Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Кой е колегата с Рег. номер В3060.. дето спира в близост до вкъщи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска из Варна махнах на 15 хонди и нито 1 отговор не получих - как пак 1 не се случи от клуба :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска из Варна махнах на 15 хонди и нито 1 отговор не получих - как пак 1 не се случи от клуба :) :) :)

 

И аз виждам често наточени сивици и рексове почвам да махам, святкам няма отговор само гледат лошо. Публикувано изображение Ако те мерна задължително ще отвърна на поздрава. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същото е и в Пловдив,святкам, махам,но отговор никакъв...или като видят жена и се стряскат :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен така ли няма кой да ме поздрави,баааа....Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Издигнах се вече! И S2000 ме поздравява даже :cool: Поздрави на BOSS`HOGG. Нямам тромба и затова ползвам махленскиръкопашни методи, не знам забелязват ли се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зелен прелюд трета генерация на паркинга на Кауфланда във Видин. С една много голяма джанта :o Минах бързо и не видях номера, но се поздравихме с колегата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз тук в сф махам святкам ама без отговор :unsure: !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска из Варна махнах на 15 хонди и нито 1 отговор не получих - как пак 1 не се случи от клуба :) :) :)

брат не си видял мен :) аз свиря и давам газ на хондите ама реакция няма,бързо ли минавам незнам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на колегата със синия хеч 5 до гранда :) аз му светнах с халогените -човека махна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Поздрави за колегата от Варна със сивата 5тица ( с фаровете , стоповете handmade , от хонда срещата забравих ти името :) ) , в последния момент те видях долу на буните към Рапонги отиваше , ама и ти не ме отрази , гледаше си пътя :)

Аз съм с черното ВТИ .

:):) :)

 

иво :) и аз му пращам поздрави :)

 

 

И на вас много по-здрави Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От мен поздрави за колегата с червен прелюд много - красив в София! Ние бяхме 6-та хеч бяла и 5-та купе черна с варненски номера спрели на аварийни :D и най - интерестното е, че нито една друга хонда не видях през цялото време :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същото е и в Пловдив,святкам, махам,но отговор никакъв...или като видят жена и се стряскат :)

Много рядко някой в Пловдив да ти отвърне на поздрав ;) шашава работа... Айде и аз да не съм валат - колегата с нашарената черно-бляла 5ца на денонощното на "6ти Септ." и "Копривщица" (до прелеза) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера си направих една разходка до Варна и видях 4-5 сивика.Първата беше една оранжава 5-та хеч с номер Р8416 беше спряна пред блока до КАТ.втората беше 6-та хеч светлозелена с мн яки джанти но не се сещам номера.Накрая като си тръгвах от Варна с един колега с номер В 7274 покарахме по Владислав. Само последния колега като се разминахме ми махна и се усмихна :)Поздрави на колегите и ако са от форума нека се представят да ги видим кои са :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера си направих една разходка до Варна и видях 4-5 сивика.Първата беше една оранжава 5-та хеч с номер Р8416 беше спряна пред блока до КАТ.втората беше 6-та хеч светлозелена с мн яки джанти но не се сещам номера.Накрая като си тръгвах от Варна с един колега с номер В 7274 покарахме по Владислав. Само последния колега като се разминахме ми махна и се усмихна :)Поздрави на колегите и ако са от форума нека се представят да ги видим кои са :D

Тази В7274 каква беше , какъв цвят ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сива с червена емблема хонда на задната врата, колегата имаше и мн як бас :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с бяло-черния Сивик (poison tuning) който престоява пред 2-ро районно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HellBull аз съм със сивия хеч :) Поздрави и от мен за ниския хеч :) Друго си е на земята :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да си я познава? Публикувано изображениеПубликувано изображение Много ми хареса цялостното изпълнение и тези седалки спарко са страхотни!

 

Колега аз си я познавам :)

Поздрави

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави LaF3S77a, явно не пропускаш ден на плажа :) Аз съм с черния хеч. Засякохме се до полигона.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В моят квартал в близост до нас има 2 маниашки сивика.Става дума за Пловдив и кв.Кършияка.Колиците ги виждам супер често до кафе "Новото". Ако колегите са от форума да се чувстват поздравени.Едното сивиче е 6-та хеч с кристални стопове.Другото май е пак сивик но нз. как се води май 7-ма купе нз. едно такова черничко супер красиво. :)ПС: Поздрави и на всички Пловдивски играчи.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави LaF3S77a, явно не пропускаш ден на плажа :) Аз съм с черния хеч. Засякохме се до полигона.

