Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Момко,вместо да пишеш неподготвен,отвори поне wikipedia,пък тогава говори! Ясно,че такъв автомобил не си виждал отблизо... Мотора е стандартния V8 6.2 и си е цл63. И ги има още от 2001-а година.  Нищо,че са направени само 26 бройки. Става въпрос тук за кралството.  Ето ти и извадка. Затова казвам,че много го боли..... Понеже колата е супер рядка(всъщност е номер 13 от 26 произведени).

 

The CL63 AMG is the rarest W215 CL of all. It was produced only in November 2001 and just 26 examples were sold. The engine produces 438 bhp and 390 lb-ft torque between 2500 - 5800 rpm, with a peak of 457 @ 4400 rpm. Some UK examples were registered in March 2002.

 

Ако отвориш wikipedia,ще видиш и инфо за CL 55 AMG Mc-Laren Limited Edition F1. Има само 55 бройки произведени и същия човек има пак номер 13 произведен,специално за него...  Повече по форуми не се пише...

Редактирано от Civic Owner

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мотора е стандартния V8 6.2 и си е цл63...

 

Явно и ти трябва да отвориш Wikipedia, защото не е с V8, a с V12, момко :)

 

"The CL63 AMG is the rarest W215 CL of all. It was produced only in November 2001 and just 26 examples were sold. The engine produces 438 bhp and 390 lb-ft torque between 2500 - 5800 rpm, with a peak of 457 @ 4400 rpm. Some UK examples were registered in March 2002. The V12 powered CL63 AMG was only sold in Europe and Asia. Mercedes-Benz never offered the W215 CL63 for sale; all were sold exclusively through AMG."

 

Иначе преди да пиша проверих в сайт за технически данни и там такъв Мерцедес не фигурира явно защото е лимитирана серия. И не може всеки да е виждал всякакви автомобили все пак. Пак жалко за собственика, че ти се връзва на акъла.

Редактирано от nosferatu666

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

рекса к20 турбо колко коня е ?

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амиии мисля 230 киловата....не съм на 100%

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вечерта към 9ч. то постоянно има хора вечер........

 

 

 

пп.Дано не ни се скарат админите :D

пп.пп. Не можеш да получаваш ЛС да си знаеш ;)

Благодаря за отговара колега

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От много време насам в мойто село ме заплашват с едно БМВ 318ис и един Голф 3 ТДИ баран.... емии.. най-накрая се престрашиха да изкарат "зверовете".. ама по-добре да не бяха  :tooth:  :lol:  Разликата беше ужасяваща в полза на мойто 1.5   :hondarulez:

Редактирано от Street-warrioR
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D15z1++ vsГолф 3 агг 2.0 119кс. На колелата-на 400м ме бие с 1 калник,Летащ от 40км. Бие ме с 1 кола.Црх d16z6 дел сол на 400м падам с 2 коли и малко...

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От вчера d16z6 срещу bmw e46 2.5 i 192 кс(голям тумор както се изрази един от присъстващите) пада без никакъв зор,след това срещу ауди А3 дизел 110 кс. с чеп,същата работа.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, кой е срещу тази Мазда 323ф v6? Интересно ми е каква е хондата? Винаги ми е била интересна сверката между 323 и Сивик.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...срещу б16 няма участие маздата

 

снощи летящ срещу пежо 407 купе,бензин беше,защото не видях никва турмилка.сточна гара,посока тракия,от 70-80 някъде до около150-60,на дългата права обезлюдена отсечка....еми паднах с 2-3 коли.незнам с къв мотор беше,нямаше букви,но след 120продължи да тегли страхотно.там му изостанах.евала сефте да вида пежо да върви...сиг беше поне 200коня

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една червена 205-ца миналата година на Калояново излизаме на правата и викам сега го отстрелвам и докато погледнем къде, вече ми беше на вратите и ми направи черта, после в бокса разбрах че е 3.0 v6.

И все пак да не съм оф:

До 110 вървя Х с бмв 335 дизел с 2 турбини. :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера вечерта на Булгарплод около 300м разстояние:

EG H22А+ срещу:

БМВ Е90 335D - 2 на 1 за Сивика /Взимам му старта и на 3та ме събира доста/ 

Aуди ТТ 1.8Т/225к.с./ Куатро - пада 3-4 коли

Ауди RS4 420к.с. Куатро - падам 1-2 коли / собственика на RS доста се напрегна :P /

Ауди S8 V10 450к.с. Куатро - пада 3-4 коли  :shock:  :rolleyes:

 

RS4-ката да не е била една дето от уж 420 к.с. беше станала 290 през годинките? И също така ТТ 225 к.с. върви кантар с S8 - ок, ще го имам предвид за напред.

