Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

... или пък ти караш най-бавното б16а :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

4вратата Примерка вървеше кантар с доста вървящ ол мотор рекс ВТ :)/>Поздрави на Fir3 и мерси че се отзова ;)/> другият път брат ми няма да бърка 4-ра с 2-та и ще се направят повече стартове хаха

Редактирано от EGocentric

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... или пък ти караш най-бавното б16а :D/>

не,но карам наи стоковата б-серия със сигурност.как ги забравям тез прозорци все отворени....сигурен см.че този седан ще е в челната троика на националната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже гледам как ви вървят колите и да не отваярам нова тема ,Всеки които има път към бургас и има "бързо д16 и б16-8" да ми пише на лично. ПЪк и ми се кара тука в нашия град са ми бързи или много бавни . ;):lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

как мислите,еднакво ли тръгваме.ето клип от старта на HD формат се вижда чудно,че тръгвам след поне polovin сек-

Редактирано от dufosvti2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

:)/>/>МНого глупости се изписха наи вече това за 30-те секунди и умрялата рекация на старта а ;)/>/> А тоя дето маха !??!?!( не го ли хвана мускулна треска ?). :lol:/>

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледах го старта през видео едитор-тръгваш по късно само с 0.108 сек... ;)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя където маха е баща ми където никога през живота си не е давал старт ;)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4вратата Примерка вървеше кантар с доста вървящ ол мотор рекс ВТ :)/>/>Поздрави на Fir3 и мерси че се отзова ;)/>/> другият път брат ми няма да бърка 4-ра с 2-та и ще се направят повече стартове хаха

Леле толкоз ли ви се е сторил, че върви тоя раздрънкан рекс че чак ол мотор го изкарахте :D по скоро е скраб мотор :D Айде оправяйте примерата че тоя старт беше някаква пародия на дисциплината драг рейсинг :D не стига че карахме 200 метра пък и летящ старт... станахме и ние като рибата дето кара летящи чинии :D Поздрави,звънкайте като сте готови с нисана дано лесно да се отстрани проблема и му намерете едни гуми да си караме от место като хората, се пак рекса е 1.6 и я има 120 нютона на гумите я не
  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Е такава е мълвата,че рекса е бил ол мотор :)/> Нисата е готова скоро може пак да се съберемА отностно старта от място ние не сме драгаджии искахме да видим реално на вървеж как е примерата затова летящ иначе да 1.6 но в трицифрена конфигурация от към тегло нисана тежи толкова много че си има собствена луна която гравитира около него :lol:

Редактирано от EGocentric

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рекса е оригинално ВТ на купето пише ЕЕ8 и колата тежи 1030кг а в багажника ако видяхте беше и гедорето с половината генерация наливно а нисана нямаше нищо вътре... така че за тегло не може да става дума...Абе оправяйте го и заставаите да мерим пак!

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха. Жалко че не можах да дойда, да гледам битката.За следващото замерване и аз ще съм на линия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рекса е оригинално ВТ на купето пише ЕЕ8 и колата тежи 1030кг а в багажника ако видяхте беше и гедорето с половината генерация наливно а нисана нямаше нищо вътре... така че за тегло не може да става дума...Абе оправяйте го и заставаите да мерим пак!

Ок края на седмицата ще премерим пак :) а и в нисана нямаше само пасажерската седалка :lol: което на фона на 1200+ кг мисля,че е смешно :lol: Колата не е правена да и се дава газ на 400метра но е забавно изражението на хората след среща с грозният атмосферен седан :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше един спор преди време-кое е по бързо ,малък втек или двувалова Д серияДвата хеча са с малък втек+клима,единият е пълен сток,другият е с изпускателЦрХ-а е също с климаhttp://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZeCYyaHFYTshttp://www.youtube.com/watch?v=JgW338MMgCs&feature=player_embedded

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не мислиш ли, че за да се направи такова сравнение, колите трябва да са в еднакви купета (еднакво тежки) и с еднакви кутии? Така че тоя клип не е показателен изобщо

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Незнам дали ще ме баннете от форума, но:Вчера едно БМВ 318(към 100коня) ми взе старта на 400м с 2 коли със стокова Д13ка :(край! взимам си по-мощна хонда :D

Редактирано от NesTea

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...за бан щеше да си ако беше те тупнала 316 ся си с предупрежедение само :lol: ...тренирай малко поне до равен да докараш :P

