Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Хубави гонки, жалко че бмвтата с 2но по малко пари вървят колкото суапната хонда

  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че тези и 3-те бмв-та са суап ?!?!?! :rolleyes: :rolleyes: :blink:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5та хеч с б18 и модове срещу 5та седан б18 с модове, победа за хеча.

Тва на мега лудия тунер Боби турбото ли е колата :D :D :DP.S Да не съм офф-топик , днеска с Опел Астра 1.7ТДИ стрелнах едно Пежо 206 на светофара :) Астрата е бутана ... :)П.С2 Яжо , ти представи си на 400 метра кво ще стане :D Смях някъв ... Редактирано от GeFi's Garage
  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае тя гонката нее ли била на булгара на 200 метра?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Булгарплод карахме, да. Яжо, идвал си знаеш колко е дълга правата до легналия полицай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така, тамън сложиш 3та и се спира, иначе има риск от челен сблъсък като с бързия влак с полицаите, чакащи отсреща :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Булгара е най-гадното и безмислено място за даване на газ, моля ви хондаджии не го правете :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как бе Тео трасето е уникално:) настилката е уникално прашна и ръбава, првата е уникално къса, и уникалното е че моеш лепнеш някой камион или патрулка което си е допълнителна екстар към трасето:) Абе май и легнали полицаи дали имаше че не помня:) там си е само за слик тип тракторка кат за офроуд:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колегата " ITI " .Астрата е 115+ до колкото знам е над 130 коня (има генерация,филтър,бензинов регулатор и други неща ).Първа и втора сме заедно, но като включи на 3-та и всичко свършва за мен.Този човек преди имаше Астра Гси 150 коня и биеше 1.6 ВТи.Явно знае къде и какво да пипне.

Редактирано от batko777

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колегата " ITI " .Астрата е 115+ до колкото знам е над 130 коня (има генерация,филтър,бензинов регулатор и други неща ).Първа и втора сме заедно, но като включи на 3-та и всичко свършва за мен.Този човек преди имаше Астра Гси 150 коня и биеше 1.6 ВТи.Явно знае къде и какво да пипне.

Ако става дума за червената астра тя е C20NE с глава от CEX и това я прави 129 коня (колкото си е СЕХ) и от там нататъка има генерация и регулатор и се представяше прилично срещу C20XE-тата! До колкото чух от съвсем скоро и червената Астра е C20XE така че, внимавай да не паднеш следващия път с повече! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

batko 777 никакъв проблем няма да се пуснем с тази астра :) а ти какво си направил по колата просто искам да знам имформативно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
D16 vs KAdett Gsi 16v Vs Avensis 2.2D и някакво бмв.. :unsure: Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. - БМВ 544 мисля че беше смисал беше осмак но не ми се вярва да е било М-ка импровизирана светофарна гонка до към 140 вървиме равно и трябваше да се спира.2. - Мерцедес С класа(лебеда) С430 до 150-160 2 мигача за хондата :D гонката с бмв-то бях с пълен багажник с инструменти и още един човек CRX VT

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Генерация и филтър К&Н,купил съм и афтър маркет колектор и трябват настройки на чипа (че сега са много лоши и направо го махнах докато го настоя пак).Имам и иридиеви свещи и се чудя дали има смисъл от спортни кабели.Общо взето нищо по специално.

Редактирано от batko777

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БМВ Е46 6 скорости 204хп ремап срещу Е320 7скорости 224хпhttp://vbox7.com/play:178dc254a0http://vbox7.com/play:fdbc01d0aaНА летящия в БМв-то сме четирима ;) в мерца 2-ма ;)На старта от място бмв-то има проблеми с задкормилното ;)НА летящ нещата си доидоха на мястото.

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ASTRA XE IMHE vs Civic esi IHE :rolleyes: 2 коли за хондата !.ГОЛФ 3 ВР 6 2-3 коли за хондата .Бмв Е36 328 2-3 коли за хондата.

