Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Guest wossner

дърпайте се дърпайте се.... че все още някои от вас ми се опъват ама след някой друг месец да не останат само турбо ВТИ-ки и атмосферки над 3л дето да ме бият... то не че преди месец едно 320 CLK не ми гледаше стоповете до средата на 4-та ама ;)пък и да видим може някой да ми наследи "малкото зло" :D аааа съжалявам, ама не се сдържах да иззлобея малко

Опа ще пробваме атмосферките :D И мойта е в процес на работа от следващата седмица. Ще търсим тестове с моднати ВТИ-та да видя как ще се представи. Лошото е, че ми изникнаха много странични проблеми около колата, но тва няма да ме спре :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest edikoisi
Отговорено (Редактирано)

с голям Х*Й всеки може да пикае :D елате ми със атмосферки както edikoisi или Wolferine :Dосвен това, колкото повече злобея, толкова повече се надъхват хората, което е хубаво

с мене като мина на твойто купе че тва тежи много :D Редактирано от edikoisi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля ,току що се прибирам от ОМВ на Бояна и се сборих с едно БМВ 1 серия 2000 кубика tdi 163hp и го ИЗЯДОООООХХХХ ;););):D;) Направо се изкефих ето го как изглежда само дето беше сиво :D

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хохохохооооооооооо това НЕ е загуба колега :) На такъв както му видя задницата, ще се зарадвам че ме е бил :) ShEfA, дилян с пълен интериор, разреден двигател без турбо и кьорави гуми даваше времена близки до мойте (олекотен със сликове)... аз със него не се закачам :(wossner давай баце, може да не караш хонда, ама си голям ентусиаст и не се даваш лесно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако можех щях да си купя ВТИ, но уви нямах такива пари. Но и от саксофона сьм доволен като вьрвеж. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свърши отпуската и почнах да ходя на работа и на 2-рия ден ми излезе късмета да се засечем с някой по агресивни шофери да се по гонкаме до града сутринта с едно Ауди А4 от старите модели ме изпреварва с около 140 след голямо точене гледам кристални стопчета си сложил човечеца викам си не ме кефят я да му покажа моята лепенка Хонда Фен Клуб намалява пича на КПП-то до 80 и си казвам сега е мой ред да съм отпред смъквам на 3 изцеждам до 7000 и съм пред него с 2 коли прас 4 до 6400 и оня на 160 се отказа явно не знае,че повече от тва не мога :lol: ,а следобед на прибиране с едно Рено Сценик двама пичове вътре решават,че бавно изпреварвам някакъв Пасат с 110 и светкат отзаде давай път свалих на 4 изключих климатика минавам Пасата и полека си ускорявам ония с Сценика ме минават с едноминутно мъчително изпреварване изглеждат ме гневно и пак намаляват щото ченгетата са се заложили под едно дърво подминаваме Закона и решавам да ги подразня пак смъкнах 3-та и газ изпреварих ги с около 150(не на 3-та :lol: ) и почнахме да изпреварваме колите пред нас на всяко изпреварване оня поизоставаше и после ме догонваше ама ми дойде разклона и проследих разочарованите им погледи като свих надясно ,надяваха се да ме разпорят на дълго :lol: ..............ама станах вир вода в жегата збравих да отворя прозорците като спрях климатика :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Greenwater а на 2-рия старт какво е станало защо си паднал :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Greenwater а на 2-рия старт какво е станало защо си паднал :lol:

защото пред мен имаше коли ! зад мен имаше кола преди потеглянето и е много трудно да се нарече втория път с думата СТАРТ . пича им мина отдясно а аз трябваше да ги заобикалям от ляво ,за това ти казвам ,че за мен това не беше старт а по скоро гонка между колите :lol: Дано скоро направя нещата за които някой ми спомена на ОМВ то :lol: и тогава ще е найстина самолет .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се пусках със същото бмв пича дето го кара е аверче и беше дошъл в бс.Първия път като се пуснахме ходихме един до друг и най странното което ми стана е че на висока го опъвам.2-рия старт го бих с 2-3 коли ма май трагнах на фал.Иначе то е автомат се си мисля че с ръчните скорсоти ще върви повече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се пусках със същото бмв пича дето го кара е аверче и беше дошъл в бс.Първия път като се пуснахме ходихме един до друг и най странното което ми стана е че на висока го опъвам.2-рия старт го бих с 2-3 коли ма май трагнах на фал.Иначе то е автомат се си мисля че с ръчните скорсоти ще върви повече.