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

318is e36 + газ + жена шофер вс сивик 5 ген купе 101 коня - 1 кола в полза на бмвто - НИКАКЪВ ШАНС ЗА СИВИКА, про положение че и взимам старта доста - на 3та ме разминава. Сивика е в перфектно състояние, бмвт е раздрънкано

  • Нагоре 2
  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не мислиш ли, че за да се направи такова сравнение, колите трябва да са в еднакви купета (еднакво тежки) и с еднакви кутии? Така че тоя клип не е показателен изобщо

Аз нищо не мисля,има си клавиатурни рацери които водеха спора :D Това е нагледно,сток коли(даже черният е с кутия от Д15)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

318is e36 + газ + жена шофер вс сивик 5 ген купе 101 коня - 1 кола в полза на бмвто - НИКАКЪВ ШАНС ЗА СИВИКА, про положение че и взимам старта доста - на 3та ме разминава. Сивика е в перфектно състояние, бмвт е раздрънкано

Ако не е базик.... много зле !
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

318is e36 + газ + жена шофер вс сивик 5 ген купе 101 коня - 1 кола в полза на бмвто - НИКАКЪВ ШАНС ЗА СИВИКА, про положение че и взимам старта доста - на 3та ме разминава. Сивика е в перфектно състояние, бмвт е раздрънкано

Ако не е базик.... много зле !
Абе стига бе хора бмв-то е 143 коня и е 1.8 или 1.9, хондата е 1.6 100 коня вие 40 коня разлика за нищо ги нямате пък на всичкото отгоре и купе да не мислите, че това купе тежи 900 кила за да има шанс. Вярно, че съм фен на хондите ама дайте понякога да гледаме реално на нещата... Вярно е че хондите вървят ама понякога ги пресилвате малко..Айде и да не съм офф CRX VT vs Рено 5 (на варел, 1.8 136 коня) - много грозно за реното около 6-7 десети на 400м.CRX VT vs Голф 4 1.8 турбо с голям кулер отпред не знам колко коня - хондата 14.9 голфа 14.6 на последните 100-тина метра ме застига и ме изпреварва
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

 

14.9 ли най-добро време даде хондата ? Редактирано от atoma
Малко ако може да се ограничат цитатите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Снощи се хванехме с едно Audi A3 1.8t имаше кулер отпред този на светофара ми вика 210коня чуваше се и блоу офф...голям филм викам тос ше ме спука аз съм с MB6(b18c4) и тръгваме първата бяхме заедно и на другия светофар ме пита колко коня е викам 169..той вика добре е,добре е и тръгваме старта с половин кола за мен после пробвахме от летящ от 2-та също наравно...останах учуден извън града сигурно ще ме земе.Също така беше с 18-ка джанта a аз с 15-ки...адреналина беше на макс общо взето :D/>

Редактирано от pelmel
  • Нагоре 2
  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... само аз ли не можах да разбера как е протекла гонката с тва Ауди и на какво разстояние е било

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карал съм подобно Ауди ... пак А3 1,8Т +++++ и мога да кажа , че е невъзможно да си му взел нито старта нито от движение нито каквото и да било при сток МБ6 !!! Е има един вариянт ... пича с аудито да е карал нормално, а ти да си мислиш , че се състезаваш и се надъхваш !

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Място на развитието магистрала Хемус.Аз Прелюд 2.3 160 к.с. с приличен багаж.Та карам си с 138 км. на крус контрол и отзад зад мен се лепи един пасат мисля че беше 2007 година модела. Не знам кво беше и с какъв мотор. Та правя му място да мине и викам аве я да те натисна сега аз. Газ зад него и от 140 км/ч до 220 км/ч това пасатче не спря да дърпа зверската напред! Мисля че разви скорост от порядъка на над 240 км/ч. Направо ме отказа и пак си заковах на 138 км/ч.Не е дръпка но се учудих от вървежа на пасатката.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Място на развитието магистрала Хемус.Аз Прелюд 2.3 160 к.с. с приличен багаж.Та карам си с 138 км. на крус контрол и отзад зад мен се лепи един пасат мисля че беше 2007 година модела. Не знам кво беше и с какъв мотор. Та правя му място да мине и викам аве я да те натисна сега аз. Газ зад него и от 140 км/ч до 220 км/ч това пасатче не спря да дърпа зверската напред! Мисля че разви скорост от порядъка на над 240 км/ч. Направо ме отказа и пак си заковах на 138 км/ч.Не е дръпка но се учудих от вървежа на пасатката.