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Кириле! Показа ли им пътя към вторични след това? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2000 Civic VTI (EK4) сток VS. 1994 Astra GSI 1.8 - 125к.с (C18XЕ) с някои плюсове и по-опитен шофер.старт от 30км/ч на 1-ва до към 160-170км 2:0 за ОпелаДърпа ми с тръгването и после се задържа разликата от няколко коли. Предполагам това се получава защото моята още не е влязла във VTEC и се бави докато качи до 6000об и тръгне, а Опела ускорява доста от по ниски. Като цяло конкретната Астра върви много добре.С по-опитен шофьор в Хондата предполагам ще вървят на кантар.

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С едно Ауди междуградско... Още по предната решетка се разбра, че не е поредния спрял трилитров турбо-дизел...

Очаквах да е по-силно за носещо табела "v10", съдейки по това, че при всичките обстоятелства имаше време да си изгледаме ухилените физиономии, и да се поздравим :)

 

 

ZaRRicK на писта Равнец ли се случи това? Ще я пуснем на една бавна англичанка 1,6 non-vtec да я изпапа :)

Редактирано от pamo
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на летище Видин с двама приятели отидохме да си замеря колата.Моята е ЦРХ 2г. с мотор д16з6 и кутея от д14а1 от 4г. и тежи 910кг безгориво и с оборудването.Първо с Сивик д15б2 5г. с пъбна игла от д16а6и разпределителен вал д16а6.Три гонки с по 4 коли разлика в моя полза.Сивика е с 17" джанти.Втора гонка с Астра с18хе 125 к.с. с колектор отс20хе и генерация на 55.,Три гонки с по три коли зад мен до 400м. и докрая на летището ме настига и стои една кола зад мен.Ако е по дългапистата може и да ме настигне,не знам.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПРеди няколко Дни с мерцедес Е320 дизел 3,0 224 коня с седем скорости срещу Д16-ката ми.НА първа му скачам с половин кола после ми изкача с половин кола на края на 2-ра го издърпвам на 3-та още леко го дърпам до към 160, на 170 ме застига на 170-80 ме минава до 200 -2 коли зад него.

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това бмв с най малумния шофиор ще дава висока 14ска !

Прав си колега. Нещо не го кара това БМВ - имам доста стартове с 14.0x време и един път нещо "оплесках" на старта и дадох 13.83сек. с терминална 172км/ч и 0-100км/ч за 5.7сек...верно, че е мерено с Г-тек и колкото да не е на 100% пак е показателно.Ако е наистина с такива параметри измерено, а не само обещано на приказки, би трябвало да върви доста повече. Това с високата 14-ка си е направо несериозно за такава кола. Верно е, че старта е много труден понеже се палят гумите и чак на 90-100км/ч се намира сцепление, но все пак...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е мерена на ХЕЕД . ИМАМ и графика. ;). на 80-100 не си пали гумите с 18-цоловите джанти... само на 1-ва(и на втора леко се разклаща ;)А ЗА 13.8 ;) тая кола може да си мечтае попринцип ;))) 14.3-4 по скоро е според мен.

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Тази която е при нас не е ,даже е по силна ;):rolleyes::P :P

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-бавното купе в Бг срещу Астра ц18хе, и двамата бяхме с по 1 пасажер, ондата с 20килограмовите 16-ки, Астрата с 15-ки ОЗ ултралегера. Спрялата онда бие с кола и половина - 2 между нас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Тази която е при нас не е ,даже е по силна ;):rolleyes::P :P

