Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Акорд Ф20Б6 АТ срещу Мини 1.6 116к.с. АТ. Старт от място до 100 км съм една кола пред него, от 100 до 130 ме застига и дърпа една кола и запазваме дистанцията до 170.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен оня ден ме наказа едно пежо 106 мисля че беше, с голям ауспух отзаде и двама младежа вътре, аз бях сам... след 400-500км искам да ги видя пак, тогава ше видим :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи ся от летящ с един мергел,Цкласа,от тея 2000-2001 фацелифта.На влизане в Пловдив от Ас.град,след тясното,там където пътя става 3 ленти,колегата полудя щото му вървях до гъза и почна да настъпва без да прави път.принудих се да мина в средна лента за да го испревара.От 110 някъде до 150,вървяхме заедно.От там го лапнах, забих 5та и разликата започна да се увеличава,но не посмях повече щот момчето истрещя.Беше без предна броня,явно е от ентусиастите,дето от днес ще искат да карат хонда.Доло на светофара зави на дясно на червено,защото щях да спра до него и да го бъзна.Само дет не пишеше нищо отзад на ц класата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сивик 5 ген хеч д16а8 срещу ауди а4 1.9 тди 110 коня от 60 до 150 бих го с много Публикувано изображение а го даваше много реисърски

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя пич ако не е със много сериозен ремап и модове ти е конкурентен само от 160 до 200. Направо на умряло куче нож си извадил :lol: ама и тоя къде се напъва не знам :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво е правено по кулата му ама преди ме беше бил с старата ми кола а тя беше бмв е30 купе 1.8 105 коня а количката си вървеше прилично ама все пак не е ХОНДА ДЕ Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик 4-та ген с д15 мини ме , срещу бмве46 320 дизел 175коня на мотор два летящи от 40 , на старта ми дръпва леко до 100 го настигам на 180 съм му сложил три коли вече .

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охоо, почна да ги наказваш вече! Само така! ;) Сори за ОФФ-а! :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко гонки от преди час време на митницата в Пловдив. Една англичанка малък втек, един голф3 гти 8клапанов с вал и незнам си още кви доработки с меднес тунинг и някво доработвано Браво ХГТ. По някаква случайност всички паднаха от най-бавното 6ген. купе в Бг

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сивик 1.6 120 хп срещу астра 1.8 125хп победа за сивика с половин кола .сивик 1.6 120хп срещу пежо 106 ралъ победа с около кола за сивика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 ген Сивик,б16а1/а2/ц4,на къса права,към 300м. срещу Сузуки ДР 800,те са към 60 коня,на първа ми дръпна към 2 коли и после до края на 3-та никаква промяна...Оня чак се обръща да види какво става,хахахах

Редактирано от RadoslavKZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко на 3 светофара с голф4 1.8Т 150хп и хондичката ми 1.6 126хп резултат = равни Публикувано изображение

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги търся стокова d15b2 (като моята) да се премерим, че имам известни опасения за вървежа на моята.. Става въпрос за Пловдив. Може и d13b2. Който има желание да драсне едно ЛС.

 

И да не съм оф топик - Наскоро на Кукленско шосе (посока Пловдив, но преди да се влезне в града, където са 2 ленти във всяка посока), тръгвам да изпреварвам някъв фиат брава (не съм сигурен с какъв мотор беше, но май на калника пишеше ТД100). Караше доста бавно, а аз на 5та със 65-70 тръгвам да го минавам съвсем спокойно, че още не беше и загряла колата. Гледам тоя кара успоредно с мен ( аз вече с 80), пускам 4та и давам газ, обаче тоя тръгва да ме минава, ръгам вече 3та и нещата си дойдоха на мястото Публикувано изображение Не че е за хвалба, ако наистина е била печка де, ама и аз съм си с обикновена газова Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега казвай кога и да се премерим и аз съм от Пловдив със д13ка!Ако колата не ти е барана ще ги примерим!Хондата има победа срещу сивик 1.5 седан!Под победа имам впредвид тръгваме двамата от място и до към 130 съм пред него и то не с малко!После от летящ падна много лошо!Наскоро разпънах едно поло, незнам с какъв мотор беше но го дръпнах с 10коли растояние един млад пич го караше, и тръгна да ме минава и тогава всичко свърши. :P Имам загуба от TOYOTA някаква спортна беше не видях модела...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