Разлигата м/у "ръгачки"-те и "автомата" е пренебрежимо малка : - 0,1 сек до 100 км/ч и + 0,2 сек за 1 км от място. Максималната е също близка - 226 км/ч с/у 228 км/ч за "автомата"колата е с 6 степенна скоростна кутия и е типтроник

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се разпиша :D То мойто съвсем случайно стана преди малко като се прибирах от работа. Спирам на световара .. до мен едно БМВ 3та компакт. Аз нямах намерение за нищо, щото напоследък доста спокойно карам, и си тръгвам както винаги..тоя обаче газ и аз викам дай и аз газ ... на втора беше вече половин кола зад мен..на 3та почти да му направя цяла кола и трябваше да понамаля понеже имаше кола пред мен...а даже двигателя ми не е съвсем в изправност :P Знам че е норамлно да го бия ако е бил 102 конския... ама пак си ми стана кеф :P

....интересно ми е 90 кс. Хонда дали на дълго ще бие Компакта 102кс. и аз с моята 1.3 го разпъвам такова на 400 но на 700 ме застига и ме подминава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Хондата бате ще го бие и на дьлго изпитано е поне аз с бившата си Д16-ка го бих на дьлго такова бмв )))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Abe hora , normalno li e, karam civic 1.5 v-tec 114 sporten filter. Onq den za pryv pyt q pyrga na magistrala. Gaz do dypka na 4 195 i kato vkl na 5-ta skorosta pada. Za cheknahme se na magistralata s edin ford focus, naravno, ama az sym s 6500 na 4-ta i si vikam ne e mnogo dobre da gi podyrgam tiq visoki oboroti. Kato vkl 5-ta padnah na 170 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Abe hora , normalno li e, karam civic 1.5 v-tec 114 sporten filter. Onq den za pryv pyt q pyrga na magistrala. Gaz do dypka na 4 195 i kato vkl na 5-ta skorosta pada. Za cheknahme se na magistralata s edin ford focus, naravno, ama az sym s 6500 na 4-ta i si vikam ne e mnogo dobre da gi podyrgam tiq visoki oboroti. Kato vkl 5-ta padnah na 170 :D

пиши на кирилица,че трудно ти разчитам!!!:P не,не е нормално!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Abe hora , normalno li e, karam civic 1.5 v-tec 114 sporten filter. Onq den za pryv pyt q pyrga na magistrala. Gaz do dypka na 4 195 i kato vkl na 5-ta skorosta pada. Za cheknahme se na magistralata s edin ford focus, naravno, ama az sym s 6500 na 4-ta i si vikam ne e mnogo dobre da gi podyrgam tiq visoki oboroti. Kato vkl 5-ta padnah na 170 :D

пиши на кирилица,че трудно ти разчитам!!!:P не,не е нормално!
много се извинявам за кирливицата :P

Abe hora , normalno li e, karam civic 1.5 v-tec 114 sporten filter. Onq den za pryv pyt q pyrga na magistrala. Gaz do dypka na 4 195 i kato vkl na 5-ta skorosta pada. Za cheknahme se na magistralata s edin ford focus, naravno, ama az sym s 6500 na 4-ta i si vikam ne e mnogo dobre da gi podyrgam tiq visoki oboroti. Kato vkl 5-ta padnah na 170 ;)

пиши на кирилица,че трудно ти разчитам!!!;) не,не е нормално!
А какво е нормално ???? Твойта как е, да не би да дигаш 230 на 5-та ?Много се радвам, когато ми се трият постовете ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Abe hora , normalno li e, karam civic 1.5 v-tec 114 sporten filter. Onq den za pryv pyt q pyrga na magistrala. Gaz do dypka na 4 195 i kato vkl na 5-ta skorosta pada. Za cheknahme se na magistralata s edin ford focus, naravno, ama az sym s 6500 na 4-ta i si vikam ne e mnogo dobre da gi podyrgam tiq visoki oboroti. Kato vkl 5-ta padnah na 170 :D

пиши на кирилица,че трудно ти разчитам!!!:tongue1: не,не е нормално!
много се извинявам за кирливицата :D

Abe hora , normalno li e, karam civic 1.5 v-tec 114 sporten filter. Onq den za pryv pyt q pyrga na magistrala. Gaz do dypka na 4 195 i kato vkl na 5-ta skorosta pada. Za cheknahme se na magistralata s edin ford focus, naravno, ama az sym s 6500 na 4-ta i si vikam ne e mnogo dobre da gi podyrgam tiq visoki oboroti. Kato vkl 5-ta padnah na 170 ;)

пиши на кирилица,че трудно ти разчитам!!!:lol: не,не е нормално!
А какво е нормално ???? Твойта как е, да не би да дигаш 230 на 5-та ?Много се радвам, когато ми се трият постовете ;)
Ами напълно нормално е.Аз преди 2-3 седмици също пуснах такава тема и за да не омазваме тази за гонките,ако искаш повдигни мойта-ето за какво говоря http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=12036 и аз все още търся мнения

