Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

срещу 6 ген англичанка поне така си мисля че се води с д16з6 от място до 150 2 коли приблизително за мен и от летящ от 40 до 150 пак 2 коли приблизително за мен

...тази англичанка засилвана ли е щото малко разлика и правиш?
направо изнасилена горяща масло е англичанката :blink:/>
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...твоя ли е англичанката?Като чета,че хеча на DIVALDOO е засилван в друга тема разликата наистина е малка той стоков трябва да прави повече разлика на такава англичанка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето няколко дръпки и от мен от националната в клас мини+

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера срещо БМВ е30 1.6 101 кс. старта за него, финала за мен (d15b2).

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

328 бензин 2005 нямаше никакви шансове пред комбито... Човека спира да ме пита каква е тази хонда... Викам семейна :)

  • Нагоре 4
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда civic 1.5 V TEC-E англичанка VS форд мондео 18-TD 90hp над 10 коли за хондата :-D

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес едно Subaru с доста силен блоу офф срещу моята EP3 ме остави няколко коли назад.Евала на батката после ме поздрави през прозореца :ph34r:

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда сивик 5 ген хечбек д16а8 +срещу бмв е36 купе 2.0 150 коня -до 180 5 коли за за хондата

сивика срещу а3 1.8т собственика казва че е с чип ама не е сигорен до 150 една кола за хондата

сивика срещу пежо 106 на варел с вал ,чип ,сликове ,генерация 118 коня изкарал на дино 3 гонки първата ме дръпна с 2 коли някаде втората пак така стана а на третата от летящ от 40 до 200 седя една кола зад него

 

Клипчета от снощи срещу пежоту с по човек в колата сме и аз съм с 98 бензин а не с 95 Публикувано изображение

https://www.facebook.com/photo.php?v=634674853210376&set=vb.100000036005887&type=2&theater

https://www.facebook.com/photo.php?v=634680383209823&set=vb.100000036005887&type=2&theater

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забравих имаше и трета гонка от място с лош старт от мен пежото беше кола пред мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от преди малко едно бмв е 46 2.0 150 коня от 2 до 170 някъде 3 коли за хондата и после спират зад мен и ми вика единия ако карах аз щях да те бия и аз Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

от снощи направих летящ с бмв е46 купе 2.0 150 коня от 80 някъде до 130 една кола за хондата

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...твоя ли е англичанката?Като чета,че хеча на DIVALDOO е засилван в друга тема разликата наистина е малка той стоков трябва да прави повече разлика на такава англичанка

да моя е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мл400 Цди вс Црв 1 ген на газ след плажа бургас оозопол пътя ;) дадох му лоста между 120- и 170 ;).

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда ЦР-В ( от тия новите) 2.2 дизел vs.1. Йоско (b16а2 6gen) - на газ вървиме кантар, на бензин ме бие 4-5 коли :D 2. Влади (b16a1 5gen) - седя му на задната броня3. Сисо (d15 5gen седан пълен инжекцион) - 2 коли за цр-в-то

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да споделя първите пускания на шлепчето ми: Прелюд 5ген Ф20А4 сток, 17ки джанти с високи гуми и пълен багажник (тъкмо пристигах от Враца :D ) - грубо 1400 кила без мене :sad: Вчера на месечната успех да преборя Корса 1.6 ГСИ, колега със Сивик 6та 1.4ис ++ и май чеде една Ибиса 1.9тдИ (гледах в огледалото че изостава, но тя тръгна след нас :) ) :D Загуба от Сивик 5та седан Д15 пълна инжекция! :D:hondarulez:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз да споделя първите пускания на шлепчето ми: Прелюд 5ген Ф20А4 сток, 17ки джанти с високи гуми и пълен багажник (тъкмо пристигах от Враца :D/>/> ) - грубо 1400 кила без мене :sad:/>/> Вчера на месечната успех да преборя Корса 1.6 ГСИ, колега със Сивик 6та 1.4ис ++ и май чеде една Ибиса 1.9тдИ (гледах в огледалото че изостава, но тя тръгна след нас :)/>/> ) :D/>/> Загуба от Сивик 5та седан Д15 пълна инжекция! :D/>/> :hondarulez:/>/>

Ама тая корса ГСИ ли беше.... Пълен смях, а тая д15-ка ( червения седан) дето ви би всичките, ЦР-В 2.2 дизел я бие с 2 коли :D/> Редактирано от Fir3
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тези изброени от колегата Street-WarrioR успях да падна от всички без корсата и Ибисата, но мисля, че като за първи път д14 ката се представи прилично.Прелюда го държах на доста неловка дистанция, но разбирам съображенията на колегата... Другия път да опразни багажника, пък аз ще махна..патерицата и ще позаслабна:DАбе имаше емоции на тази месечна..Поздрави!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, аз се пускам шоу да има, и че ми се кара... :) Иначе на всички е ясно, че съм много спрял :D Обаче искам гонка със седана поне на 400м, че още не съм му свикнал :DП.п. За кефа предизвиквам всички Прелюди ф20ки :D

