Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Поздрав на красивата колежка с зеления сивик, с която се засекохме пред нов български преди малко.И двете много хубави :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

galev, да не учиш в НБУ?Ако така се окаже, значи сме и колеги, освен прелюдите. :)TG fan, радвам се, че си човек от форума, голям кеф ми беше тоя ден с толкова колеги. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не уча там.Просто минавам и се прибирам за работа оттам.Ти да не си със един сив прелюд 4, където се засякохме оня ден и ти пуснах път :)

Редактирано от galev_90

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, аз съм също сив, но 5-та генерация, на срещата на Прелюд клуба може да мина тоя месец да се запознаем, иначе сега ще започвам да ходя на консултации уикенда и можеш да ме видиш по Монтевидео, или на някой от паркингите около унито. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер.Дано успея да отида и аз на тази среща :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със син сивик 5-та генерация хеч с номер В0771. Днеска към 11:30 колегата си седеше в колата и си пиеше кафето :DАз бях под прикритие с един от служебните бусове :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колежката от Варна със чевената 6-та хеч , днеска 2 пъти се разминахме малко след военна болница

Редактирано от tgerov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с зеления хеч 6-та, който всяка сутрин минава през Тополи :)

Ицо следващия път забележи , че е колежка а не колега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата който всяка сутрин спира на 720бл. в люлин 7 около 7:00-7:30 с бял 5ген хеч който доста радва окото. И поздрави за колегата с 6-тата ген хеч до която бях спрял днес срещу склада на паркингчето по пътя към вилната зона смърдана срещу Люлин 6 около 16:00 днес. П.П. Аз бях с черен сивик 5ген. хеч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

galev, да не учиш в НБУ?Ако така се окаже, значи сме и колеги, освен прелюдите. :)TG fan, радвам се, че си човек от форума, голям кеф ми беше тоя ден с толкова колеги. :)

Браво, колеги, аз също уча в НБУ, интересно , че не съм ви засичал прелюдчетата, а винаги се оглеждам за други:DПишете да пием по бира , като сте свободни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със син сивик 5-та генерация хеч с номер В0771. Днеска към 11:30 колегата си седеше в колата и си пиеше кафето :DАз бях под прикритие с един от служебните бусове :)

Поздрави и на теб колега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на мене си ... Току поздравявам някой по пътищата ама няма кой да ме отрази ... А не е като да не се виждам ... с розофкото... :)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колежке, аз всеки път като ти видя хондичката съм пеша или е паркирана. Публикувано изображениеЧувствай се поздравена! :)

Редактирано от EK3_LS

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с сивата 5-ца с който карахме от Кичука до източен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на колегата който беше спрял срещу мен до шадраваните във варна синя 5та наточена ;) за малко да се объркам да се кача в нея :P

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с синия Del Sol с бялата джанта (май че е с РВ регистрация), който паркира зад операта във Варна до пекарната ;) Както и поздрави на розовата хондичка, преди няколко дни я видях във Възраждане паркирана - водих един приятел на зъболекар.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-здрави, на майката на тоя дето се е мъчил да ми сваля стикерите за НС..... аман ......

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с черната 5-та с черните джанти от Русе,аз съм с червената 5-ца Р8986** спри някой път да си поланкаме :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на мене си ... Току поздравявам някой по пътищата ама няма кой да ме отрази ... А не е като да не се виждам ... с розофкото... :)

Аз днес те отразих, колежке ;), до МОЛ Варна, към 17 часа. И като ходя на пристанището, редовно те отразявам :) Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак,вече и стикери ли почнаха да крадат.Публикувано изображение

Поздрав на колегата с синия прелюд 5-та паркирал блиозо до музикалното.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравче и от мен за шофьора на черния (не съм сигурен за цвета беше тъмно) Прелюд 4-та.Карахме заедно 2-3 светофара по искърско,а след това надясно по Кръстю Пастухов.Извинявам се, че нямах време да спра да си поговорим, закъснявах - чакаше ме жена на легло :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегите който срещнах по магистрала Тракия. Събота едно прелюдче подминах а в неделя един сивик купе старозагорски. Да се чувстват поздравени от мене

