Jump to content
fashion_m

Как се премахва лепило от лепенки?

Recommended Posts

Здравейте, махнах едни лепенки от колата но остана лепилото от тях. Върху него се натрупаха прашинки. Как да го махна това лепило без да се надраска боята?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кореселин брато и си ти.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С бензин или с

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кореселин и вода 50:50 и с памучен парцал търкаш , без да натискаш сериозно и после с вода .

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кореселина е агресивен към боя и пластмаса! топла вода и мек плат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

От автостъклар да знаеш, по-добро от спиртеца за горене няма. Ако е на трудно достъпно място и контактния спрей чисти лепило. Но добрия стар спирт няма кой да го бие :DП.П. Кореселин в никакъв случай или нещо подобно на разредител... Ще прецакаш лака

Редактирано от honda_lv

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AMB

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на моята ги махна с АМВ разредител и някви стари шушони! и след това пастирах мястото на лепенките че явно доста са седяли там, и пак се личаха местата но докато ги пастирам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От автостъклар да знаеш, по-добро от спиртеца за горене няма. Ако е на трудно достъпно място и контактния спрей чисти лепило. Но добрия стар спирт няма кой да го бие :D/>П.П. Кореселин в никакъв случай или нещо подобно на разредител... Ще прецакаш лака

Колега, кажи от къде си в София да мина утре да видиш как се получава като се чисти с кореселин :) Фелата гледам се е включил . Беше свидетел как преди време чистих при Жорката в Дупница една рисунка по калника и предния ми капак само с чист колересин / някакъв отворен на Жорката / в леко дъждовно време и после измих калника и капака - нищо им няма . Все едно не съм го правил , а не е като да не търках със сила :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кореселин и търкаш леко, лака е здрав не пада толкова лесно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички помии дет сте ги изброили нестават или ако стават стават трудно .Писах ви па ако искате чистете с шкурка .АМБ ,случаино ми се налага всяка седмица или да лепя или да разлепвам фолио и да почиствам .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С бензин или с

Публикувано изображение

 

И аз чистя с този индустриален и маха всичко що е лепило и мирише на портокал. Неагресивен към боя и лак но на лепилата им е....ва мамата... ;):) thumbs

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен http://www.nika.bg/pochistvashti-sredstva/739-universalen-chistitel-apursil-150ml.html този чистител съм го ползвал много пъти и съм много доволен.Свалям остатъци от винетки ,остатъчно лепило от тиксо,лепенки премахва и смола полепнала след преасфалтиране и мн. други дейности и най-важното не влияе на боята като кореселина и амб-то

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A, ако остатъците са върху някоя пластмаса от интериора ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спирт и яко търкане :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам неприятни спомени от спирт и побеляла от него пластмаса в предната ми кола. :) За това питам, и се чудя дали онези спрейчета предложени на предната страница няма да свършат работа. Не, че имам сега остатъци, но смятам да лепя един термометър и евентуално ако някой ден ми писне и го махна, трябва да изчистя с нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С бензин или с

Публикувано изображение

 

Този препарат на Вюрт е истината, всичко останало само може да навреди

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...