Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

...в неделята на връщане от Търново настигнах един син русенски Сивик 4 ген с черен капак с много добра стойка караше младо момче с компания вътре да се чувства поздравен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата Вичо от Варна.Изпревари ме като карахме по бул.Владислав и свирна,но не разбрах дали на мен.Също и поздрав за колегата с толбухинския прелюд който беше пред офиса на глобул в Долни чифлик.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

addevil много го настъпваш тоя рекс бе вчера те видях на кръстовището на гара подуяне отиде към герена толкова бързо мина че не можах и да ти свирна :D

Редактирано от Clinku

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата, с червеният 3-та ген. прелюд, днеска се разминахме, покрай Лас Вегас.

Редактирано от tisho92

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата с белия прелюд 3-та ген и колегата с бялото кончерто днеска в Пловдив. Аз бях с синята англичанка.:honda:П. До Колегата с бялото кончерто... фен извинявай, че не спрях късно се осетих. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с тъмно синия сивик англичанка, който ми даде път до хотел Хемус в София около 4 след обед!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата който видях днес с червения сивик на паркинга на ТУ - София, имаше лепенка на клуба ...? СА 0590 .. На паркинга до 10-ти блок (:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се чувства поздравен, колегата с жълтата 5-та хеч B18, с който се засякохме на кръговото под метро във Варна.п.с. Много хубава колица ей, много безаварийни ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес беше забелязано лицето kembo да препуска по Цариградско.Леко колега ще качиш разхода на Фобоса ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата, където се разминахме по Албена-Балчик :) Мн зарадва колегата : ))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с червеното Coupe с регистрация CA7713 в красна поляна

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с бялата 4-та ген., със номер C3739...мина преди два часа покрай БКП-то :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Капанеца

Поздрави на колегата от Русе с жълтия сивик с черния капак(мисля,че беше 6-та генрация),днес към обяд ме изпревари в посока Търново :rolleyes:(аз идвах от Плевен)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък искам да поздравя всички колеги с Хонди, които паркират около сградата на Еврохолд и София еърпорт центъра - има един Прелюд с червени емблеми, една 6-та ген. с квадратен регистрационен номер, една сива пета купе, още една 6-та...абе много са :) аа..малко по-нагоре има и една 4-та :) Дано има някой от форума от тях :)

Редактирано от Morridina

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък искам да поздравя всички колеги с Хонди, които паркират около сградата на Еврохолд и София еърпорт центъра - има един Прелюд с червени емблеми, една 6-та ген. с квадратен регистрационен номер, една сива пета купе, още една 6-та...абе много са :) аа..малко по-нагоре има и една 4-та :) Дано има някой от форума от тях :)

Имам, има колежке. Аз съм със сивото купе. Поздрави! Доста пъти съм се чудил дали е на човек от форума червената четвърта генерация :) Редактирано от карлос

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес сутринта около 9 часа на Евлоги Георгиев и НКД една млада дама с 1.5 iLS VTEC с три врати ме откъсна на старта, задмина едно Ауди W12, и застана първа на светофара, понатиснахме и двамата нагоре по България, но на 90 км/ч се спрях, тя също. Добре караше момичето :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък искам да поздравя всички колеги с Хонди, които паркират около сградата на Еврохолд и София еърпорт центъра - има един Прелюд с червени емблеми, една 6-та ген. с квадратен регистрационен номер, една сива пета купе, още една 6-та...абе много са :) аа..малко по-нагоре има и една 4-та :) Дано има някой от форума от тях :)

Имам, има колежке. Аз съм със сивото купе. Поздрави! Доста пъти съм се чудил дали е на човек от форума червената четвърта генерация :)
Хихи, страхотно :) С един колега, който се кефи на Хонди, доста те заглеждаме :) аз съм с червената 4-та, да :)скоро и махнах лайсната на форума, но стикера си ми стои :)Поздрави! :):hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със Смолянския червен сивик 5-та ген с лепенка на клуба долу вдясно на задната броня който днес бе забелязан в Пазарджик към 18:хх часа. :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на кой е черния рекс в кв.света тройца до блока с надпис spoon рекси на стената :D днес вечерта видях го и по рано до фантастикото пак там да се чувства поздравен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък искам да поздравя всички колеги с Хонди, които паркират около сградата на Еврохолд и София еърпорт центъра - има един Прелюд с червени емблеми, една 6-та ген. с квадратен регистрационен номер, една сива пета купе, още една 6-та...абе много са :) аа..малко по-нагоре има и една 4-та :) Дано има някой от форума от тях :)

