Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Ами, колега поинтересувай се от малко от модификации на модели автомобили и наименования, и кодове на двигатели :(Колега, teror1sta, относно изказвания за дръпки с морги с по-мощни хонди, доста страници назад е пълно с такива постове!Можеш сам да разгледаш :)И ми е много интересно защо да ти намеря стоков VR6 или 325, a ne някоя атмосверна astra ili corsa (C20xe)или пък някое пипнато голфче КР?!

пич нека те светна на нещо с20хе в корса пада от сивик който пък пада от на терориста 1.5 хондата хаха сам си прави сметките

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не разбрах кои коли били гробници и курници ?! :(

Ами сам си направи извода щом колегата с такава кола излиза срещу прехвалените ти "бегачки" и айде стига вече спам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега забелязвам слабоумността ти в постовете ти :)Не съм прехвалвал нищо :D Изброих просто коли, които са конкурентни с по- мощните хонди, но колегата веднага захапа (чудя се защо) :( Не съм фен на определена марка!И все пак какви модификации са правени на хондата ,на колегата :D ???

Редактирано от did0ni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

did0ni тъкмо някой каза, че темата е заспала и ти реши да я съживиш по прекрасен начин :( Какво ли би станало ако някой със Сивик D13B2 сподели във VW форума, че е отупал Голф AFT и не е очаквал да победи кола, която е от по-горен клас? Ще започне едно хранене, темата ще бъде счетена като заяждане и накрая някой модератор ще я премести в "Кошче". Тук можем да направим изключение и да призовем всички потребители да откликват на провокациите единствено на водачи с равностойни на техните автомобили :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега забелязвам слабоумността ти в постовете ти :)Не съм прехвалвал нищо ;) Изброих просто коли, които са конкурентни с по- мощните хонди, но колегата веднага захапа (чудя се защо) :( Не съм фен на определена марка!И все пак кави модификации са правени на хондата ,на колегата :D ???

А малко по скромно кои какъв ум има ;) .С антистатици е хондата и черпи енергия от земята :D .ееееи па и един разговор не меже да проведете без да си ги мерите.Е ги пистите иди се пробвай и готово,тая кола карал ли си я та коментираш?Аз съм! преди две три модификаций ;) ,има тема има и клипове. Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не съм я карал колега, случаино не се познавам със собственика и :) Не съм искал да зараждам кавги и спорове, но явно съм наранил егото на доста фенове на марката...не съм искал :( Не съм искал колеги, много ме радват хондичките!И няма ли да кажете какво е правено на хондата, на колегата ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

правени са разни работи има тема в която е описано всичко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пародия.Аз предлагам тая тема за се затвори, че от тук тръгват глупавите приказки за фен клуба като цяло.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз викам тебе да затворим :( не бутайте темата , можеби една от малкото който ме забавляват истински :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя със Гоуфа директен бан от форума - преди това ще му обесня че със моята бавна хонда минах няколко гоуфа докато се прибера....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо немога да разбера откъде идва тази злоба м/у Хонда и Голф :) доказано е че хондите на почти равни коне се подиграват на голфовете но вкраина сметка не като тръггнеш по магистралата да караш със 150 и да минеш 3 голфа и да казваш минах 3 4 5 6 ..... голфа днеска карахме със 170 и аз го минах :( тъпо е нека това да не го казвате а си го дръжте за себеси :D . Отиваш някаде пускате се и готово :D там сичко става ясно. Хонда Завинаги ;)

Редактирано от B7_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз викам тебе да затворим :D не бутайте темата , можеби една от малкото който ме забавляват истински :)

Много ясно , че ще ти е любима, нали и ти си от тия бавните :) Смотан, не си играй с огъня :P И да не съм толкова много оффтопки, че модовете мноо зли :) да споделя, че ония ден минах една С2000 ... баси кефа, беше спряла ама я разцепих :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега забелязвам слабоумността ти в постовете ти :)

Това все едно не съм го чул. Ти да не падаш от Марс а. Тия коли дето си ги описал нали си наясно че са от 150 коня нагоре. VR6 просто няма да го коментирам. А 80% от хондите тук са 90+ коня. Е според теб има ли място за сравнение? Що не сравняваш сивик 1.5 с астра 1.5 или хайде от мен да мине поне на коне да са равни?Founder темата не е за затваряне просто от време на време се пръква някой който не може да преживее че любимия му гоуф 1.8 паднал от сивик 1.5 с моно. Сега че някой от колегите наистина много се изхвърлят е друг въпрос

