Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

е то и дядо жигулито ги биеше ама като му сменихме двигателя с на фиат абарт :) иначе преди това..........спор няма

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускал съм се със стокова MX-3 1.8 V6 и до 160 беше къмто 5 коли зад мен, с тенденция за увеличаване на разстоянието. Покарах и маздата - муден мотор, липса на тротъл респонс, без някакви отчетливи приливи на мощност(а-ла Хонда). Нормален мотор, без големи претенции...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се включа и аз в оффтопика имах точно такава Mazda MX-3, 1.8 V6, мнооооого умряло магаре е С кеф я продадох :lol: А следващата ми кола беше първата ми Honda (CRX ED9 - D16Z5) На Mazda-та проблема според мен е, че са твърде малко 1.8 литра като литраж за 6-цилиндров двигател, виж 2.5 литровия KLZE е съвсем друго нещо (200к.с.) и има колкото искаш клипове как наказва много направени B16-ки (5-та, 6-та хеч VTi-ки и т.н.)И нека оффтопика спре до тук :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Към колегите от Варна: Имате сива Сивик 4 гем с 2 врати която се навърта на Лука със затъмнени задни прозорци , с какъв мотор и е какво има правено?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз съм засичал черна колега не сива.Ако говорим за една и съща тя е с d16a9 и е стокова.П.П Сетих се и за една сива дето я кара едно пълничко момче(за други 4та ген. не се сещам) доколкото съм говорил преди с момчето знам, че е д15-ка, но не е стокова.

Редактирано от v1k7or

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...до колкото подразбрах май е с двигател 1.6 тая 4ген. ама какъв и дали е засилвана :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Аз съм засичал черна колега не сива..

 

Черната е на MIYAMOTO а на сивата (ако говорим за една и съща сива) не го познавам лично собственика, но и двете са с B16 мотори Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

...Аз съм засичал черна колега не сива..

 

Черната е на MIYAMOTO а на сивата (ако говорим за една и съща сива) не го познавам лично собственика, но и двете са с B16 мотори Публикувано изображение

 

Значи говорим за друга черна 4та ген., не за тази на миямото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Сещам се за една 4г с Д16А9 и това е бившата кола на колегата Crx™ . Новия собственик не го познавам, до колкото знам живее в трето възраждане около високите блокове, понеже там съм я виждал тая кола. Ако не е правил промени по мотора -> сток е. Може да се познае по барабаните отзад, тъй като мотора е суапнат. ;)

Редактирано от kucata.meduza

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 10-ина дни ще имам старт с нисан 350з ,и видео ще има

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 10-ина дни ще имам старт с нисан 350з ,и видео ще има

Ако е стоковица ще го разцепиш :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тия 300тина коня са тромавички тия Нисанчета, очаквах повече от тях! Ще го биеш! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

С кои 350 з 280 коня или 300 + ?

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 10-ина дни ще имам старт с нисан 350з ,и видео ще има

Абе къв старт,кви 5 лева оправи си първо смесите :whip:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко срещу някаква бавара e36 coupe от светофар до светофар му сложих доста прилично.Не разбрах с какъв двигател беше, но предполагам поне 318, защото горе долу имаше интрига до 3та предавка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая вечер е46 м3 ми отказа летящ старт :D момчетата не искат и летящ вече срещу бавните сивици :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се сгоних сам със себе си, колегата Egocentric беше с мен :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз със хамър 3 ;) за гаврата :lol::cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4-5 старта с рибата от 60 и от 100 до към 180-190 припада от сивика :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:blink: :blink: :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерцедес C220 D ( от тия след 2000 г ) от 50 до 140 му взех 20-30 метра ( на газ с пасажер и малко багаж ) :D След 140 пуснах газта и ме изпревари доволен :D :D :D

Редактирано от jamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещу една англичанка Д16у2 на равно. Хюндай купе 2.0 140 коня до 120 на едно, после той тръгва напред. За капак едно венто тди ми правеше на всяка скорост по кола :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4-5 старта с рибата от 60 и от 100 до към 180-190 припада от сивика :D

Като каза Рибата се сетих за едни гонки от Бояна, които гледахме днес. Тука незнам коя от двете риби е ама си я изпържиха сериозно :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Влюбения и бай Генчо :rolleyes: няма такива образи. Рибата му е яка колата ама нямаше участие...Пък и не признава отсичането. Гледайте клипчетата, голям смях са особено лаладжийстването накрая :lol:
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая Cupra какъв мотор е бе ?

Редактирано от tisho92

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси по голяма варлащина не бях гледал скоро :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Тва е стария сетъп колата в момента върви достатъчно да накаже леона ;)
  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес едно БМВ е39 530Д ме сече лошо по пътя созопол-бургас и хукна....Залепих му се ,но не ме пуска-реши че ще ми бяга....Не можа до към 220 се напъна , пуши яко -направо въглища хвърчаха ,но напразно .Изпреварих го отдясно и намалих за да спрем с безумието.Аз с Прлюда 2.3втек

Редактирано от M&M

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С едно приятелче със 6-та хеч VTI на 400м. Четири старта - четири шамара от купето :) Падналия почерпи :P

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купето какво е и с какви модове :)и 6-тата има ли модове :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С едно приятелче със 6-та хеч VTI на 400м. Четири старта - четири шамара от купето :) Падналия почерпи :P

Трябва аз да се кача да го карам това вти ;) маи :rolleyes::P :PИли купенцето е доста силно ;):P Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Стандартно EJ1 е, само окачването е променяно. Генерацията си е стандартната на 48мм. и е с катализатор. Махнах единствено спортния филтър и сложих резонаторите с оригиналния филтър, понеже 6-тата е също стандартна. Да е по-честна борбата :P:)Киро, може някой ден, ама пак на пистата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно :) но може Браво :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един през нощта, Обзор, на път съм да взема един авер. Зад мен залепва някаква тойота авенсис 00'+. Подавам газ и заминавам. След половин км. спирам да взема моя човек и гледам тойотата спира... - Хайде, вика да се замерим. - Виж сега, три мацки чакат на маса, да се занесем, обаче щом е за дръпката... ще почакат :lol:Пуснахме се един път, до към 160-170 - падна достойно...с 40+ метра. После се поздравихме(пича беше харабия) и запрашихме, та да не ни бият жените :punch:

Редактирано от LAMER

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко вечери субару wrx с турбо от сти и разни малки модове летящ от 60 грозен разтрел от сивика :P

  • Нагоре 4
  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъглиж - Сливен.6.3 АМG МL, не можа да ми избяга.Трафика го спира да изпреварва, аз зад него залепен.Прави, струва не може да се отлепи от мен.На места стигаше 230км/ч.След Сливен аз се отказах, ама колегата сърдит, свали и кара 5км със 90км/ч.После като го изпреварих гледаше на другата страна.Май ще продава гордоста си!После ходи обяснявай, че японците пишели правилно 1.6, може да е 6.1 литра.

  • Нагоре 3
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...мой колега е карал такъв и каза,че без проблем прави 250км/ч с този джип представил си се повече от достойно ти имаше компресор или се бъркам колега :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Компресора си казва думата. ;) АМГ-то на 240км/ч изключва, но и да е чипнато до 300км/ч,пак не може да избяга, зареди трафика.На магистрала изобщо не ги гоня, щото не мога. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЛоЛ :blink: и 300 ли ще стигнеш :)

Редактирано от B7_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...