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на мене си ... Току поздравявам някой по пътищата ама няма кой да ме отрази ... А не е като да не се виждам ... с розофкото... :)

Аз днес те отразих, колежке ;), до МОЛ Варна, към 17 часа. И като ходя на пристанището, редовно те отразявам :) Поздрави!
Ох аз тогава бях доста заспала ... Ти с каква хондичка си колега и какви ги вапцаш на пристанището :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със смолянския прелюд 5-та ген., който беше паркирал в Сити център София в неделя вечерта. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата ми е като твоята, но сребрист металик :) На пристанището ходя да обмитявам стоки, а ти какво чиниш там?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за Атома , вчера му видях колата до още една хонда долу на булеварда под техникумите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на колегата дето вчера ми сече пътя, на светофара на Коперник и Шипченски.. Сивик, жълт с черен заден капак (отпред не можах да го видя ;) ).. Софийска регистрация.. беше малко нервак, със една мацка вътре.. и много я настъпваше.. колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз да поздравя атома, преди 2 дена се засякахме в циганската махала, аз му намахах и се опитах да му свирна ама клаксона не бачка от време на време :)Колега аз бях със черната 6-та генерация хеч със стикери на форума :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата със синя Prelude 5g (с ксенон), с който често се засичаме по Сливница, включително днес към 8:00 на Сливница и Панчо Владигеров. Има стикер на форума, но чак днес го забелязах, а сме се засичали поне 4-5 пъти. Аз съм с един черен 6g хеч.И поздрави за колегата с 6gen хеч, който снощи мина през Божурище, има диодни ленти във фаровете и диодни стопове. Мисля, че и с него често се засичаме често, май някъде от около Банкя идва обикновено. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на Краси ( krt )! Мернах го 1-во пеш около 7:15 вчера до ЯВОР-а после около 7:30 зави към Елитис :) карах за него с Шкодилака :) Поздрави и за колегата в стара загора с 5-тата ген купе ( Черно CT 4342 ) , който минаваше напреки на легналите полицаи :) карах зад него :) Поздрави и за колегата със сивата 6-та пред който караха около 12:30 на излизане от Провадия в посока Варна :) (В88**) пак бях със шкодилака :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със червената 4-та с когото се засякохме днес на булеварда под китайската стена някъде по обяд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав и от мен за колегата с червената Prelude 4 с Тх-регистрация до същата китайска стена вчера следобед около 16.30!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз да поздравя атома, преди 2 дена се засякахме в циганската махала, аз му намахах и се опитах да му свирна ама клаксона не бачка от време на време :)Колега аз бях със черната 6-та генерация хеч със стикери на форума :)

Поздрави и на теб, ако съм пропуснал, явно е било сутринта и съм спял още :D

Поздрави за Атома , вчера му видях колата до още една хонда долу на булеварда под техникумите :)

Поздрави :) тя там седи всеки ден като съм на бач.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха не тъкмо от работа се прибирах, към 17:30 беше :), не знам дали се сещаш но пролетта си взимах стикерите за фенклуба от теб но просто тогава не си ми виждал колата и за това няма как да ме познаеш :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с сив CIVIC с мноооооого лъснати джанти, беше паркирал днес към 08:30 до АТМ център на Цариградско 7-ми км . отначало не видях лепенката, защото джантите му така лъскаха че всичко друго около него не се забелязваше :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с червена 5-та хеч с черен капак,който ме пусна вчера в трафика на кръстовището до Братската могила към 18.20 ч.Ако влизаш във форума благодарско колега,че вчера се бях изнервил и не успах да благодаря навреме.Аз бях с комбито.Пуснах аварийки ама чак като се изнесох...:) Хеча хваща окото:blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с Prelude 4 , 2362 май беше номера, днес около 11.30 в Grand Mall Варна!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с бялата 5 та хеч с бомб на липа снощи на "Фантастико"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата , който беше паркирал днес в терапията на малкия паркинг през централния вход с един червен сивик номер В7717....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с лъскавата червена хонда с черни джанти, която минава по Царица Йоанна почти всяка вечер, много реве, много върви !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...