Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

:lol::D Из Русе няма ли Д13-ки да му сипят. Така като гледам как кашля няма шанс с/у д13 :P Той ако се пуска само там дето е сниман този клип нищо чудно да бие малките Втеци. За разлика от него там е невъзможно да се тръгне с вървяща кола над 75 коня ;) Редактирано от teror1sta
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тоя хич май не е в час заеби хаха :lol::D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само, че не е в час, ами е и неграмотен. Една запетайка поне да беше сложил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...аз не съм го чувал тоя Кадетор.Мястото дето се гонят е 200м. и не става за гонки,ако действително е ГСИ нормално е да бие втек 115 и 125 коня макар,че от моите познати с Хонди никой не е споменавал за него.Ще поразпитам за страшния Кадет,ако разбера нещо ще дам инфо :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя бързак мога да го пробвам с д13ката. Сигурно ще се кантарим :lol: За гаврата... Апък Еди, мисля си че ако дойдеш с купето ще го разпориш ;) Обещавам да снимам :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ауди а6 2.5тди с чип припадна, астра ц20хе по нагорнище лека дръпка с колега след като оправих генерацията и той не повярва и ся ме човърка да се пуснем от старт...т. е бивш колега както и аз...преди астричката ми правеше 2-3 коли от 80 до 150 на 180 вече вървиме заедно и неможе да ме дръпне.. опитано няколко пъти...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...мисля,че се свързах с собственика на единия от Опелите,ако има навити от Русе с по пбързички Хонди след седмица ще може да се пробват с Гси-то макар,че не вярвам някой да излезе.Той има мерак най вече на Хонди,но и с други коли би се пробвал тях по лесно ще ги намеря !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз мисля че много си повярвахте след като с D16 почнахте да дарпате XE по баир и скачате срещу Кадет GSI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!!! !!! !!! Така е ! Кажи им. Това ГСЙ, ВТЙ, ГТИ, ВТС няма ко да ги бие !!! Може да не са поддържани и да бачкат на 1 цилиндър и пак бият.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снощи стартирах с еклипс 2 литра 150 коня беше много грозно към 10 коли хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събота вечер, на Баумакса, направихме 2 импровизирани старта с колегата EGocentric, но май си беше само за базика, щото бях тотално неподготвен за старт и ми се извади топката на скоростния лост по време на гонката! :( Резултата беше плачевен за мене.... :drunk: Скоро, като се подготвя по-добре (разбирайте, като сложа гуми различни от зимни 13-ки на 175 и махна баскасата :) ) ще се пробваме пак с колегата! :)

 

П.П. Май и няква Корса се реди до нас, но на 2-рата гонка и виждах само фаровете в далечината назад! :)

 

Поздрави на всички от клубЪ, с които се видяхме събота вечер! :)

Редактирано от CIVICwarrior

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни с/у алфа 147 JTD 16V случайно на светофара на Н.Вапцаров на ТВ кулата посока София ленд.На баира разликата беше доста :) :) :D 1.6 power :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събота вечер, на Баумакса, направихме 2 импровизирани старта с колегата EGocentric, но май си беше само за базика, щото бях тотално неподготвен за старт и ми се извади топката на скоростния лост по време на гонката! :lol: Резултата беше плачевен за мене.... :D Скоро, като се подготвя по-добре (разбирайте, като сложа гуми различни от зимни 13-ки на 175 и махна баскасата :D ) ще се пробваме пак с колегата! :D

 

П.П. Май и няква Корса се реди до нас, но на 2-рата гонка и виждах само фаровете в далечината назад! :D

 

Поздрави на всички от клубЪ, с които се видяхме събота вечер! :D

Или аз съм сляб или в събота на Баумакс видях само егоцентрика :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или аз съм сляб или в събота на Баумакс видях само егоцентрика ;)

Ти май дойде по-късно колега! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях там в 21:30 ;)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази вечер корса а с ье с генерация и малко олекотена една кола зад б16катаголф 2 вр6 2.8 олекотен да си е*е мамата орязан целия не можа и кола да ми направи седях му на заданта броня и съм много доволен и един с една много олекотена е36 с присаждан м50б25 кола и половина две му правя доста съм доволен от представянето на колата ми тази вечер имайки предвид че на тец-а няма тръгване ужасно хлъзгаво е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

завиждам ти, аз скоро няма да се гоня :D мойта влезе в бокса за основен и като гледам и е било точно времето, сигментите почти ги няма, особено пък маслените :D

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази вечер корса а с ье с генерация и малко олекотена една кола зад б16катаголф 2 вр6 2.8 олекотен да си е*е мамата орязан целия не можа и кола да ми направи седях му на заданта броня и съм много доволен и един с една много олекотена е36 с присаждан м50б25 кола и половина две му правя доста съм доволен от представянето на колата ми тази вечер имайки предвид че на тец-а няма тръгване ужасно хлъзгаво е

Браво Стефа :) подготввя се, че идеме с една корса с Ц20хе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази вечер корса а с ье с генерация и малко олекотена една кола зад б16катаголф 2 вр6 2.8 олекотен да си е*е мамата орязан целия не можа и кола да ми направи седях му на заданта броня и съм много доволен и един с една много олекотена е36 с присаждан м50б25 кола и половина две му правя доста съм доволен от представянето на колата ми тази вечер имайки предвид че на тец-а няма тръгване ужасно хлъзгаво е