д16 вс алфа 147 1.9 джитиди 184 коня около 400 нм ТСТ рацинг. Кола , кола и половина за хондата :cool:/>/>/>/>Фиат мариа комби 1.8 16в с трубо на 400 метра кола кола и малко го бия , след 155-60 ме дърпа ; ;)/>/>

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
летящите от 40 забива муцуната , тва го прави само като карам с 95 . Другите летящи ги правихме от 50

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не си пипал чипа, да знаеш,че двигателя е настройван със 100октана и е каран само с такъв! :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ма те бих с д16 алл мотор :lol::P:P И да не съм офф аз пъ бих една д13 и един витеков шатъл с д15з3 икономка кораб майка :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

д16 вс Ауди С4 2004 със супанат мотор ;) 400хх коня ;) победа за аудито.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Кало ми ти тия двата кораба от де ги намери ве тва са коли за пенсионери не за гонки тия преди старта са си повярвали маи че ше те бият:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.

Карам Сивик D16Z6.

1-Ситроен Саксо 1,6-90к.Отказване на саксото още след 1-ва .

2-БМВ 320 ванус 150к. (генерация от 2,8 такова,спортен филтър и интейк.)-държи се добре ,но хондичката му закачи 2 коли.(А ЗАБРАЙХ ЗА ШПЕРА).

3-FIAT BRAVO 2.0 20v 155к.-1-вия старт тва приятелче на когото беше ,возеше при него още някав маняк!!предопредих го да го свали,но не ме послуша.Резултата 1.5 до края.След слизането на човека,с добър старт на шофйора и съответно лош мой 0.5 за Бравото.Пследен 3-ти старт гума до гума от 1 до 4(ЕДНА ОТ НАЙ-ОСПОРВАНИТЕ МИ ЗАМЕРВАНИЯ).

4-Голф 4 TDI 1,9 ТРИТЕ ЧЕРВЕНИ както се досещате 150кончета .-1-ва 0.5 пред него ,2- кола пред него ,3-голфа направо ме прелетя(да кажем 2-3 коли пред мен ,може би и повече но горе долу толкова накрая).

5-Астра УЖ 1,8 - 115к-Учудващо ми зима старта. Стартирам с доста тесни гуми (175 Р14 зимни) и това е в мой минус,но въпреки това мислех че сам намерил идеалните обороти за стартиране(явно грешаПубликувано изображение)На 2-ра го изравнявам ,но астрата наистина се държи доста добре и вече 3-та взимам предимство с около кола.

6-АУДИ 2,6 А4 куатро (май че е 150 кончета.)Замерката беше доста импровизирана просто на главен път в 12 вечерта с едно приятелч се засичаме и смях да става ги пробваме.Аудито е с газов инжекцйон ,но въпреки това мислех че ще ме прегази ,а й вида му и 18 цоловите джанти също малко ме по-стреснаха Публикувано изображение.От летящ старт на 1 на около 35-40 настъпих черната прела Публикувано изображение и на 2ра гледам аудито на 2-3 коли зад мен.....3-ти зъб продължих да потдържам дистанцията до 4 след което спрях да видя как е положениетоПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение.След учудване от моя и от страна на авера с аудито,той каза че му е свършила газта на звяра.

 

Има и една по сериозна(от светофар до светофар.) с Прелюд 5г. 2,0 133 кончета май беше ,но там е ясно той е доста по-тежичък от сивика и при стокови автомобили каквито бяха и двата резултата е ясен в полза на Сивика.