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте в сьбота при нас станаха добри гонки даже и Geenwatera се разписа на един голф 2, ако на някой му се идва да казва ще има едино момче с една астра който вика че варви яко била над 160 коня ако на някой му се идва да ми звьнне на 0883339882-Слави, има и една варвежна джета а голфове има на богато )))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Ако искате пишете и на лични :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest igra4a

Нормално е и за 1.3 и за 1.5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

izto4nik mobile.bg

 

Полицията в Онтарио (щат Калифорния) започна мащабна акция за борба със стрийтрейсинга. Полицаите са решили да унищожат с хидравлични преси колите от уличните гонки, сглобени от незаконно придобити авточасти. Според местните органи на правораздаването, програмата ще помогне чувствително да се намали броят на нелегалните състезания и автокражби.

По данни на полицията всяка година в Онтарио се надпреварват над 500 автомобила Honda. Това е най-популярната марка сред уличните състезатели. За последните две години са арестувани 224 души за участие в незаконни улични гонки. В тези състезания са загинали вече 13 човека.

 

Джеф Хиджби, офицер от полицията, заявява, че благодарение на поставените “лежащи полицаи” и проведените акции за ограничаване на автопрестъпленията, броят на смъртните случаи по пътищата е значително намалял.

 

Потърпевшите състезатели по улиците на Онтарио заявяват, че ще се съревновават само на официални състезания. Наблюдатели смятат, че въпреки крутите мерки на полицията стрийтрейсингът няма да престане да съществува.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pliushtadin
;) ООО и аз се СГОНИХ най-накрая!Естествено много съм доволен. От голямата Бургаска трупа -7 коли - записах 3 на 1 победи в актива. Само дето малко объркахме къде беше Бояна, ама тъкмо загряхме по блд. България.Някои ходи ли там през седмицата :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

izto4nik mobile.bg

 

Полицията в Онтарио (щат Калифорния) започна мащабна акция за борба със стрийтрейсинга. Полицаите са решили да унищожат с хидравлични преси колите от уличните гонки, сглобени от незаконно придобити авточасти. Според местните органи на правораздаването, програмата ще помогне чувствително да се намали броят на нелегалните състезания и автокражби.

По данни на полицията всяка година в Онтарио се надпреварват над 500 автомобила Honda. Това е най-популярната марка сред уличните състезатели. За последните две години са арестувани 224 души за участие в незаконни улични гонки. В тези състезания са загинали вече 13 човека.

 

Джеф Хиджби, офицер от полицията, заявява, че благодарение на поставените “лежащи полицаи” и проведените акции за ограничаване на автопрестъпленията, броят на смъртните случаи по пътищата е значително намалял.

 

Потърпевшите състезатели по улиците на Онтарио заявяват, че ще се съревновават само на официални състезания. Наблюдатели смятат, че въпреки крутите мерки на полицията стрийтрейсингът няма да престане да съществува.

Има една тема с линк към клипче кадето показават как мачкат хонда сивик 5г vti .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

izto4nik mobile.bg

 

Полицията в Онтарио (щат Калифорния) започна мащабна акция за борба със стрийтрейсинга. Полицаите са решили да унищожат с хидравлични преси колите от уличните гонки, сглобени от незаконно придобити авточасти. Според местните органи на правораздаването, програмата ще помогне чувствително да се намали броят на нелегалните състезания и автокражби.

По данни на полицията всяка година в Онтарио се надпреварват над 500 автомобила Honda. Това е най-популярната марка сред уличните състезатели. За последните две години са арестувани 224 души за участие в незаконни улични гонки. В тези състезания са загинали вече 13 човека.

 

Джеф Хиджби, офицер от полицията, заявява, че благодарение на поставените “лежащи полицаи” и проведените акции за ограничаване на автопрестъпленията, броят на смъртните случаи по пътищата е значително намалял.

 

Потърпевшите състезатели по улиците на Онтарио заявяват, че ще се съревновават само на официални състезания. Наблюдатели смятат, че въпреки крутите мерки на полицията стрийтрейсингът няма да престане да съществува.

Има една тема с линк към клипче кадето показават как мачкат хонда сивик 5г vti .

 

интересно ... по какво разбра ,че е ВТи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

izto4nik mobile.bg

 

Полицията в Онтарио (щат Калифорния) започна мащабна акция за борба със стрийтрейсинга. Полицаите са решили да унищожат с хидравлични преси колите от уличните гонки, сглобени от незаконно придобити авточасти. Според местните органи на правораздаването, програмата ще помогне чувствително да се намали броят на нелегалните състезания и автокражби.