Браво бе човеек! ;) Ебаси машините, дето разлупваш! :worthy: А аз съм тръгнал да се гоня с тебе... :worthy::worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е чак пък ебаси машините хаха предстовй старт с още една корса с хе и за майтапа с едно е36 м3 да видим колко точно 5-6 коли ще е пред мен хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зависи каква е м3-ката има... 3-ри вида ... в е36

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неможахме Стефа да дойдем днес с корсата правихем стартове тука при нас на Верила дойде една хонда Б16А 6-та хеч бялка много карасива добре се представи и варвежа звука бяха много добри, другия път ще дойдем с хондата и корсата на Баумакс сори за тая вечер :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер на Баумакса имаше едно БМВ 525тдс комби, автоматик (май) 163 коня (май), дето искаше да ни нареди сичките Хонди там! :) В крайна сметка, поради липсата на някой малък ВТЕК, се пуснах аз и му разбих илюзиите! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая вечер паднах от е46 330д с почти 2 коли :) и бих някаква астра бертоне 2.0 турбо нямам идея точно колко силна е а и колата не беше заводска

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая вечер паднах от е46 330д с почти 2 коли :) и бих някаква астра бертоне 2.0 турбо нямам идея точно колко силна е а и колата не беше заводска

192 коня са заводско, но не вървят като за толкова. Возил съм се в такава ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе втрвеше колата ама момчетата очакваха да оставят хондата много назад бяха изненадани хаха а бмв-то вървеше супер просто пича отказа да сподели какви са модификациите то няма и голямо значение хаха натупа си ме една черна феислифтова седан е46 3 литров турбо дизел

Редактирано от EGocentric

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да раззясня тези пичове са ми френдове бертонето е с чип само, астрата ц20хе е с чип и ревизиран двигател, а Е46та е чипната, генерация, филтър и дава на колелата 245 коня !!! Евала фен хондата варви супер !!!

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

245 на колелата хаха аз значи пак много мъжки съм стоял само на 2 коли хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...днес едно баварче ми се напъваше отзаде реших да го пусна познавах момчетата,но незнаех с къв двигател е(но съм го виждал да понавървява тунинговано уж стопове черни,затъмнени стъкла,джанти черно абе черно като смърта ;) ) е викам си като ме изпревари трябва да пише нещо на задницата,ако не е голямо да са направя на рацер :o .Ма няма надписи никави(поръчково значи ;) ) ще се мятам на сляпо те двама ние трима.Тръгна на една права отсечка да изпреварва неква камоинетка пред него и аз веднага газ от 3-та след него нещо като летящ се получи от 60км/ч до 150 бях 2 коли пред него.После разпитах оказа се дизелак 2.0 136 коня май

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

После разпитах оказа се дизелак 2.0 136 коня май

С този двигател трябва да е било Е46, нали?П.П. Браво :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое му е браво-то ? Да бие двулитрово БМВ , тц, тц, тц Еди , Еди от тея дизели кошмари взе да сънуваш вече :P;) Трябва вече клубно да те обявим за най-голям гонкаджия. Не се спираш. Ти сигурно ако не се сгониш с някой не се прибираш у вас ;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ми аз затова бях спрял да ходя с Хондата на работа почти два месеца,че някой като ми се изреже и не мога да се контролирам а баварците са ми любими наедно с Голф :P .Бяха почнали да ме питат що не я карам.Днес един дето го возих разбра що;) .На връщане обаче не можах да покарам както трябва на паркинга ми бяха спаднали двете гуми едната я надух на 4.5 атмосфери да мога да се прибера а другата на патерица,че не се вдигна никак ;) .Заредих половин резервоар бензин като ходих на месечната и докато го изгоря ще съм с нея макар и вече с две зимни гуми отзад :P ...м/у другото на отиване за нея се сгонихме с една Астра Г комби бая ми се опъна ма незнам с кой двигател е била

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска ми се получи интересна гонка с BMW 320d Touring до 2005-та модела , не знам какви коне дали 136 или 150 , но си ме дръпна на 220 км/ч Акорда се отказа поради наличието на 100+кг товар в багажника , пича ме размина леко предполагам до 225 защото след това се залипих зад него и не успя да се откъсне :P Ама все пак е добре за 100+килограмово купе повече с още толкова багаж ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ти е леко купето. Само 100 килограма плюс :):) Шегувам се. Така изглежда на пръв поглед, като се прочете.Непознат колега с бял опел астра сам пое инициативата, а аз бях толкова глупав, за да се вържа.Трудно, но все пак имаше успех, даже с доста, но за мен това не е толкова важно.Ако колегата случайно попадне в темата, (което в повечето случаи е неслучайно :D ), има много поздрави, и е поканен на кафе да сподели модификациите си :angry:

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....снощи срещу БМВ 320ci с чип и сп.генерация по лек наклон нагоре до 150 почти кола го водех после ме подмина с малко и спряхме после по надолнището ме стигна на 140км/ч направих лош старт и ударих прекъсвач на 1-ва.Това баварче записа една победа и загуба срещу 320д с чип (170кс).Отупах и една Астра Г 116кс. 5 коли някъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...стартове с Браво 1.9 жтд 105 +чип за друго не разбрах 3 коли ми се видя на огледалото го бих.Алфа 147 120кс. голяма разлика.Бавареца 320-ката 150+ пак се пускахме първия път паднах калник втория път равни.Алфа 145 2.0 КВ 150+ първия път 2 коли,втория почти 3 ми направи.Трябваше и с други да се пусна,но паднаха от Бравото и ми отказаха пестихме гориво :lol:...П.П Роман се пуска с последните 2 коли нека да каже какво стана :worthy:

Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...