 

 

А забравих да кажа че сивика не е пипан.Напълно стоков само ГАЗЗЗ.(поради което за 1 мс. вече смених един съединител.)Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Исках да кажа по Не серейозна относно Прелюда моля за извинениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение.А и колеги искам да помоля тези от вас който притежават Хондички със същия мотор за съвети относно повишаване на мощността.Прочел съм доста и общо взето знам какво да правя.но искам повечко информация ,защото колата е ежедневка и ми върши работа и не искам да съсипвам мотора(става въпрос за атмосферни кончетаПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1час някъде бях с едни аверчета от Гофатите тамоята Д14 не пипана vs 1.Golf 1.9tdi 75hp Около 2 коли за хондичката 2Голфче 1.9тди 131хп Първия път ме би с кола някъде втория път наравно3Едно Поло 1.4i отказа се още след старта 4.Ауди А2 1.4 75хп Като моето двигателче Направо го пратих при пройзводителя му Общо взето това беше за днес за първи път си правя гонки с хондичката защото не ми се е одавало възможност до сега,че я карам от скороДо съм очарован За т'ва малко двигателче КЪСА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След няколко скромни старта хондичката доста ме очарова d14a3 Публикувано изображение

Vektra 1.8 екотек 115hp победа за хондата

BMW e36 coupe 2.0 150hp победа за хондата

BMW e46 1.8 120hp победа за хондата

Honda Civic 5g coupe 1.5 101hp 2/2 два пъти паднах и 2 пъти бих

VW golf 3 1.9 tdi 90hp победа за хондата

Opel calibra 2.0 c20ne 115hp победа за хондата

VW Golf 5 2.0 TDI държа го до 2-ра и после ми дърпа

Peugeot 206 не знам какъв мотор но победата беше отново за хондата Публикувано изображение

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След няколко скромни старта хондичката доста ме очарова d14a3 Публикувано изображение

Vektra 1.8 екотек 115hp победа за хондата

BMW e36 coupe 2.0 150hp победа за хондата

BMW e46 1.8 120hp победа за хондата

Honda Civic 5g coupe 1.5 101hp 2/2 два пъти паднах и 2 пъти бих

VW golf 3 1.9 tdi 90hp победа за хондата

Opel calibra 2.0 c20ne 115hp победа за хондата

VW Golf 5 2.0 TDI държа го до 2-ра и после ми дърпа

Peugeot 206 не знам какъв мотор но победата беше отново за хондата Публикувано изображение

 

Колега за Вануса и Екотека ,точно с д14а3 Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

След няколко скромни старта хондичката доста ме очарова d14a3 Публикувано изображение

Vektra 1.8 екотек 115hp победа за хондата

BMW e36 coupe 2.0 150hp победа за хондата

BMW e46 1.8 120hp победа за хондата

Honda Civic 5g coupe 1.5 101hp 2/2 два пъти паднах и 2 пъти бих

VW golf 3 1.9 tdi 90hp победа за хондата

Opel calibra 2.0 c20ne 115hp победа за хондата

VW Golf 5 2.0 TDI държа го до 2-ра и после ми дърпа

Peugeot 206 не знам какъв мотор но победата беше отново за хондата Публикувано изображение

 

Колега за Вануса и Екотека ,точно с д14а3 Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

 