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш ядове, стига да не съм го продал ;) Аз съм на същия принцип - трябва да се застава на чертата, било то и с 16-17 секундна кола :honda:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер случайна сфетофарна заигравка с БМВ купе около и преди 90 г,нямам идея с какъв двигател.Според мен тунинговано не само визулано,че въртеше гуми и на трета:rolleyes:/>Дръпна ме с близо 2 коли до 160 км/ч.Комбито е сток на метан плочка,но самата дръпка беше на бензин.И на това съм доволен:P/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oт преди малко - Прелюд 5 F20A4 133кс срещу БМВ Е46 320Д 150кс - от 4-5 дръпки се видя, че който вземе старта той бие с половин кола, демек - кантар! :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:offtopic: Що бе, с автомата си като тролей :D Може да качваш авери и да им късаш билетчета :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото немога да стартирам кат хората, нито да мисшифтна :lol: Едно и също, едно и също... П.П: Ти не се прави на турист ами казувай кого напердаши на скоро :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 минути на светофара с едно БМВ 3-ка,но каква не мога да кажа,но от новите :lol:/> ...аз с моята Хондела Д15б2 стокова...летящ старт от 40км. до другия светофар(130км.) му бях на бронята...не можа да ми избяга хаха...може би е било 1.8 :lol:/> :lol:/> и затова !! Като метна инжекторите ще видят.. :blink:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко завърши мащабно сгонване,минаване през шикани,поднасяне на завои.Един даже ми удари задната броня :lol: Мисля има и клип.Това се случи на Картинг писта Виница :D

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драго ми го върна от предната ми визита, и ме точкова с карта - 1 сек надолу :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не може така да ти подават бинокъл на пистата по морето :D . Почваме тренировки като си доидеш.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А забравих :) след картинга с колегата MIyamoto се паднахме 1-ви коли на светофара :) аз със Дайхацу 1000см3 автомат на газ а той с Голфиня TDI.Дайхацуто направи зверския старт,обаче даскала пусна димката и ме препарира :)))))))))))))

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 минути на светофара с едно БМВ 3-ка,но каква не мога да кажа,но от новите Публикувано изображение/> ...аз с моята Хондела Д15б2 стокова...летящ старт от 40км. до другия светофар(130км.) му бях на бронята...не можа да ми избяга хаха...може би е било 1.8 Публикувано изображение/> Публикувано изображение/> и затова !! Като метна инжекторите ще видят.. Публикувано изображение/>

 

Тцтцтц само БМВ-та препарирате вие Публикувано изображение
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ззаписвам официална загуба с моя Прелюд 5ген ф20а4 от ДелСол малък ВТЕК с около 1-2-3 коли, в зависимост от старта. След 3та почвам леко да го застигам но няма къде... :)Обедителна победа срещу Мерцедес 190ка 122коня (пуснах се щото момчето каза че биело некви Хонди) :D За другия път остана гонка с Прелюд, като моя, само че автомат, но пък нещо правен та вървял.. :)Сверки да има :P:hondarulez:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми не е имало смисъл...припаднал е стабилно :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега искам да се пусна срещу а3 1.8 т с чип че и тя била мн велика пак нямало смисъл да се пускаме щяла да ме убие Публикувано изображение сигурно ще ме бие ам чак пак да ме убие неми се вярва дано утре да направим гонката и ще пиша Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С бмв 745i вървим наравно от 130 до 220. На 2 пъти пробвахме и никой не отцепв.Мисля, че ако тръгнем от по-ниска скорост ще го взема. Човекът остана видомо изненадан.

Редактирано от PIKap
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От преди малко Хонда сивик 5 ген хечбек д16а8 + + срещу a3 tdi и то беше червено или 110 коня или 131 коня е било . И не знам да ли е имало чип тръгнах ме от един светофар по лек баир нагоре ( волов) аз тръгнах зад него и до 150 някъде се изравнихме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
" data-cid="1057360902" data-time="1376058187" data-date="09 август 2013 - 17:23">

 

Преди 10 минути на светофара с едно БМВ 3-ка,но каква не мога да кажа,но

от новите

Публикувано изображение/>

...аз с моята Хондела Д15б2 стокова...летящ старт от 40км. до другия

светофар(130км.) му бях на бронята...не можа да ми избяга хаха...може би

е било 1.8

Публикувано изображение/>

 

Публикувано изображение/>

и затова !! Като метна инжекторите ще видят..

Публикувано изображение/>

 

Тцтцтц

само БМВ-та препарирате вие

Публикувано изображение

 

Не само...тук там и някое Порше 911 :D

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само...тук там и някое Порше 911 Публикувано изображение

 

Още един с приказки от 1001 нощ

 

С бмв 745i вървим наравно от 130 до 220. На 2 пъти пробвахме и никой не отцепв.

Мисля, че ако тръгнем от по-ниска скорост ще го взема. Човекът остана видомо изненадан.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че съм достатъчно сериозен човек, че да те лиша от отговор ;)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се пуснах с едно бмв е46 330 д с чип 220-30 на гумите и го бих с малко около 50 метра :P на 0.8 бара съм в момента :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...