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яяяя тука имало иЕкшън ! Чеки и аз да са изцвъкам ! Мистър did0ni .. баш мии драго да ви зачета спамерските инвазии у нащо форум !Успяхте да разбутате сектантските духове с вашио бръз Голъфстриим ! Радостно мии че има нов фен на нашта скромна марка , продължавайте в същия дудух ! По-здрави !.... а продавате ли уникалното си возило ... имам нужда от каравана за риболова ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ще организираме нова гонка м/у Д15б2, Д16у3, Д15з6 :) преди имаше тема пусната даже от колегата Drike ще гледаме да промениме предишните резултати :) и да си отсрамя колицата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Така, виждам че се вихрите сериозно. :) Колега did0ni, приканвам те да запазиш добър тон и да имаш уважение към колегите. От своя страна и те ще имат към теб. Ако можеш да докажеш нещо, като изложиш факти, направи го. Похвално е, че не си пристрастен към определена марка и очаквам да видя обективните ти мнения. Наистина има колеги, които преувеличават, но има и такива, които казват истината и най вече го доказват. А, и още нещо, моля те не банвай никой за сега. Поздрави и уважения!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, напълно съм съгласен с теб, млъквам, стига някой да не се изцепи пак и с нетърпение чакам да взема един CRX d16a9 и да поря наред :)

Редактирано от did0ni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелеле хора по спокойно вие чак до бой ще стигнете още малко! А моля did0ni да не говори лоши неща за марката като цяло, защото виждам че доста от колегите не го понасят това, а също така го моля да не говори така за prelude 3-ta генерация защото това е уникален автомобил! И моля за извинение за :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелеле хора по спокойно вие чак до бой ще стигнете още малко! А моля did0ni да не говори лоши неща за марката като цяло, защото виждам че доста от колегите не го понасят това, а също така го моля да не говори така за prelude 3-ta генерация защото това е уникален автомобил! И моля за извинение за :D

:) По спокойно ама продължаваш .Айде спрете де :thumbs1: .Каза човека че спира ,дай са да дъвкаме едно и също ,и да се дразним.Нищо лично към никой!!!П.п Някой ако се е гонкал днес или вчера да си каже :D и с какво?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!!! По спокойно ама продължаваш .Айде спрете де :) .Каза човека че спира ,дай са да дъвкаме едно и също ,и да се дразним.Нищо лично към никой!!!П.п Някой ако се е гонкал днес или вчера да си каже :) и с какво?

Днес минах един колоездач, беше на 18-та скорост с 50 км/ч, а аз на 3-та(много дълга), имаше шимано дискови спирачки отпред и отзад... Преден и заден амортисьор и бутилка за вода.... :) !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес дръпнах 1 Микра с мойто Дайхацу 1.0 cc Automat !!! направо я разпорих

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес дръпнах 1 Микра с мойто Дайхацу 1.0 cc Automat !!! направо я разпорих

:) мн се кефа на тия гонки аз пук друпнах една корса с служебното пунто обаче паднах няколко пъти от различни коли !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои хора така са си дръпнали , че направо в небето летят !!! :) !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час бях до парк хотел Москва , бях пеша и по едно време чувам нещо се режи ,преди да го видя реших че е Хонда (заради звука сигурно ,беше много добър) и познах. Колата беше Бял ЦРХ и се дърпаше с някъФ лачен бял мерцедес мисля че Е-класа ,изяде го с около 1 кола ама после не успях да видя какво стана... Тааа Колегата да се похвали !!! ... Имаше лепенка на задното стъкло от националната ! !!!

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се дърпах с едно бмв 325i седан 192к.с.  !!! :) !!! :D:P най-смешното, е че го бих  :( ама служебно шото човека му се запали съединителя ... даже го дърпах до тях..... :P:):) служебна но си е победа..... :):);) ...!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се дърпах с едно бмв 325i седан 192к.с.  !!! :) !!! :D:P най-смешното, е че го бих  :( ама служебно шото човека му се запали съединителя ... даже го дърпах до тях..... :P:):) служебна но си е победа..... :):);) ...!

Триумф на д13ките!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час бях до парк хотел Москва , бях пеша и по едно време чувам нещо се режи ,преди да го видя реших че е Хонда (заради звука сигурно ,беше много добър) и познах. Колата беше Бял ЦРХ и се дърпаше с някъФ лачен бял мерцедес мисля че Е-класа ,изяде го с около 1 кола ама после не успях да видя какво стана... Тааа Колегата да се похвали ;) ... Имаше лепенка на задното стъкло от националната ! ;)

Ако е със сини ленти отстрани момчето се върти в Младосст съм го засичал ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е със сини ленти отстрани момчето се върти в Младосст съм го засичал ;)

Ленти не успях да видя ,беше от другия край на мерцедеса, но беше светъл или бял или сив. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, колега поинтересувай се от малко от модификации на модели автомобили и наименования, и кодове на двигатели ;)Колега, teror1sta, относно изказвания за дръпки с морги с по-мощни хонди, доста страници назад е пълно с такива постове!Можеш сам да разгледаш ;)И ми е много интересно защо да ти намеря стоков VR6 или 325, a ne някоя атмосверна astra ili corsa (C20xe)или пък някое пипнато голфче КР?!