еее колега така ли ще кажеш :lol: Въпреки, че са с еднакви параметри, мойта е по-бърза от Ваш'та и веднага ти казвам защо - понеже е Coupe :rolleyes: Coupe-тата си изглеждат по-бързи по принцип хахаха.Относно времената на 400м - съгласен съм с теб, че много ниска 14-ка е реалистично постижение с нормални, но добри гуми. Не съм я мерил на истинска техника и незнам. Скоро ме чака гончица с приятелче с AUDI S3 с ремап, което днес е дало 13.8/400m на Сливен и ще добия ясна представа колко близо/далече съм от подобно време...ПС - евала за клипчетата, които постваш. така е най-интересно по принцип. Редактирано от bai_ILIA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещу същата Астра - падам с половин кола, и срещу http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/798.html бия с 1 кола, и двете ми дърпат на старта и после ги настигам. По астрата нз кво е барнато ама бая разлика даде в сравнение с предишния старт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.facebook.com/video/video.php?v=499113116766825&oid=128299253953849гонката с мерцедеса от преди няколко дни ;). САМО в фиесбук има клип..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко се заиграх с едно маце с голф 4, 1.6 пишеше.В началото на баир вкл.2-ра газ,3-та газ ,140 км/ч - гледам момичето на една кола зад мен,пише смс-и или нещо друго с телефона си :D .Е,аз бях до там,следваше завой и надолнище,мацето ме прескочи и изчезна.Та се зачудих дали не беше тди и само за заблуда 1.6? Мислех ги за по-слаби мотори тези 1.6,как мислите.Другия път ще я питам какъв е мотора,тя е от мойто населено място и се знаем по физиономия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко се заиграх с едно маце с голф 4, 1.6 пишеше.В началото на баир вкл.2-ра газ,3-та газ ,140 км/ч - гледам момичето на една кола зад мен,пише смс-и или нещо друго с телефона си :D .Е,аз бях до там,следваше завой и надолнище,мацето ме прескочи и изчезна.Та се зачудих дали не беше тди и само за заблуда 1.6? Мислех ги за по-слаби мотори тези 1.6,как мислите.Другия път ще я питам какъв е мотора,тя е от мойто населено място и се знаем по физиономия.

Голф 4 1.8 125 коня бензин с д15з6 (4-2-1 и генерация, сток крайно гърне) го бия с 2 коли до края на 2-ра. Не е редно да е така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко да споделя и един резултат от първия тест след като направихме колата с новата турбина ..Първи впечатления - колата върви страхотно, без да барам налягането, но за Кондофрай, ако мога да покарам ще я карам на 1,3 бара..Celica GTFour 0,9 boost (stock) vs M3 E46 от старта до 180км/ч. го държа 3 коли между нас.На старта му скачам с кола и нагоре до края на трета успявам да издърпам още две, но малко след това ми свършва километража, доста над 400метра :)Някой от колегите, ако е по-начетен по темата БМВ, ако може да сподели каква е разликата във вървежа м/у E46 M i E36 M, защото преди след 150 Mpower-ите ме настигаха, а сега нагоре положението става все по-плачевно за тях ! :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да питам, имаше старт миналата седмица м/у прелюд ф20ка и б16ка 5ген, какво стана,че нещо не успях да видя гонките.пс. да не съм офф. 35-150 с/у пунто гт 160к.с на хъбовете,стоя му на задната броня.Ще има старт пак,като тоя път ще съм с 15ките и без седалка да видим :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше реванш с/у пунтото,вече съм отпред с 1.5-2 коли ;) 35-180 и 60-160 бяха стартовете.От место ми зе старта ама изпусна 3та и гонката свърши...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера сутринта с икономика срещу ето такъв паса

Публикувано изображение

 

пишеше 2.0 тди отзад на първа тръгна да боксува и блокажите го върнаха и му излезнах с 1 кола и преднината остана до 130-40

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
вти-аиката в момента е почти сток Разредена на 8.8:1 с 40 мм генерация . ;)и пак 14 секундна ;)http://www.facebook.com/groups/street.racers.bs/?ref=ts&fref=ts Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер направих около 20 опита сам с себе си и с други мои приятели.Сааб 2.0 турбо срещу ВТИ победа за ВТИЛЕОН ФР 216 коня срещу Вти победа за ВТи и от място и от летящ (14.83 на сливен е сеата)МЕРцедес Е320 7 ск от място победа за хондата скоро клипове !. (на последния старт мерца срещу вти ще се види каква е разликата между едновалкатаи двувалката ми понеже и двете коли са карал ис него до около 190 ) в предните страници трябва да има клип.

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой пробвал ли се е с 6-та хеч VTi срещу huyndai coupe 2.0 или 2.7 170 hp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://vbox7.com/play:ffce4fe3af&r=emb с мерца от днес http://www.facebook.com/video/video.php?v=499113116766825&oid=128299253953849 с едновалката.(Срещу мерца).http://vbox7.com/play:d63c4480bf&start=11&r=emb (сааб леон цивик) на този старт специално тръгнах една идея преди тях затова разлиакта е толкова голяма.! Обаче по звука на колата имам проблеми с смяната на скоростите.. доста бавно сравнение с преди. Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...