Jump to content
Restless

Снимка на новия NSX

Recommended Posts

2015 Макларън ще кара с Хонда двигател в Ф1.1,6 турбо, което в момента се ползва от Хонда в Щатите.И изненада ще има, или шампионска титла при конструкторите или при пилотите.И пускането на Акура НСХ се връзва точно с този момент!Този маркетинг беше приложен преди 20г., Макларън-Хонда и първия НСХ с Аертон Сена!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано си прав и HONDA се завърне с гръм и трясък в F1 :robot:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има страшни въздухозаборници.Публикувано изображение

 

колко па да си приличат язък че и ръба над задната гума на калника и те са еднакви . Ръбестия праг .

Те и въздухозаборници .Стига гледахте толко сляпо нищо общо е дизаина :dry: с това което може ,некакво дежа вю :D .

 

 

http://www.newautomodels.net/wp-content/uploads/2013/06/audi-rs8-2014-3.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не знам,..ама такъв звук от хондов двигател, до сега не бях чувал...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко па да си приличат язък че и ръба над задната гума на калника и те са еднакви . Ръбестия праг .Те и въздухозаборници .Стига гледахте толко сляпо нищо общо е дизаина :dry:/> с това което може ,некакво дежа вю :D/> .

Дано това да е маскировка, нарочно да прилича на кръгчетата! ;) Иска ми се!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично за мен това щеше да е перфектния външен вид на тази кола, отличаваща се от познатите до момента, но уви. Дано поне храктеристиките и на пътя ударят конкуренцията Публикувано изображение.

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И преди и сега ГТР си изглежда по ежедневна и по пригодна за ползване, все пак си е FR купе, а не М4. Мен доста ми допадаше предишната концепция с предноразположения мотор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесвам NSX и силно се надявам новия модел до убие рибата, нооо GT-R е почти невъзможно да бие. Не знам за кое ново поколение говориш колега, но сегашното поколение ускорява за 2.7 секунди, като на есен ще излезе и 570коня версия на Nismo, която се гласи да бъде най-бъзро ускоряващата серийна кола в света 2.1 сек. Дано имаме достоен конкурент в лицето на NSX, но за момента имам известни съмнения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NSX е супер автомобила на хонда според мен ,и тази която се очаква да излезе сега като вид е уникална.NSX винаги е била конкурент на Skyline ,просто е била спряна поради високата си цена и не ефективният пазар към нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като имах възможност да отида на изложението във Франкфурт и го видях отблизо,мога да кажа,че изглежда много добре :)

Публикувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новия двигател за NSX:

Honda reveals the 2015 NSX's powertrain, and it's now longitudinal! Twin-turbo direct injection V6 with dual-clutch transmission, rear electric motor and twin front electric motors

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох бабачо ... нещата станаха сериозни, ще има много срам за топ предложенията на конкуренцията :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...