Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Аз пък днес се сгоних с едно БМВ петица бензин

Публикувано изображение

Би трябвало 530 да е..

до 100 наравно

после ми направи 2 коли някъде :)

 

п.п. тия 530 имали 3 разновидности

от 230 до 270 hp ;)

Най-накрая да се запиша и аз в тази тема! ;)

 

Точно с такова БМВ, само че 525 дизел се гонихме днес около 15км по пътя за Враца! :o

С пича се заядохме по случайност, но се оказахме на един ъкъл и постоянно се задминавахме с усмивки на лицата!

Измежду постоянното гонене направихме поне 3 дръпки от летящ старт от към 100км/ч - аз почвах от 100 на 3-та и до края на 3-та БМВ-то почваше да ме минава и към 160-170км ми беше с 1-2 коли отпред!

Държа да отбележа, че аз бях с още 3-ма човека в колата а в бавареца беше само шофьора! :)

 

П.П. Аз съм със Сивик 5-та хеч Д16А9 + бонуси! ;)

 

П.П.П. някой да знае, колко коня е това БМВ? ;)

 

Аз също наскоро се гоних с такова 530 и както си беше пред мен на 170 го прескочих ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

аз съм се дърпал със А8 дизел, автоматик- 180 кончета и му взимам 1 и 2 :):) към края на 3та вече ме минава :)

Редактирано от Ivan_crx_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди час, на отсечката Враца - Мездра се подгонихме с един Голф 2 :P На 2-3 пъти се опита да ми избяга, но всеки път го настигах и отминавах (не с лекота де) :P Незнам с какъв мотор беше, според мен, или некъв КР, или ГТИ 16В! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде бе ? май не си много сигурен в думите си я си помисли за е30 2.5 колко коня са :D м20б25 170 коня с картализатор и м20б25 без катализатор 171 :D

Ако говорим за Е30 е друг въпрос.Аз си мислех че става дума за Е36-ците като най-масово разпространени сред БМВ-стките среди

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо ако е в купето на Е30се бая коли ще се озорят вярвайте ми имам приятел с Е30 2.5 винтиловия 193 коня ми доста коли паднаха от него :D не са хич за подценяване

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора най накрая и аз да мога да напиша нещо за някоя гонка сборичках се с един мерцедес 2500 турбо предполагам и дизел защото испушваше яко от задработата етам че не стартирахме от място а в движение а аз бях зад него спора започна при мен от 2ра предавка с около 30к/ч до 180 не ми избяга грам от там на татък пътищата ни се разделиха та искам да ви попитам колцата ми долу горе добре ли се е представила или аз много не мога да карам :D

Да не е бил 2500 ТД , че не е много за гордост. Даже срамно бих казал. Някъде по 113 коня са, а най-силния е 150. На такова тежко купе....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Още четири години, и може да коментираш по днешна гонка :P

:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха вярно че то това е от преди 20 години хахаха :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора най накрая и аз да мога да напиша нещо за някоя гонка сборичках се с един мерцедес 2500 турбо предполагам и дизел защото испушваше яко от задработата етам че не стартирахме от място а в движение а аз бях зад него спора започна при мен от 2ра предавка с около 30к/ч до 180 не ми избяга грам от там на татък пътищата ни се разделиха та искам да ви попитам колцата ми долу горе добре ли се е представила или аз много не мога да карам :P

Да не е бил 2500 ТД , че не е много за гордост. Даже срамно бих казал. Някъде по 113 коня са, а най-силния е 150. На такова тежко купе....
Много се изЛинявам за оффа ама не издържах като видях :):P:D:):P :P :) :) :):D:P:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth::D и да не съм много офф http://www.vbox7.com/play:1f1ce7e3 -прелюда избърза 1-ва Редактирано от em1l

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е браво ако си бил прелюда си е постижение. Пробвахте ли да се размените?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е браво ако си бил прелюда си е постижение. Пробвахте ли да се размените?

http://www.vbox7.com/play:7c8b8892 - тук се разменихме аз карам прелюдаhttp://www.vbox7.com/play:65b54715 - от вътре ама аз не можах да тръгна добре и малко закаснях(оправдания ;))http://www.vbox7.com/play:98643c2f - яко кантар (в прелюда са двама но общото им тегло е с 2 кила под моето ;) ;) ;) ;) )Не се сетихме да ги пробваме на летящ че от място сме кантар които тръгне по добре и дръпва с метър и така до края.На прелюда не му бяха сменяни никакви консумативи а сега е напълно обслужен но надали ще има много голямо значение. Редактирано от em1l

