Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

това все пак е "ХОНДА" форум. спрете с тези измислени алфи плссссссссссссссссссссссссссссссс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, наистина.. Прекаляваш да-му-е*а-майката, да не е паднал сървъра на Алфа форума, колега забравих-ти-името?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, наистина.. Прекаляваш да-му-е*а-майката, да не е паднал сървъра на Алфа форума, колега забравих-ти-името?

Ми колегата murdera е на вълна алфи и обсъждаме гонките му и правим съпоставки. Не виждам проблем :) Името ми е ясно написано :)
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да,то всички сме "сток", това е ясно :P .Иначе мисълта на колегата беше,че това варненско КУве е пред теб на 400м. Ти нагоре го минаваш,но на 400м си отзад :) А то дали е сток или е "сток" знае само собственикът му :) Мисля петък или събота да пробвам 1.8цата с модовете с црх-а да видим дали алфата е във високите 15ки или е 16ка :)

 

Да за 400м не споря. Но нито на летящ е пред мен, нито на доускорение :P Разликата според мен си е огромна, та за това казвам че QV с мен не вирее.

Aз знам как върви почти стоково QV ( само със свалени катализатори, филтър и изместен ограничител) Имай на ум, че на тоя клип съм сигурно 30 коня по-малко от сега.

http://vbox7.com/play:8d8bca6a

 

Няма сравение, нали :P

Редактирано от Roman
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз това което виждам е , че момчето като си вкара всички скорости без грешки те подминава като спрел... незнам ти на какво мнение си :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме скутерче с 12 конски сили. Имаме и "Куин Мери 2" с 160 000 конски сили. Старт! "Куин Мери 2" след седмица минава скутерчето все едно е спряло, което по максимална скорост е малко по-бавно. :) Тая дисциплина 402,33 от къде се пръкна, че е голяма скука за някои хора :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз това което виждам е , че момчето като си вкара всички скорости без грешки те подминава като спрел... незнам ти на какво мнение си :)

Аз пък виждам, че на всички гонки бия не с малко и само на една успява да ме изравни :) Та както казах съпоставка на стар клип oт миналата година с много по-слабо QV от Варненското в по-предния клип който дадох.От всичко видяно до тук, показано от мен и murdera стигаме до какъв извод? Че 136 коня прелюд не може и да си помисли да се гони със 150 коня QV ( било то стоково или правено ), камо ли 220 коня 166-ца :)Благодаря за вниманието Редактирано от Roman
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Имаме скутерче с 12 конски сили. Имаме и "Куин Мери 2" с 160 000 конски сили. Старт! "Куин Мери 2" след седмица минава скутерчето все едно е спряло, което по максимална скорост е малко по-бавно. :) Тая дисциплина 402,33 от къде се пръкна, че е голяма скука за някои хора :P

 

:) Евала по-точно от това едва ли мога да го кажа. Поздрави на алфите совалки ("след 3-та") :)

 

Пак ще ни заключат темата заради тоя калъф, казвам ви, що не пробваме да го игнорираме просто? Предложение.. :P

Редактирано от В16А2
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

 

Имаме скутерче с 12 конски сили. Имаме и "Куин Мери 2" с 160 000 конски сили. Старт! "Куин Мери 2" след седмица минава скутерчето все едно е спряло, което по максимална скорост е малко по-бавно. :P Тая дисциплина 402,33 от къде се пръкна, че е голяма скука за някои хора :P

 

:) Евала по-точно от това едва ли мога да го кажа. Поздрави на алфите совалки ("след 3-та") :)

 

Пак ще ни заключат темата заради тоя калъф, казвам ви, що не пробваме да го игнорираме просто? Предложение.. ;)

 

Важното е че 136 коня ( нито 163 с модове ) не бият 150 коня на алфа ( че камо ли 220 :D ) в крайна сметка с кафе разстояние :):P

Спокойно можеш да се обесиш от яд и не забравяй да се завиеш преди да заспиш, че може да получиш бяло течение :P

И поздрави на всички онди които ги няма нито преди 3-а, нито след 3-а.

Редактирано от Roman
  • Надолу 6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе колега, ясно, Алфите вървят повече, а и Хондите са спрели катафалки така че е ясно, нямаме шанс срещу вашите совалки, ама защо не си пишеш у вашия форум? Аз това не разбирам, че Алфа е по-добрата марка, ми е ясно :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да бе колега, ясно, Алфите вървят повече, а и Хондите са спрели катафалки така че е ясно, нямаме шанс срещу вашите совалки, ама защо не си пишеш у вашия форум? Аз това не разбирам, че Алфа е по-добрата марка, ми е ясно :)

