .Богомил вчера,поздрав също синия хеч 6-та Мото-Фое,и също зя колегата с червения хеч със син капак 5 ген с които карах ме от новия надлез до метро днес ,аз съм с черното купе 6-та :)

Редактирано от Traccer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах поздрави и на теб колега. Много ми е кеф като видя Прелюд из СТЗ,че и да се поздравим .. Мноо гот ми стана.Междудругото моята е черна ама сигурно си си приказвал за нещо червено по телефона :D/> ;)/> Няма ли да дойдеш на някоя седмична ?

Може и да е била черна.Къде и кога има срещи в Стз, защото те май се разпаднаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

H22_turbo_Vtec понеже не можах да ти видя номета на колата миналия път да не би случайно да е с цифри 4007 (или нещо такова)

Ако е друг колега и той да се чувства поздравен, че оня ден спрях до такъв син Прелюд 5-та на "Часовника" в Стз. А колкото до срещите .. незнам за никво разпадане ... ние си се събираме всяка седмица и то винаги сме около 10 човека.Редовно пиша в темата,че даже и Фейса ама много рядко да дойде някой ... много срамежливи тия фенове Публикувано изображение

Редактирано от the_viper

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата от снощи с зелената 6та хеч малко преди спорна зала ! Малко бях "ИЗБУТАЛ" Фабийката на СОД от пътя и неможах да видя друго освен цвета на колата му .... ПОЗДРАВИ !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

H22_turbo_Vtec понеже не можах да ти видя номета на колата миналия път да не би случайно да е с цифри 4007 (или нещо такова)

Ако е друг колега и той да се чувства поздравен, че оня ден спрях до такъв син Прелюд 5-та на "Часовника" в Стз. А колкото до срещите .. незнам за никво разпадане ... ние си се събираме всяка седмица и то винаги сме около 10 човека.Редовно пиша в темата,че даже и Фейса ама много рядко да дойде някой ... много срамежливи тия фенове Публикувано изображение

 

Да 4007 е.А кой беше колегата пак с прелюд 4, където си запали гумите, ама не при потегляне, а при спиране :lol: на светофара на Железник.

Май червеното го видя в последния момент.ХИХИ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червената 6та на светофара на спартак вчера около десет вечерта и на колегата с черна 5та в гранд мол с ямболска рег Публикувано изображение

 

Опааа.. поздрави и на теб Публикувано изображение и вчера паркирах до теб ж меито Публикувано изображение Редактирано от cekocek

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата H22_turbo_vtec, колега засичам те много често до бкп-то. Да не се окажем съседи, много пъти те виждам там, да паркираш Публикувано изображение

Редактирано от tisho92

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То в Стз всички сме съседи :D в една педя град живеем все пак.Над голямата Била съм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с сивик 8ген хеч черен на който му направих път на бул. Иван Гешов вчера към 16:30. Аз бях с черната 5 ген хеч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с бързото купе В7211 до Мол Варна, колега ние ти свирнахме да те поздравим, нямаше нужда да ни изпреварваш от дясно....... върви ти колата, видяхме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата jamo днес на паветата на Коматевско шосе в Пловдив :P/>

Редактирано от fedayn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с дел сола по околовръстното Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...