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко часа една Е39-ка комби 530d беше солидно препарирана :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ма беемвиста знаеше ли че се гоните

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ма беемвиста знаеше ли че се гоните

Ей пич спри да се правиш на умния щъркел! Това че колата ти е спряла никой няма вина. Виж каква е колата на Иво-Devil Twin и помисли поне за момент.Ай със здраве :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

без да се сърдите, но джитиайка инжекцията бие д16ХХ

Редактирано от h3ll1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое купе, двигател, к.с. е тая GTI-ка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ма беемвиста знаеше ли че се гоните

Свиреха му гумите на тръгване от светофара, пък не знам... аз първоначално нямах намерение да давам газ. Изглежда ти нереално ли? :D Преди няколко дни беше наказан и един Голф 3-ка GTi ABF... аз пък бях брутално унижен от триврат Kadett GSi 16V :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ма беемвиста знаеше ли че се гоните

Ей пич спри да се правиш на умния щъркел! Това че колата ти е спряла никой няма вина. Виж каква е колата на Иво-Devil Twin и помисли поне за момент.Ай със здраве :D
Ако искаш може да ги пуснем със твойта и ще видим коя е спряла :)п.п. Нереално ми се вижда да. Иначе за голфа не е за хвалене. 200 кила е по тежък и 10 коня по малко, а и не се знае в какво здраве е, а за Опелчето, то колко коня беше, 150 , 130 , 115 ? Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей палячо, само кажи кога къде и с коя от колите да дойда. Земи си някой лев, щото аз знам изхода от двубоя но, така ще е още по болезнено за теб. А и ще се постарая да доведа хора от форума и не само да ти гледат "умната" физиономия на финала. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D без значение е с коя ще дойдеш, той ник-а ти сам говори за положението ти в гонките. и най добре внимавай с епитетите да не си разменяме шапките :)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи кога и къде и да спираме с писането. А шапка ще си взема защото заставам зад думите си.P.S. Не забравяй да си вземеш парички:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте спамили тук и особено към колегата LOSER тук се гледа да се гради ред, дисциплина да е чист форума и приятен за гледане по добре ако ще пишеш пак тук в темата пиши не толкова остри постове нищо лично не искам да се засягаш ако искате да се карате с колегата направенето г она лични а не като спам в темата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прясно, прясно от преди малко.... :D Направих първият си официален старт от място с новата ми придобивка! :) Аз съм със Сивик 5-та хеч Д16А9 мотор с някой доработки, срещу БМВ Z4 2.5 193к.с. по думите на собственика! Стартирах със железни джанти 13-ки със зимни гуми :P и 50кг баскаса в багажника! А в БМВ-то бяха 2-ма души!Резултатът беше: на 500-600м съм с кола, кола и половина отпред! На 400м 2 коли в моя полза! БМВ-то почва да ме застига едва при 160-170км/ч, точно когато трябва да включвам 4-та!Гонките бяха 2, като и 2-те съм отпред до 160! Ония с БМВ-то гледаха, като насрани след гонките! :D:P Добре че имаше 20-30 човека за свидетели! :D П.П. Още ми е кеф! :D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм се возил в 5та серия пак такъв двигател бмв - е браво, като знам как върви бавареца :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе де да знам, не ми се вярва да е било 192 коня (2.5) все пак е към 250 н.м. при под 4к оборота. Да не е било 2.0 150, или 2.2 170 ??? Един познат има от тия 192 коньовите и никак не ми се вярва да падне от А9, при положение, че с двама човека ускоряваше от 100 нагоре почти толкова бързо като от 0 до 100. Направи един клип с ускорение на равен терен (без наклон) на сивика

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не че нещо лично, ама преди време твоята Д14-ка вървеше като самолет (по твойте думи) и късаше всичко живо на пътя, а сега те гледам на втори колега оспорваш гонките с коли по-мощни от техните... Пак ти казвам, нищо лично, ама...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колицата на CIVICwarrior върви прилично. Като знам колко "бягат" БМВ 2.5 даже с малко го е отнесъл на 400м. Странно е че те настига толкова от рано.