Напротив :) B16-ките са хубави мотори и много ми харесват. Но е смешна съпоставката заради която е тоя разговор между 136 коня Prelude и 220 коня V6 мотор :) И ви се доказа 2 пъти досега срещу много по-силен Прелюд. Редактирано от Roman
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) 90коня скъп Фиат - Хонда 90 коня100 коня скъп Фиат - 100 коня Хонда200 коня скъп Фиат - 200 коня ХондаКато "Хонда" може и да са с един горен разпределителен всички :) Все атмосферни коли :)
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да бе колега, ясно, Алфите вървят повече, а и Хондите са спрели катафалки така че е ясно, нямаме шанс срещу вашите совалки, ама защо не си пишеш у вашия форум? Аз това не разбирам, че Алфа е по-добрата марка, ми е ясно :)

Напротив :) B16-ките сам ного хубави мотори и много ми харесват. Но е смешна съпоставката заради която е тоя разговор между 136 коня Prelude и 220 коня V6 мотор :) И ви се доказа 2 пъти досега срещу по силен Прелюд.
Дай да не цапаме темата повече, братТука си е нашия форум, видях че си имате известен спор с един два Прелюда, но може да се продължи и на лични, или в най-добрия случай на живо на чертата.. просто е кофти да се говори основно за друга марка в една от най-активните теми във форума, все пак и Алфа си имате форум, не ме разбирай погрешноПоздрави и оценявам искреността ти относно B16-ките, и на мен твоята кола конкретно ми харесва, но.. Edit: Дасеба исках да пратя лично, то излезе тука (още един offtopic за триене), нека поне е последния.. Редактирано от В16А2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Романе, по-некадърен рейсър от този на клипа ти с 145-та не бях виждал...на първата гонка включва втора още на 4000 об.,на третата гонка-прекъсвачи разни,превключва като баба през цялото време ,но на вторта гонка се вижда как от изоставащ той те настига и...какво значи това-единствено повече мощ в неговата кола (или икономия на нафта от теб) ...но фактора лош рейсър те кара да си мислиш ,че си бил в по-бързата кола.Бъди обективен де.По спора Прелюд 2.0(сток) вс 3.2 220к.с ,Прелюда си умира Ама то си е и нормално.Неравенството е огромно.Инъче дизела ти върви .Дано е за дълго...Да не съм оффПрелюд 2.3Втек вс Алфа 145 150к.с. Люда бие 3 пъти

Редактирано от M&M

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Романе, по-некадърен рейсър от този на клипа ти с 145-та не бях виждал...на първата гонка включва втора още на 4000 об.,на третата гонка-прекъсвачи разни,превключва като баба през цялото време ,но на вторта гонка се вижда как от изоставащ той те настига и...какво значи това-единствено повече мощ в неговата кола (или икономия на нафта от теб) ...но фактора лош рейсър те кара да си мислиш ,че си бил в по-бързата кола.Бъди обективен де.По спора Прелюд 2.0(сток) вс 3.2 220к.с ,Прелюда си умира Ама то си е и нормално.Неравенството е огромно.Инъче дизела ти върви .Дано е за дълго...Да не съм оффПрелюд 2.3Втек вс Алфа 145 150к.с. Люда бие 3 пъти

Ето ти по-кадърен опит отново от миналата година, само че няколко дена по-късно ( тук е вече на 100 октана и на 400м ) Пусни на 3 мин и 50 сек.
Изоставането значи, вкарване на прекалено високи обороти където губя мощност. Тогава започвахме ( още колата е в екпериментален стадий ) още да си играем по-сериозно със софтуера и още не усещах колата с новите настройки. От летящ старт още тогава е нямало сравнение между нас и си го виждаш в предния клип.Ако правиш съпостaвка от тия клипове, дизела ми там въобще не върви А за колко време.... Ми използвам 60-70% от възможностите на стоковата карантия.P.S. Има 2.3 Vtec на прелюд? :) Редактирано от Roman
  • Нагоре 1
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

P.S. Има 2.3 Vtec на прелюд? :)

Фабрично само за Япония, но и тук имаме, прави се, H23 с VTEC глава от H22.. чак ми е странно да се коментират хонди :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

P.S. Има 2.3 Vtec на прелюд? :)

Фабрично само за Япония, но и тук имаме, прави се, H23 с VTEC глава от H22.. чак ми е странно да се коментират хонди :)
Какви коне е това нещо? Ниски, високи 15-ки?
  • Нагоре 1
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ROMAN защо не си оставиш скайпа и който го интересуват алфите просто да ти пише и да му пращаш клипове и информация..... Ако колегата murder го интересуват алфите пишете си по скайп или където и да е другаде.... Мойте уважения ама цял фен клуб четем за алфи ебаси.... П.С. Модераторския екип, верно че колегата Роман спазва правилата, но тук не става ли дума за нещо друго дето го няма в правилата.... какво стана с хондите ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
http://clubalfaromeo.com:RoMANBanned :) :) :):P :P :P:D :PP.S Дано я затворят темата , че на тоя "колега" не мога му чета писанията вече ... много ме боли корем. Не знам парадокса или мърдера дали са напред с филмите ама тва момче е във голям филм ....... Редактирано от GeFi's Garage