Да да сетих се. В момента може да се каже, че не пропускам въпреки, че не всеки ден съм със Сивика там.. Всичко хубаво обаждай се когато се засечем :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрав за колегата с жабешко зелениа сивик с регистрационен номер PB 2939 :):) след кричим,посока ПЛД карах зад него с а4 бях маскиран :D 6 за купето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Някой да си я познава? Публикувано изображениеПубликувано изображение Много ми хареса цялостното изпълнение и тези седалки спарко са страхотни!

 

Колега аз си я познавам :)

Поздрави

 

Хаха Тише добре че ти казах вчера за това че някой ти е снимал колата :)

В този форум (а и в ауди форума) се подвизавам с този ник :) Надявам се се сети кой съм :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за синия сивик 5та с белите джанти ...не помня къде се видяхме :Д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако почва с ТХ мерси :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста хонди на Elevation - всички да се чувстват поздравени! :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със черния хеч 7ма ген , с който се засякахме до Бизнес хотела . :) Колега да не живееш някаде до CBA-то което е на Тракия , че преди малко ти видях там колата ?:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dolt поздрав и за теб .. защо се гониш така със субарута :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе кой беше бе :) Искам да поздравя колегата със зелено купе 5-та дето се разминахме м/у Пазарджик и Пловдив в събота около 3-4часа.Също и колегата със синя 5-та хеч дето му се бях размахал м/у Пазарджик и Звъничево в събота към 4 часа.И още поздрави на колегата със черен хеч 5-та със номер 3030 преминавайки през село Ветрен Дол го забелязах.Аз бях с 6-та зелено купе. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около обяд видях син хеч 6-та със стикер на клуба на задния прозорец и с2000 с голям спойлер отзад на багажника и къстъм преден капак. Бяха спряли при софийския университет да се чувстват поздравени !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със сивия хеч 5ген. с фаровете,които сам си е правил, който видях паркирал до ХЕИ.Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Някой да си я познава? Публикувано изображениеПубликувано изображение Много ми хареса цялостното изпълнение и тези седалки спарко са страхотни!

 

Колега аз си я познавам :)

Поздрави

 

Хаха Тише добре че ти казах вчера за това че някой ти е снимал колата :)

В този форум (а и в ауди форума) се подвизавам с този ник :) Надявам се се сети кой съм :D

 

Сетих се да :) Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със сивия хеч 5ген. с фаровете,които сам си е правил, който видях паркирал до ХЕИ.Публикувано изображение

 

Мерси брат. Така ли съм известен, "колегата със сивия хеч 5ген. с фаровете,които сам си е правил ", за 2ри път така ме наричат.

 

А аз да използвам да поздравя черния CRX с който се разминам по пътя за слънчев бряг. Видомо много се изкефи, че вижда хонда, ама аз не успях да отреагирам с повече от махване.

Поздрави и на белия Del Sol мисля на Бяла го засякох.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата със сивия CRX , който беше паркирал пред POINT във Владиславово в понеделник към 00:10...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на синият сивик с варненски номер. На багажника пишеше 1,8 VTI Публикувано изображениеПубликувано изображение Разминах ме се във Видин пред музея. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със сивия Сивик 5-та хеч. мисля, че се пишеше dakatash който днес беше спрял до Хотел Шумен. Свирнах и трябваше да бягам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Малко със закъснение. Поздрави на 6та ген. сивик който снощи около 11 вечерта профуча по една малка уличка до един парк в кичука (той ще си знае ако го чете)... идиот такъв, така ли се кара по разбит път на 20 санта от колите... въртене на гуми, газ до ламарините... камъчета хвърчат, драскат колите и недай си боже да удариш някоя... ако бях излязъл 5мин. по-рано от колата щях да те подгоня да се поразберем... :angry:

Редактирано от markup
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идиот такъв, така ли се кара по разбит път на 20 санта от колите... въртене на гуми, газ до ламарините... камъчета хвърчат, драскат колите и недай си боже да удариш някоя... :angry:

Тоя поздрав ме зарадва. По-здрав и от мене и дано колегата го прочете и леко да му стане неудобно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...