Имам, има колежке. Аз съм със сивото купе. Поздрави! Доста пъти съм се чудил дали е на човек от форума червената четвърта генерация :)
Хихи, страхотно :) С един колега, който се кефи на Хонди, доста те заглеждаме :) аз съм с червената 4-та, да :)скоро и махнах лайсната на форума, но стикера си ми стои :)Поздрави! :):hondarulez:
В Еврохолд ли работиш, може да пием по кафе :) Редактирано от карлос

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с оранжевия сивик 5 г. .който видях на кръстовището на бул.България и П.Тодоров в петък ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше онзи пендел със сивия акорд 5 ген., с регистрация РВ, който днес около 08.20-25ч. изпусна десен завой при с.Гинци и ако не бях заорал в банкета, щеше да ме удари? Аман от некадърници! :sick:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с оранжевия сивик 5 г. .който видях на кръстовището на бул.България и П.Тодоров в петък ;)

Ако капака е бил черен и е било преди или около обяд е твърде вероятно да съм бил аз :) Поздрави и на теб

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с черния дизелов Акорд 7ма генерация,с пловдивска регистрация. Беше паркирал до Космополитън в Стара Загора :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с бялото доста шумно кончерто в Шумен днес към 04:00h.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес около 17,30 на прелеза преди стадион девети сепсември в Пловдив чакахме да мине влака спрях до колега с червен акорд бордо много готина машина имаше стикер на прага поздрав за него от тоз който беше с мотора до теб сори че толкова те оглеждах ама многао ми хареса акордчето:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на кой е черния рекс в кв.света тройца до блока с надпис spoon рекси на стената :D днес вечерта видях го и по рано до фантастикото пак там да се чувства поздравен

колегата Egocentric може да отговори най-вярно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Egocentric, никога не е карал рекс, ахха вече и Хонда не кара :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сива HONDA ACCORD 3 gen РВ 6158 МР пред Пицария Верди в Стара Загора-беше много лачена!ЕВАЛА!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на ето този колега от Враца

Публикувано изображение

Много ме изкефи колицата... :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Egocentric, никога не е карал рекс, ахха вече и Хонда не кара :)

моя грешка, чела недочела, видях spoon и се подведох :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегите дето си мериха п...в-теците по бул. България след моста на влюбените и обратно по Евлоги Георгиев...предполагам едните са се прибирали от седмичната ,която за пореден път пропуснах...за една бройка да прелетя от 8мия етаж като чух познатият на всички ни Хонда рев ,защото се спънах и за малко да се прехвърля през парапета на балкона...надъхаха ме на маХ и само се моля час по-скоро прокорора и полицията да ми върнат поне това което успяхме да спасим с колегата saaron (искрени благораности за пореден път) ,че да си сглобя нова любов...до тогава желая здраве и щастие на всички ви и си пазете количките ,че Хондичките са едно от малките щастия в живота...Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 03.10., около 20:30 часа, на пътя София - Русе изпреварихме колега със сив Прелюд 5г.-великотърновска регистрация, на задното стъкло има надпис с големи бели букви : "The Power of Dreams". Аз бях със служебен Форд, пуснахме и аварийните за поздрав... :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на Sisqo, който не гледа като кара... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях се заприказвал с мацката на задната седалка :) Видях те в огледалото. Поздрави и на теб !п.п. Поздрави на колегата с който се засякохме в Неделя. Беше със зелен Дел Сол в Драгалевци със Софийска регистрация. Много е лачена колега !

Редактирано от Sisqo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с черния Сивик 5 ген. хеч JDM стил с рег. Р 9666, който беше забелязан днес покрай кафе Подводница. :blink: Много хубава и гледана хондела! :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един много красив и запазен синьо-бял РЕКС в Люлин. Не мога да го видя собственика, да се запознаем и да го 'нахраня' защо не идва на месечни и годишни сбирки. Ако някой обаче го познава, да го поздрави от мен. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя рекс от много отдавна спира там пред Алианца. По едно време го бяха занемарили яко и беше целия в мръсотия и боклуци.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Еврохолд ли работиш, може да пием по кафе :)

Да, в сградата съм :) За кафе време няма, но по цигара може да пушим :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...