Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Поздрави на пича с варненския сивик, който видях снощи в Приморско :cool:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден, на излизане от Варна по магистралата се засякохме с едно черно купе 5-та със стикер на No-Limit на страничното задно стъкло. Да се чуства поздравен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с русенския сивик 6-та седан, с който се засякохме в Бургас на кръговото на х-л Мираж :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червената бургаска петица, разминахме се в Дралфа и на колегата с тъмната търговишка 6-та малко преди вхона на Търговище от към варна. Светнах му и защото имаше ченгета дано не е изгорял, макар, че само камиони спираха май.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата от София,с номер от националната среща 192 - червен сивик 5-та хеч? :)

Редактирано от kazadores

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорка това май е Валерия ако не бъркам :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и за червения русенски рекс първа генерация, който видях днес във Варна. Много бяга.Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на девил влас , оня ден към 23:30 пред националния стадион в София ;) Червен хеч пета :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата който беше преди два дни в село Смолско с сребрист 5ген сивик седан с тасове ангелски очи и кристални стопове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше рибарят днес между Пловдив и Пазарджик (не помня точно къде) привидя ми се тениска от националната. За колата не съм сигурен май беше някакъв аеродек. Дано да не се бъркам. Колегата да се чувства поздравен, аз бипнах с синята англичанка. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заради зверския Тайп- Р на колегата policeman щях преждевременно да сложа край на живота на една баба :ph34r::lol: Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със зелената 6та. Днес от младост 2 до студентски малко се дърпахме :) имаше и лепенка на клуба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заради зверския Тайп- Р на колегата policeman щях преждевременно да сложа край на живота на една баба :ph34r::lol: Поздрави.

 

Публикувано изображениеВярно е звяр,благодаря!Публикувано изображение

 

 

п.с.И да не съм офф,онзи ден покрай метро\ ок.път на Плевен\ дадох път на едно русенко купенце 5г. със стикер от националната и на фенклуба,червено рег№ Р2234-пътуваше посока Сф.Бях със служебната АстраПубликувано изображение

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на момчето с Прелюда на OMW в с.Поповица :) който е да се обади :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на девил влас , оня ден към 23:30 пред националния стадион в София ;) Червен хеч пета :)

Хондата на Чавдар е явно доста известна. поздрави и на теб колега :)по път за морето черна пазарджишка 5-та ген. хеч карахме доста време заедно ;) ако някой пребивава на Влас в следващите дни може да направим локална среща :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за червения 5ген седан и златистия софииски прелюд които са в момента в механа воденицата в кьрланово до мелник Поздрави от мен бармана на заведението

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със зеления хеч,днес към 19:30 на ЕКО,до цирковата във Варна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да питам колегата MAD DOG дали има синя каска на която пише MAD DOG. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на мацката с руса къдрава коса която ми се усмихна (предполагам беше заради колата Публикувано изображение) преди час на светофара до кат софия област ;) караше синя или лилава не видях добре феислифтова 6-ца Публикувано изображение

не го очаквах и затова не можах да реагирам навреме

Редактирано от Clinku

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да поздравя колегата Георги Колев с петата ген.купе с рег. СА5667МХ който паркира точно пред офиса ми в Фантастико Хаджи Димитър.Много добра машина,евала.Другия път като минаваш насам,обади се :P;)

Редактирано от Мария Илиева

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си карам по магистралата Шумен-Варна с S2000-то със скорост 130-150 и виждам в огледалото ме настига ЦРХ 2г. червен , не се познаваме с пича ,не беше с варненска регистрация но до Варна си покарахме готино.По принцип не съм привърженик на високите скорости но на няколко пъти подминах 200 и рекса се представи страхотно, не напразно съм фен на тема ЦРХ.С пича се поздравихме , но го поздравявам и тук , ако е член на форума нека сподели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Шабла засякох един син Сивик 4та ген хеч и един бял 6та хеч! Поздрави, ако някой от тях е от клуба на лудите! :P Поздрави и на бъдещия колега с 5та купе Сивик, който отначало мислеше, че ще му крада колата, както съм я заоглеждал, и ме гледаше мноу лошо! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да поздравя колегата Георги Колев с петата ген.купе с рег. СА5667МХ който паркира точно пред офиса ми в Фантастико Хаджи Димитър.Много добра машина,евала.Другия път като минаваш насам,обади се :P;)

Аз се чудех сега дали да пиша за рекса :) Въобще не съм го познал :) Аз там редовно си спирам я при една позната, я имам работа по банката :)Ако знам къде, ще обадя другия път :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на двете хубави дами с черен сивик 6-тица с рег. номер ..9102.. дето спряха в "TOYOTA" на Бул.Европа днес към 12:00 часа на обяд.Свирнаха ми, ма аз докат' реагирам... :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колежката със Сивик 5-та хеч дето си покарахме по Дондуков и после по Раковска до Сливница :))))

Аз бях.... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата, с черна 6-та хеч с номер 9868, днеска го видях няколко пъти,покрай БКП-то.

Редактирано от tisho92

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата rollin преди час се разминахме на пътя Пазарджик-Пловдив. Аз бипнах ама той се беше заприказвал нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях червена 5 ген хеч,която се беше ударила в някаква друга кола пред Техномаркет в Младост на околовръстното точно на светофара.Не беше със софийска регистрация,но не помня точно каква,понеже минах бързо.Надявам се колегата е добре и всичко да е наред.За съжаление се случват и такива неприятни инциденти. :( Пожелавам безаварийни на всички

Редактирано от kazadores

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с черния акорд 5-та генерация в Кюстендил, поздравихме се. Поздрави също на колегата с прелюд 4-та (ЕН0677)днес на влизане в Плевен около 17 часа, който не спря да го питам поне с какъв двигател е. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на хората със сивия бургаски сивик-англичанка на Арапя вчера :) Досрамя ме да ги заговоря :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на оранжевия благоевградски сивик на Тасос и сивия при Керамоти :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хе-хе мерси колега ще предам на Саката с оранжевия сивик

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата от София,с номер от националната среща 192 - червен сивик 5-та хеч? :)

Veronika_Honda :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за мадамата в сребристия Акорд в София, на светофара преди Люлинския тунел, която ме изгледа като минах пред нея с червения РЕКС. Аз също я огледах доволно. ;)

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мм Кой беше до кафе Barcode в Пловдив с Дел Сол рег номер РВ3000 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес едно момиченце с Honda Jazz ми се усмихна на пешеходната пътека на Кракра и Оборище :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с търновския ЦРХ който учи в Русе :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и на колежката с тъмно син рекс, зад която карах вчера на Малинов около 6 - 6:30. Десния й стоп не свети, но много бяга рекса и не успях да я догоня, че да й кажа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска едно купе 5 ген зелено с черни джанти и номер PB8087 ... Беше спрял до мен на паркинга на ПУ , мн готино купе , аз карам сивик 5 ген хеч с номер PB8082AP :lol: :lol: :lol::blink: не видях колегата имаше ли стикер на клуба , ако е член да се чувства поздравен и мн яко купе си има другия път да се обади. Днеска можеше да ме познае бях с фанелка на клуба :)А ако не да драсне ЛС :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...