Jump to content
rim

Амортисьор за вратата на багажника

Recommended Posts

Здравейте!Как сте решили проблема с амортисьора на вратата на багажника и трудното отваряне на вратата на багажника , защото като реша да отварям вратата дръжката запъва и не мога да я стисна за да отворя вратата на багажника .Като натисна няколко пъти там където влиза бравичката на задното стъкло чак тогава успявам да я отворя.Амортисьора на вратата на багажника не работи и постоянно при наклон вратата ме удря в гърба.От къде мога да купя такъв амортисьор на прилична цена или трябва да се пълни с масло? Става въпрос за Хонда ЦРВ 2000 година на производство.

Редактирано от rim

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от моргата, нови има само за стъклото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен от няколко години е от голф-2 (20лв Hans Pries),като при монтажа срязаха оригиналния накрайник откъм купето и го заварява на новия амортисьор....иначе хондовите бяха с поръчка около 150лв. ......... :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мислех, че Слави е писал и тук, как си е ремонтирал амортисьора, но чичо Гугл ме прати в оффроуд форума:http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=150437Темата е доста прашасала, и предложенията за магазини и цени може да не са актуални вече, но безплатния ремонт с тръбичката е осъществим и в наши дни ;)

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех, че Слави е писал и тук, как си е ремонтирал амортисьора, но чичо Гугл ме прати в оффроуд форума:http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=150437Темата е доста прашасала, и предложенията за магазини и цени може да не са актуални вече, но безплатния ремонт с тръбичката е осъществим и в наши дни ;)

Тази тема я четох вече.Поръчал съм втора употреба  дано да излезе читав.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Днес получих амортисьора за вратата на багажника в много добро състояние и вече е монтиран.Интересното е че във Варна от специализирана авоморга за Хонда ми искаха за този амортисьор 40 лева а аз го намерих за 15 лева с доставката излезе 19 лева.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е изобщо интересно :D Доста си дерат от тая морга.За това и нямам задна чистачка вече 1 година ;) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз забелязах подобен феномен - искам да си сменя лайсната до прозореца на шофьорската врата, че се е забелила и в "специализирана" морга за Хонда части ми искаха 30 лева за нея. Доста ме развеселиха с абсурдните си цени, сега просто ще я потърся в "нормална" автоморга :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към колегата rim - напиши координати от къде нзимаш части на добри цени - ВСИЧКИ ЩЕ СА ДОВОЛНИ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амортисьора за задната врата го поръчах от обява за продажба на части  за Хонда ЦРВ  в OLX.bg.От обявата изглежда човека който продава хондата на части  е от гр.София телефона на който се обаждах е 0878781560.Но не знам как се казва човека.Но излезе коректен .

Редактирано от rim
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е колегата от тук Shpeer.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябваха ми и на мен различни части и ги търсих в тази морга във Варна. Частите ми ги забиха на такива цени, че акъла ми се взе. Никога повече няма да повторя, от обяви в базар и олх си взех всичко на пъти по-ниски цени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...