пич нека те светна на нещо с20хе в корса пада от сивик който пък пада от на терориста 1.5 хондата хаха сам си прави сметките
Привет фенове ! Хубаво е, че нормализирахте тона ... но аз като прочета някъде "С20ХЕ в Корса" и не мога да не се обадя ;) Та колега EGocentric , нали с поста ти който цитирам, не искаш да кажеш, че колата на teror1sta ще бие ВСЕКИ Сивик или ВСЯКА Корса ХЕ , щото както си го написал ще вкараш много хора в заблуда ;) .... И стига сме се делили на "наши" и "ваши" - всички сме от една секта - бързите коли ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така към колегата с корсата евала за думите прав си всички сме за една кауза по бързи коли, ти Пламен беше с корсата А черната на проспийт нали? ;)

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той Пацо е силен фанатик не му се доверявайте ;)А сега съвсем сериозно да ви кажа, че когато по-голяма част от "състезателите" във форума, а и не само, започнат да се държат като тоя човек Пламен... нещата ще се нормализират ... но нека бъдем реалисти - това няма да стане ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет фенове ! Хубаво е, че нормализирахте тона ... но аз като прочета някъде "С20ХЕ в Корса" и не мога да не се обадя ;) Та колега EGocentric , нали с поста ти който цитирам, не искаш да кажеш, че колата на teror1sta ще бие ВСЕКИ Сивик или ВСЯКА Корса ХЕ , щото както си го написал ще вкараш много хора в заблуда ;) .... И стига сме се делили на "наши" и "ваши" - всички сме от една секта - бързите коли !!!;)

Евала за думите ти, мой!!! Ако бяха всички фенове, като теб, щяхме да сме много по-сплутени!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги един познат с Прелюд 3-та ген. ми предлага драг на 400м.,а аз съм със Сивик 6-та купе и искам да знам дали да се състезавам?Според вас дали ще ме победи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес след много интеренет спорове ,еин от тях отпадна от класацията .Спора беше на тема моята Хонда Д14А4 със колектор,генерация на 50мм вътрешен и колд интейк дали няма да пада лошо от Голф4 ТДИ 110коня. Е колегата остана лошо изненадан като му направих 2 коли във 2 от 3 ластика.На третия тръгнах малко като леймър и финиширахме заедно калник до калник. П.П. Та ако някой иска да се гони със вас,няма страшно,дизелаците падат лошо!Иво

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...тази нощ се погонихме аз сток срещу Алфа 145 2.0 150 + спортна ген. и филтър би ме с 2 коли до 140км/ч ,срещу Алфа 156 1.9 жтд чипосана 160 кончета паднах с една кола накрая на трета ме задмина мамка му :hondarulez: ,срещу БМВ 325 тдс чипосан предполагам към 170 кс. равни,но до 130 му водех с кола после ме изравни към края на гонката 145км. некъде,срещу Алфа 166 2.4 жтд 175 кс. 4 победи за мен и 2 за него общо взето бяхме равностойни който се справи по добре бие с малко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес след много интеренет спорове ,еин от тях отпадна от класацията .Спора беше на тема моята Хонда Д14А4 със колектор,генерация на 50мм вътрешен и колд интейк дали няма да пада лошо от Голф4 ТДИ 110коня. Е колегата остана лошо изненадан като му направих 2 коли във 2 от 3 ластика.На третия тръгнах малко като леймър и финиширахме заедно калник до калник. П.П. Та ако някой иска да се гони със вас,няма страшно,дизелаците падат лошо!Иво

:lol: тоя Голф едно чипче като му се сложи, ще видиш ти колко ще си изненаданП.П. кво стана с клипа с ускорението :hondarulez: Редактирано от rulemaker

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги един познат с Прелюд 3-та ген. ми предлага драг на 400м.,а аз съм със Сивик 6-та купе и искам да знам дали да се състезавам?Според вас дали ще ме победи?

Това да не става въпрос за моя прелюд брат ти да те е офертирал нещо?Най добре го питай него той се е возил и в 2-те коли би трябвало да може да прецени :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес след много интеренет спорове ,еин от тях отпадна от класацията .Спора беше на тема моята Хонда Д14А4 със колектор,генерация на 50мм вътрешен и колд интейк дали няма да пада лошо от Голф4 ТДИ 110коня. Е колегата остана лошо изненадан като му направих 2 коли във 2 от 3 ластика.На третия тръгнах малко като леймър и финиширахме заедно калник до калник. П.П. Та ако някой иска да се гони със вас,няма страшно,дизелаците падат лошо!Иво

ами незнам колко лошо падат защото по статистика :yes: нека да погледнеме :P само се скунда 1.9 TDI (110 Hp) -- 10 сек 0-100, и ;) 1.4 i S (90 Hp) -- 10.8 0-100 Незнам колко е вървяла тази 110-ка :dry: но сам се пускал с пего 110 чисто ново и повярваи ми само отначало колкото му дръпта толкова после кантара :P 1 кола и край :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...