По данни на полицията всяка година в Онтарио се надпреварват над 500 автомобила Honda. Това е най-популярната марка сред уличните състезатели. За последните две години са арестувани 224 души за участие в незаконни улични гонки. В тези състезания са загинали вече 13 човека.

 

Джеф Хиджби, офицер от полицията, заявява, че благодарение на поставените “лежащи полицаи” и проведените акции за ограничаване на автопрестъпленията, броят на смъртните случаи по пътищата е значително намалял.

 

Потърпевшите състезатели по улиците на Онтарио заявяват, че ще се съревновават само на официални състезания. Наблюдатели смятат, че въпреки крутите мерки на полиция

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6. Вмъкнатите цитати са нежелателни и при прекаляване мнението ви ще бъде изтрито. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тия канадци мисля че прекаляват...Иначе браво на колегата дето е взел победа на типо 2.0 16клапана и само да напомня че астра 115 к.с е с 1(един) разпределителен вал !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес най накрая с сгоних с Кордобата 1.8(90+) имал спортен вал.Направихме 2 старта на окло350 м. първия пича ми даде 1 кола преднина накрая почти ме настигна,не не успя да ме задмине,а на втория тръгнахме наравно и ме би с 1 кола не пожела 3 старт.Днес не ми беше ден с 1.6 БМВ Компакт си разменихме по 2 победи и с едно Рено 19(90кс.) завърших наравно не правихме клипове и по добре,че ме досрамя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ando

тая седмица се пуснах с един прелиуд 133кона го бих ма мом4ето каза 4е скоро си го е взело и не му е свикнал една алфа 146 1.4 т.с 103коня форд ескорт 1.6 16в 90коня пежо 306 1.6 16в 90коня ги бих и ма би ена тигра 1.6 16в 106 коня

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая седмица се пуснах с един прелиуд 133кона го бих ма мом4ето каза 4е скоро си го е взело и не му е свикнал една алфа 146 1.4 т.с 103коня форд ескорт 1.6 16в 90коня пежо 306 1.6 16в 90коня ги бих и ма би ена тигра 1.6 16в 106 коня

...интересно,че точно Тиграта те е била :D приятели са споделяли,че с 1.3 бият Тигра 1.4(90кс.) и би трябвало с твоята 1.5 да я разбиеш 1.6 колко разлика ти направи Тиграта?? Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тигара ако е бил наред просто може да забрави да го стигне с 80 коня сивик! има много повече НМ аи бягат много много добре!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ando

ми до трета варвяхме на ено ама кат вклю4их 4 на цедка 180 на 6000 оборота ве4в бе6е ми напраел 1 кола

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми до трета варвяхме на ено ама кат вклю4их 4 на цедка 180 на 6000 оборота ве4в бе6е ми напраел 1 кола

Съпоставката дали те е дръпнала или ги прави до 100 км/ч или 130-140 км/ч , където приблизително минаваш 400-тния метър ( това се отнася за твоята кола с твоите коне :love: ) , следващото е 1 км дистанция и т.н. :offtopic: Но е нормално да те бие тиграта над 160 км/ч едно заради по-големия двигател и друго заради това , че е пълна инжекция :) и мисля , че е и по-малко килограми :) Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално,тиграта спокойно подминава 200+

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми до трета варвяхме на ено ама кат вклю4их 4 на цедка 180 на 6000 оборота ве4в бе6е ми напраел 1 кола

....колеги мислех,че гонката е била на 400м затова се учудих!Убеден съм че на 400 няма да те мине :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мда 6тот му зех старта, на 400 можеби няма 6анс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ivu

Онзи ден се дърпах с няква голф 2ка. Тръгвам си аз спокойно и тамън да сменя на 2ра и гледам отдясно на мене пича нещо се натиска ;) Това ми беше достатъчно и...резултата е ясен :( На 3та вече му дръпнах доста и до там :( Жалко, че не видях с кой двигател беше, но той поне успя добре да ми огледа задницата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ванко

аз съм се дърпал с корса 1.4 16 60 коня и няма 6анс убих я поне 3-4 коли на 400м. Оба4е оне ден се дръпнах с една тигра 1.6 16в с генерация 110коня някъде била и си ми слойи една кола.Тигрите вървят само старта и взех и след тва ме наперда6и яко :(;):(

аз съм се дърпал с корса 1.4 16 90 коня и няма 6анс убих я поне 3-4 коли на 400м. Оба4е оне ден се дръпнах с една тигра 1.6 16в с генерация 110коня някъде била и си ми слойи една кола.Тигрите вървят само старта и взех и след тва ме наперда6и яко :lol:;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снощи се сгоних с едно Infinite 4.5

И какво стана :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

снощи се сгоних с едно Infinite 4.5

И какво стана :)
емиибях по бърз на старт и застанах пред него и не му дадох да ме изпревари :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...