 

Да не съм в офф : днес Пежо 205 МИ16 ме отнесе като куцо пиле домат :):D

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) аз бмв-та над 2.0 не съм бил с нея, а и имаше доста доработки д14-ката и наистина за 1.4 вървеше прилично. А и Панагюрище не е много голям град та няма как да излъжа за някоя гонка, защото хората които се пускаме за спорта се познаваме всички и веднага някой ще пише, че не е истина
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе де да знам, не ми се вярва да е било 192 коня (2.5) все пак е към 250 н.м. при под 4к оборота. Да не е било 2.0 150, или 2.2 170 ??? Един познат има от тия 192 коньовите и никак не ми се вярва да падне от А9, при положение, че с двама човека ускоряваше от 100 нагоре почти толкова бързо като от 0 до 100. Направи един клип с ускорение на равен терен (без наклон) на сивика

Бившия собственик на сивика/Slavkov 1984/ тупаше 328 компакт и Прелюд Н22/лично съм гледал стартовете/П.П. Момчи и теб ли вече те захапа кучето? :)
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и две клипчета как ускорява въпросната кола :) :http://www.vbox7.com/play:552029bchttp://www.vbox7.com/play:9ad6eba8

:D начи и аз ще го бия тва БМВ. Като гледам 0-170 за малко над 23 секе това е моито купе http://www.vbox7.com/play:0988d45a до 170 съм за същото време. На клипа съединителя приплъзва яката и се вижда как ме бави, освен това нямам почти никакви модове и колата ми е с 200 кила по тежка от 5-та хеч. Другото е че двигателя е за основен ремонт (гори ми литър на 2к километра масло)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз много сходно в 2-те ускорения не виждам :D То няма нужда да се засича. За ~10 сек той прави 130 км/ч ти 120 км . Това е повече от огромна разлика. Може би 5-6 тира на 400 м :)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми засечи ги :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и две клипчета как ускорява въпросната кола :P :http://www.vbox7.com/play:552029bchttp://www.vbox7.com/play:9ad6eba8

:) начи и аз ще го бия тва БМВ. Като гледам 0-170 за малко над 23 секе това е моито купе http://www.vbox7.com/play:0988d45a до 170 съм за същото време. На клипа съединителя приплъзва яката и се вижда как ме бави, освен това нямам почти никакви модове и колата ми е с 200 кила по тежка от 5-та хеч. Другото е че двигателя е за основен ремонт (гори ми литър на 2к километра масло)
Бах тоа самолет :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз много сходно в 2-те ускорения не виждам :D То няма нужда да се засича. За ~10 сек той прави 130 км/ч ти 120 км . Това е повече от огромна разлика. Може би 5-6 тира на 400 м :)

:D абе дървен философе, и до 100 и до 120 и до 130 сме за еднакво време, и на мен ми приплъзва и съединителя и колата ми е 105 коня и 200 кила плюс. ама аз винаги съм си мислел, че от каквото и да е 2.5 бмв ще падна пък то какво излза.нали се сещаш че аз не съм ти, и не твърдя че карам най-бързата атмосферка и няма кой да ме бие и да дойде рибата и да ми даде бинокъла :P аз си знам колко ми върви колата ама тая нещо я прехвалихте
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Мда, рибата направо ме остави по средата на пистата :D :D да не повдигаме тая тема на ново. Пусни се с/у колегата CIVICwarrior и ще видиш каква е разликата.

Пък тея оправдания с килата са излишни. Ако ще и 2 тона да е повече или върви или не. Ако ще 90 коня да е (като мен) или 151(Като Рибата) или върви или не . Това е.

 

п.п. и би ли ми извадил цитат където твърдя че съм "най-бързата атмосферка" :D по скоро ще намериш да казвам, че другите коли не вървят от колкото, че моята върви много :P

п.п.п.

Кире, аз разликата я знам МНОГО добре :P;) Ама не става някак да твърдиш че колата ти бяга много както си е (оборудвана да речем). Пускаш се срещу някой и той те отнася и се оправдаваш : "ами то такова ... аз съм по тежък". В дръпката не се гледа кой е по-тежък, а кой е по бърз все пак ;) Като не ти върви колата и не си сигурен в нея правиш я на варел за да си по спокоен :P Нищо че твърдиш че няма кой да те бие ;) (няма предвид теб ;) , сещаш се за кой говоря :D )

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стига спорове :) на писта сливен ако има състезания теро ще :D ти покажа теорията за килата :P 100 кила(може и с 200 да пробваме) колко са на 400 метра:Dкато разлика,че продължаваите с гонките рулмеикар спри се ве. :D

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...