Ммм за вануса бяха двама в колата и беше с 19-ки може би за това съм я дръпнал, а с екотека даже има клипче снимано от вектрата как я дърпам доста напред :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок .Питам ,защото аз съм с д16з6 и засякохме със една Астра 1,8 115 коня и Астрата се държеше доста стабилно.Но нз дали не е барана.Ония казва че не е , но не съм обеден ,дори си мисля че не е 115 ,а 125,тъй като в Техническите характеристики няма подобна кубатура с тези конеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Редактирано от Dragi4
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ф20а4 чип+ интейк1.бмв 323ци +чип - страрта беше за него но след 2-ра го дръпнах с 1.5 кола и така до 140км/ч2.бмв е30 330и -от старта до 4-та 1 кола за мене3.фиат браво 2.0 5ц.-доста равностойно на около 120км/ч го бих с не повече от крачка след това трябваше да спра4.сеат ибиза (нямам идея какъв но вървеше доста)-до 70 ме водеше с кола 3-тата обърна нещатата в моя полза след 2-3 минути спрях да го виждам (стана пловдив-пазаржик магистралата)5.мерцедес слк 200 компресор192к.-с повече от 2 коли на около 500-600 м6.сивик 1.6 125к.-много успорвано може би наравно (старта беше за него) и с сяка предавка го настигах 7.бмв 330д-до 130км/ч го водих с 1 кола след това почна да пуши черно и ме изяде8.волво с60 2.4и-прекалено тежко за да се доближи до мен повече от 5м го бих до 130км/ч9.хюндай грандьор 5 3.3 292 к+ чип(баща ми)-пловдив белащица ме би с толкова че като се качих пушеше 2-ра цигара :Д10.тойота селика 1.8 150 коня-онтово бия с по малко от 0.5 кола

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРаво с какъв мотор е Прелюда?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два пресни старта от тая вечер:

1.Хонда EG6 B16 с интейк и филтър на сток настройки с много боклуци в багажника срещу Пежо 306 HDI с чип около 130 коня,2 ръна,на първия ми взе старта,но на финала 2 коли за хондата,втория старт тръгнахме заедно до края 2 тира за хондата !

2.Хондата срещу е30 с 2.8 шестак незнам колко коня до 120 на 3-та вървим на кантар и когато ми отвори витека на 3-та предавка му дърпам и крайния резултат почти кола за хондатаПубликувано изображение

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онази вечер се дръпнах с един приятел с БМВ E36 318i (115hp). Аз съм със седан d15b2. И двете коли са стокови, и двете на газ Публикувано изображение От старта до 130 някъде го държа с половин кола, но като включи 4та и веднага ми дърпа 1 кола.. Ама съм доволен де. Това ми беше първата, така да кажа истинска дръпка и е супер интересно Публикувано изображение особено като колите са равностойни.

 

Пак да питам - няма ли някой от Пловдив с d15b2 или d13b2, който иска да се дръпнем?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да се похваля за старата ми бангия H22A2 vs Peugeot 407 3.0 V6 на 1 тръгва малко по добре,на 2 ра го изравнявам и на 3та вече си заминавам културноСветофарна vs Audi A4 1.8 T (180 к.с.) победа за хондичката Vs Toyota Celica(излизаща от екипа на бързи и яростни имам предвид прагове джанти ксенони крила и т.н най-вероятно малкия двигател)убедителна победа за Люда

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два пресни старта от тая вечер:

1.Хонда EG6 B16 с интейк и филтър на сток настройки с много боклуци в багажника срещу Пежо 306 HDI с чип около 130 коня,2 ръна,на първия ми взе старта,но на финала 2 коли за хондата,втория старт тръгнахме заедно до края 2 тира за хондата !

2.Хондата срещу е30 с 2.8 шестак незнам колко коня до 120 на 3-та вървим на кантар и когато ми отвори витека на 3-та предавка му дърпам и крайния резултат почти кола за хондатаПубликувано изображение

 

Колега имаш ли път към София тука имаме еднo Е30 строукнато на 2.8 купе да се пробате, пък и аз мога да се намеся с ис-са нищо, че ще падна от теб пиши ако идваш насам, ще ми е интересно Е30 с 2.8 193 коня двигателя ако е в час е доста труден противник явно имаш доста модове Редактирано от west bam
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic:/> Колеги, може ли малко по-реални истории.....тук виждам такива геройства, че чак се чудя колко поршета и ферарита мога да "накажа" с моя икономичен витек :rolleyes:/>

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...