Jump to content
Markony

Работна тема " Национална среща 4х4"

Recommended Posts

 

По темата,не знам ,кой е админа ама наистина Слави да предложи 3 дати и да гласуваме,пък квото сабя покаже.

 

Отделно да припомня една несполучлива среща преди 2 години в Узана,където голямо подготовка и после много недоволни.Та в тая мисъл нека да се придържаме към едно спане на открито,пък тия които ще спят на Хотел на 5-50 км да проучат нешата или да оставят жените в къщи.Това беше първоначалната идея.Менюто,цените и румсървиза ...каквото си донесете от вкъщи.Така няма да има недоволни!

 

Слави,Какво стана с датите? Публикувано изображение/>/>Предлагай 3 дати и да се почва.

А иначе някой недоволе винаги може да има.АКо има някъде наблизо хотел ще е добре за хората с деца.АКо ли не, ще се импровизира на място.Но ако трябва да се угоди на всички...среща може и да няма Публикувано изображение/>/> .

Затова Слави да предлага 3 дати,някой да предлага 3 места където да се отиде и да се гласува.

 

Основната идея е в пост#1

Все пак има хора с деца за които една такава среща без тях е невъзможна. Примерно няма на кого да ги оставят.

Предлагам да се обсъждат следните дати:

08-09.06.2013

22-23.06.2013

и евентуално20-21.04.2013

Място за провеждане

Старосел

яз. Копринка

местност Узана

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Основната идея е в пост#1Все пак има хора с деца за които една такава среща без тях е невъзможна. Примерно няма на кого да ги оставят.Предлагам да се обсъждат следните дати:08-09.06.201322-23.06.2013и евентуално20-21.04.2013Място за провежданеСтароселяз. Копринкаместност Узана

Не ни разбирай погрешно.Аз също съм с дете на 4 г. :).Както виждаш обаче,част от хората са за сбирка сред природата и палатки а други са за хотел и по-добри суловия.Затова е тази дискусия и да се намери компромисен вариянт.А че недоволни може да има е факт.Въпросът е да са по-малко.Дай малко повече инфо за мястото което предлагаш,както е направи колегата vladotopalov. Палатки,бунгала,хотели и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, искам да Ви предложа да направим срещата на това място http://www.byalokamane.comКомплекса се амира в района на с.Старосел община Хисаря, област Пловдив.До старосел се стига по асфалфови пътища от старосел до самия комплекс е 9км. прашен път. Мисля че е много подходящ за среща 4х4, комплекса разполага с бунгала, самостоятелни стаи, къщи, а има и място за палатки.Ако решите че идеята е добра мога да помогна с ортанизацията и да взема оферта от собственика които ми е познат и се надявам да получим отстъпка.Владо 0878 888 215

Супер ще е.Аз ще ходя на Нисан годишна среща,която ще бъде там и,ако датите на двете са близки ще ги съчетая.;)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е на 22-23 съвпадаме с нисанаджийте.:D/> Аз гласувам за тази дата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност аз се прехвърлих тък от OFFRoad форума и там също имаше предложение за Старосел.

http://www.starosel.com/hotel.html, а и предложението на Владо е за там и също ми допада. Колегите предлагат помощ за настаняване и отстъпки. Поляни за бивак има достатъчно. Аз също съм готов за бивак - както казвам "При положение, че е на 3м. от колата няма проблем". Дори имам инвентар в излишък и мога да помогна на някой който е в недостиг.

За яз. Копринка каквото и да се каже все ще е малко. Там е место за традиционни срещи от всякакъв характер. Като се качиш на стената и погледнеш надясно по брега места за бивак дал господ. Не съм бивакувал наоколо, но съм виждал биваци от които ум да ти зайде - включително и естрада за изпълнители, какво бе събирането не мога да кажа, беше в края на юли или началото на август, ще сбъркам годината, защото от 5 поредни години ходя на почивка в Павел баня и се завъртам в района наоколо.

Узана е в географския център на България. Места за бивакуване, както хотели и хижи наоколо също има много. Няма язовир, но има вода.

Според мен тези три места отговарят на изискванията за достатъчно место за бивак, наличие на бази за нощувка на закрито, а може би ще имат нужда от уборка и преди бивакуването. - 4.Екоакция.Неделя преди обед да се направи една оборка на избраното място ...ще купим малко чували,ще уредим транспорт и извозване от близката община/кмет.

Докато разглеждах мненията надделява топлото време. Колкото и да е топло на север преди първи юли къпането е предимно за моржуващи, а и не работят басейните. В Южна е друго.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Какво стана със срещата колеги? Отбой ли има?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще е забавно ако се измъкнем за малко от цивилизацията и от работа! Всички предложения до тук не са никак лоши!:rolleyes:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма много желаещи можем да се съберем на националната в Хисаря. Ще се получи 2 в 1. Пък нали и ние караме Хонда. Времето е подходящо, мястото също.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зачетох и тази тема. И трите дати за мен са ОК стига да нямам състезания тогава. яз. Копринка най-ми е на сърце. Все пак съм заклет рибар и обичам да ловя диви риби. Но и другото място мисля ще ми хареса, пък и знам къде може да се полови риба и извън комплекса така ,че за мен и двете места са ОК.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зачети се и в датите,че май са от преди годинаПубликувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зачети се и в датите,че май са от преди годинаПубликувано изображение

 

Е подведох се понеже все още седи закачена като важна тема на форума и изобщо не обърнах внимание на датата :) Нищо де на следващата среща ще го мисля пак :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов съм и затова питам кога и къде по последни данни ще е срещата, защото имам голямо желание да дойда. Да повторя другите ама и аз мисля да е към Централна България.

Редактирано от Honda Driver

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно и аз съм навит с жината, мъ не съм 4х4. Рибар не съм, така че язовира за мен е само много вода. Важно е да стане купон, да се изкара приятно и човек да разтовари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...