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе голяма работа сега за какви коли се пишело, важното е адреналин да има :) :) :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със този си пост и тук "Сам пожела" да ти обърнат внимание модерите ... :P А относно филма , аз ако съм зад клавиатурата ти си зад мишката - миши миши .... :) :) :):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За последен път ви предопреждавам,после ще ми се сърдите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно заради студа никой не прави гонки. Малко скучен сезонът и няма кой с какво да се похвали.Дали ще е Aлфа, БМВ или Бугати няма значение, нека се обсъжда нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица се пусках с Ауди А4 Авант(комби) 99г. 1.9 ТДИ 110 коня, взимам му старта, на втора съм кола пред него и почва да ме настига.. На финала съм калник след него. Аудито е сток, аз съм със спортен филтър, крайно гърне и без катализатор, на 16-ки и на газ! ПС: Аз един въпрос да задам.. Тука не важи ли правилото да не се цитира поста на човека преди теб? Че колегата АЛФроман доста цитира хората преди него и нямаше дори забележка... Лек ден на всички! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 седмици с 1 приятел той с пежо 207 хди ново с надута турбина на дино 137коня той със зимни гуми аз със летни до 140 ми стой на задницата нито го дърпам нито той мен :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

D16Y8 караш предполагам? Този същия двигател на Аудито не се ли слага и в Пасатите?Ние с един колега се сгонихме, двамата сме с D16Z6 в хеч и в общи линии беше въпрос на това, кой ще пробуксува по-малко на старта.

Редактирано от Ryuugan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Ryuugan, колега, ако питаш мен съм с D16Y3. Нямам идея дали се слага на пасати.. Не ги знам с колко червени букви се водят. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди два дена - летящ с някакъв сеат( на колега ) 1.6 75коня ;) , че и на газ - тръгваме на трета(аз поне ) с 70 някъде и за 200 метра около 4 коли пред него, после пак се изравняваме, но аз бода втора - и ми се обади че щял да се пребира ;) .Малко неудбно ми беше да се дърпам с такава кола, ама нали е спорт - ко толкова :lol: .

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
;) Аз все се опитвам да накарам един приятел да се дръпнем, ама нещо само се "дърпа"(иронично а?).Той кара астра 1.4 на газ пък аз ще съм с 1.0 микрата, щото толкова слаба хонда не може да се намери :lol: . Редактирано от Ryuugan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този разговор за съпоставка между Prelude и Alfa Romeo само ти си го водиш от доста дълго време май.Вземи го преживей най-накрая.И наистина престани да си избиваш комплексите в тоя форум че отдавна е досадно да ти четем постовете.Да съжялявям за поредния спам в тази тема ама то от сумати страници е само това.Сега четем само за Алфа 166 най-големия хвърчоплан на света.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Микрата не е за подценяване ;) Веднъж карах такава оса, това на 1-ва и 2-ра е доста пъргаво за кубатурата си. Ама като сложиш 3-та и ти става ясно каква кубатура караш :)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Микрата не е за подценяване ;) Веднъж карах такава оса, това на 1-ва и 2-ра е доста пъргаво за кубатурата си. Ама като сложиш 3-та и ти става ясно каква кубатура караш ;)

Да не си карал 1.3?Не знам, обаче е единствената кола, която съм карал и по надолнище ускорява, както ускорява на равен път. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес от светофар до светофар, 3 дръпки: HONDA PRELUDE VS VW GOLF 4 GTI, абсолютно наравно с минимални разлики в зависимост от превключването на предавките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.8 t? 150 hp ? :whistle:

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С кой двигател е този GTI.

Редактирано от велизар

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С кой двигател е този GTI.

 

Нямам представа. Сребрист Голф 4 с оригинален надпис GTI на капака отзад.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'It dont matter if you win by an inch or a mile. Winning is winning! <тук,0:25>Верно е това, което Вин Дизел казва, няма значение дали си победил със сантиметър или километър. Победата си е победа. Казвам го, защото много взеха да се оправдават 'ама на старта го дръпнах', 'държах го до последно', 'беше много малко пред мен' и подобни. Та ако не сте взели 'win' не го обсъждайте :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С кой двигател е този GTI.

A Прелюда?Колеги , моля пишете като се сгонвате вие с какво участвате ...ние как да гадаем?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@'tuning_mania'Значи, да обсъждаме само победите си? И какъв е смисъла? Не стига че съм наравно с "върха на немското автомобилостроене - GTI", с моят Prelude F20A4 stock 133hp....ами даже да не се похваля?!?!... Абе всички в тоя форум все разбирачи станахте.Пишете ми warn 40%. Вече започва да ми е все тая. Спирам да пиша в тази тема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

С кой двигател е този GTI.

 

Нямам представа. Сребрист Голф 4 с оригинален надпис GTI на капака отзад.

 

Точно затова попитах защото мисля че четвърта генерация нямат вариант GTI.Но може и да греша.Все пак браво за победата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...