Редактирано от nosferatu666
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic: 

Незнам в какво състояние са били колите. Имаше доста свидетели на гонките, които могат да потвърдят написаното.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nosferatu колега ти кво очакваш от немски кораб с 3тона? :weights:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1940 кг, но 450 коня 4х4 и ми е много интересно как колегата ще го вземе на 300 метра освен ако шофьора не е полегнал за дрямка в "немския кораб". Да S8-цата е спряла за конете си, съгласен съм, но наистина я взимате на майтап. Но иначе Хондата пада от RS4 1-2 коли??? И пак питам как ТТ ще върви наравно с S8? Тази тема вече стана като фантастичен роман... излагате се.

Редактирано от nosferatu666
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

клипа Е на ниво ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на хондичките снощи на булгара, препарираха наред. Само не видях рекса какво направи, не го дочаках. И да не съм оф - д14а4 сток вс д14а4 с всмукателен колектор и 6 тупи вода в багажника - калник за 2рата след 3та.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво,тоз сеат мноо върви бре бах маа му...

да не съм офф,днес лека заизгравка с алфа 2.4 дизел.кантар до кръстовището,после свих ама тоя къв чип имаше,въглища хвърчаха като светна зелено

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D15 mini me на газ vs audi 90 2.0 115hp на газ

от старт:

от 40 на 2-ра:

 

п.п. 5 минути го чакам да развива газта на макс  :worthy:  :tooth:

Редактирано от Izverg
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера вечерта на Булгарплод около 300м разстояние:EG H22А+ срещу:БМВ Е90 335D - 2 на 1 за Сивика /Взимам му старта и на 3та ме събира доста/ Aуди ТТ 1.8Т/225к.с./ Куатро - пада 3-4 колиАуди RS4 420к.с. Куатро - падам 1-2 коли / собственика на RS доста се напрегна :P /Ауди S8 V10 450к.с. Куатро - пада 3-4 коли  :shock:  :rolleyes:

Колега,дали ще искаш да стартираш довечера с една Астра С20ХЕ на Булгара!Астрата е с генерация,интейк,чип и малко по-къси скорости!Довечера ще е и без задни седалки!Ако имаш желание Астрата е електриково зелена,за да се намерим там!Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа и колата е моя,предложението не е от типа "С на един приятел колата.........да замерваме"!!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледа някво момче лепенките от миналогодишната среща и си вика "тоя е състезател".   С някво Шеви ли е Додж ли е.... Смеска между джип и ван :) :) Ама с две бурий отзад. КАто напълни асфалта с катран...... И аз си викам ехеееей ГАЗ на първа след него... Черта! НА светофара му викам ти си сигурно 2,5 бе братче, не знаел колко е .........  Вика - друго си е бензина...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Колега,дали ще искаш да стартираш довечера с една Астра С20ХЕ на Булгара!Астрата е с генерация,интейк,чип и малко по-къси скорости!Довечера ще е и без задни седалки!Ако имаш желание Астрата е електриково зелена,за да се намерим там!Поздрави.

 

Bimero вади БМВ-то за менее, че са пренадах :ppp  :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Вчера вечерта на Булгарплод около 300м разстояние:EG H22А+ срещу:БМВ Е90 335D - 2 на 1 за Сивика /Взимам му старта и на 3та ме събира доста/ Aуди ТТ 1.8Т/225к.с./ Куатро - пада 3-4 колиАуди RS4 420к.с. Куатро - падам 1-2 коли / собственика на RS доста се напрегна :P /Ауди S8 V10 450к.с. Куатро - пада 3-4 коли  :shock:  :rolleyes:

Колега,дали ще искаш да стартираш довечера с една Астра С20ХЕ на Булгара!Астрата е с генерация,интейк,чип и малко по-къси скорости!Довечера ще е и без задни седалки!Ако имаш желание Астрата е електриково зелена,за да се намерим там!Поздрави.

 

Не съм в София. Другата седмица ако си навит ще премерим.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предизвиквам и каня,всички стокови Б16-ки,ако има такива!!!

 

пп.Не може да няма ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ни 1, която да е 100% сток :yes:

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скромното ми стоково сивиче EJ1 d16z9 vs audi a4 1.9 tdi(Тук в Македония има много албанци дето мислят че каските им са най-добри)така стана че албанците ми закочиха в място за да се направят пичове преди 3 момичета(не бяха на пешеходна)след това чакам ги от старт гледам ръчка аудито-немецът исхврля въглища и когато настъпнах на първа слагам я втора и на скорост 70 то аудито остана с 3 коли отзад :tongue1: . :plane:

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи в кръчмата с приятел на брат ми се хванахме на бас за гонка на 100 и 400 метра  ,неговата вектра 136 коня срещу мойта 7 генерация 110 коня ,на вързано че ще го бия !Аз разчитам че вектрата е по -голяма и може би по-тежка и ще го бия ,той се хвали че на магистралата карал спокойно с 250 без проблем и на късо пак ще ме издуха.Вие какво ще кажете дали ще мога да го надвия ,така поне за морална подкрепа или нямам шанс срещу вектрата?Пишете мнения и коментари да знам да се надъхвам ли или просто да отида да видя как падам .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...