Jump to content
sersh

голям разход на гориво 2.2дизел ц рв автомат 15литра градско?

Recommended Posts

здравейте.Колеги нов фен  и собственик   на honda C-RV 2.2 дизел автомат 2010г. Но имам проблем ???РАЗХОД ГРАДСКО 15л/100км  моля за ПОМОЩ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По кой метод, го установи този разход ?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво е градското, колко паления и колко км. след всяко палене минаваш? Щото само да ни се похвалиш че имаш ЦРВ Дизел!!! автомат!!! и после да молиш за помощ не става, дори господ се чуди къде не ти е угодил  че си недоволен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, напълни до горе, ама догоре имам в предвид да видиш нафтата в гърловината, мини 100км и пак доливаш до там , да видиш нафтата през дупката, и тогава кажи колко разход ти е дало. А не на мигаща лампа или сипах 5 литра и минах само 50км.... Айде като направиш този тест, пиши какво е показал, гаранция, че разхода ще е под 8,5!!!

Редактирано от cucy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве, кво праите с тея постове бре, ту ги има ту ги няма, ся де отиде на Мартод поста :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е пуснал същата тема И в другия раздел... Там отиде поста :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ли :) хаха аз вика ко стана тука мешена скара :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ся де отиде на Мартод поста :)

В правилния раздел му е поста, :P  пък ти пак си избрал да пишеш в оф топика .. :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич не се усетих къв номер ми е скроил колегата :)

Редактирано от Слави CR-V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги разхода си остава 15/100км    ??????????????????????????????????????????????????????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек, напиши все пак:

Колко км на ден правишКак засичаш разхода - борд компютър или засичаш пълно-пълно на резервоараСлед което остава колата да се закачи на комп и да се гледа от някой дето разбира...15/100 е що-годе възможно-нормален разход градско за бензиново ЦР-В автоматик. 

За да хармчи толкоз дизел.... нещо не е наред

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ходих до Истанбул даде разход 7.36литра на 100 км .по борд и пълен пълен рез,карах със 110.120 км.Но градското си е високо явно толкова си гори ???

 

740км със 54.5литра 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми добре ти е извън градско.Аз под 7.8/100км с 130км  не мога да е сваля.А градско Под 9/100км абсурд. Повечето време е около 11-12/100км. градско

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aма пак не казваш колко километра правиш градско и от коя Бензиностанция зареждаш.Дали засичаш на пълно пълно или по борд компютър.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По каталог автоматика му дават 6.5/100 извънградско при 90км/ч - те разходът ти е отличен.

Градско по каталог е 10/100

Ако наистина караш по 3-4км както ми писа не виждам друго обяснение.

Опитай да следиш моментния разход по борд компа и да минимизираш моментния радход към него :/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...