Същото ми се случи с Акордеона 2,4 ivec 7г. - На "магистрала" от Троян към София, карам си с автопилотчето на 130-135 и ме натиска един TOUAREG не знам коя година е, но е новият фейс. Изпреварва ме и става пред мен - аз с пълен багажник + газова + 4 човека... Викам си айде да го видя сгонихме се стабилно до София, но този си беше откачен... Аз на тази магистрала повече от към 210-220 не смея! То това не е магистрала, то е дупка до дупка, както в песента, да не говоря, че по едно време имах чувството, че си ора нивата, а не карам по магистрала... Но и той правеше по около 240-250 и спираше да ме заяжда гада :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Аз на тази магистрала повече от към 210-220 не смея!

 

Публикувано изображениеПубликувано изображение Цепиш мрака!

 

ps: Аз пък днес припаднах от Prelude H22A, но не паднах както обикновено. Публикувано изображение

Този път нямаше отдалечаване на всяка предавка. Публикувано изображениеПубликувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят Сивик 1.5 втек с малко подобрения срещу ланча 1.9джей ти ди на магистралата Люлин. Резултат до 165км/ч 4 коли за мен, 190км/ч 2 коли за Ланчата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oтносно гонката с аЛудито А3 1.8т е 150 коня сток, S3 e 210 или 220 коня.Това че има челен кулер и блоу оф не го прави 210 коня :) Наскоро се гоних с А4 1.8т 150 коня на 0.7 бара,отвя ме с поне 2 или 3 коли до 180 км/ч. а аз съм с 1.5 купе 101 коня.Друга гонка: хондата ми пълна с хора изпаднали в ужас че ще се гоня и сеат леон дизел 1.9-115 коня- едвам му взех половин кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oтносно гонката с аЛудито А3 1.8т е 150 коня сток, S3 e 210 или 220 коня.Това че има челен кулер и блоу оф не го прави 210 коня :)/> Наскоро се гоних с А4 1.8т 150 коня на 0.7 бара,отвя ме с поне 2 или 3 коли до 180 км/ч. а аз съм с 1.5 купе 101 коня.Друга гонка: хондата ми пълна с хора изпаднали в ужас че ще се гоня и сеат леон дизел 1.9-115 коня- едвам му взех половин кола.

значи е било s-ка абе аудито вървеше много и пича си му даваше стабилно, а и джантита са от значение аз съм с 15-ки тои беше с поне 18-ки(бяха огромни)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като знам колко изостават тези S-kи от WRX-а напълно си е възможно да го биеш.Понеже съм се гонил с импресата ми с един колега/градски/ с неговата хонда пак 169 коня купе и много не ми изоставаше а тоя с S3-то доста слабо вървеше,като се има предвид че е 4х4 аудито :) напълно в реда на нещата си е читава хонда с тоя мотор да бие аЛуди.По тоя повод в неделя се пускат А4 с турбо и фиеста 1.7 мотор - бензин :) Стана доста забавно когато фиестичката дръпна поне с кола напред.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей добре, че има хора да ме светнат че мб6 върви повече от с3 и wrx :lol: стъпете малко на земята момчета

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей добре, че има хора да ме светнат че мб6 върви повече от с3 и wrx :lol:/> стъпете малко на земята момчета

Четеш между редовете колега.Казах че е възможно да върви дори и повече от S3 но не и повече от ВРХ.Колегата Doomwisher предполагам че чете темата и може да обясни понеже "рядко" ми се случва да се гоня :) но няма смисъл от излишни спорове за да не оплескаме темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе като ги гледам тея S3 как вървят, дори и MB6 ще им дойде в повече да не говорим с някой по-лек хондю, явно просто малко коне стигат до гумите им! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как вървят С3ките 225(сток) спрямо сток мб6 ? 1+ секунда разлика имат на 400м...ама не в полза на хондата.....стегнете се ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам старт срещу allmotor-a !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

яки стартчета си заформяте точно на тази отсечка....много е гадно ,като на 400м.видимо по слаба кола върви до по-силната и само след 100 метра другата е 5 коли напред.3та скорост е определяща почти винаги
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...