Jump to content
ARMAVEL

Инфо за софийски сивик.

Recommended Posts

Здравейте,колеги! Най-после дойде време да си купя Хонда.Понеже съм ученик и бъдещ студент съм се насочил към нещо по-леко,поне на първо време,а именно сивик EK икономик d15z6 (задължително).Та да попитам,някой ходил ли е да гледа тази кола http://www.cars.bg/u878752 и като цяло какво ви е мнението от това на снимките.Мерси предварително за отговорите! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На снимки хубава,но дали е така наистина ? Не чакай само от снимки да избереш колата. Или помоли някой софиянец да ти я огледа или хващай автобуса и я виж сам. Не ме разбирай погрешно, но око да види ръка да пипне. Вярвам, че си разгледал доста коли докато стигнеш точно до тази. Понякога някой не толкова излъскан екземпляр може да има повече достойнства. Най малкото ще се види ако някъде е текло нещо по двигател и т.н.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да,от доста време следя обявите и забелязвам,че са малко кът икономиците.По принцип даже си търся фейс ама там още по голямо търсене ще падне :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавача е много запознат явно,в описанието е написал VI TEC !По принцип 98 година по мои наблюдения са с голяма емблема отпред.Иначе като за кола продаваща се на Горубляне си е нормално лъсната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста добре изглежда на снимките. Интересно е как са се запазили толкова добре вс лайснички и пластмаси по броните и вратите.. и маркучетата по мотора са подменяни сякаш. Вероятно е стягана, за да стигне до това състояние. Мисля, че трябва да се види на живо и да се прецени дали си заслужава паричките Публикувано изображение

 

Това колко е запознат продавача може единствено да е в твой плюс според мен Публикувано изображение Аз като вземах мойта и продавача ми каза "... тука като карам и светва една зелена лампа и нз какво й е на колата...", та ми помогна да отбия малко от цената Публикувано изображение

 

Успех с търсенето Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи климатроник със сигурност няма! 98-ма са с големите решетки и със спирачки от вти (262 мм) щом си склонен да дадеш толкова пари за тази кола силно ти препоръчвам колата на колегата Dragi4 цък

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С две ръце съм за горния пост, "сивия мишок" е просто уникално автомобилче!Иначе за обявата мога да кажа, че колата изглежда много добре, само не ми харесва, че двигателя е измит...кой знае как са го измили и с какво, а и каква ли е причината ?!Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С две ръце съм за горния пост, "сивия мишок" е просто уникално автомобилче!Иначе за обявата мога да кажа, че колата изглежда много добре, само не ми харесва, че двигателя е измит...кой знае как са го измили и с какво, а и каква ли е причината ?!Успех!

Е да,но мотора не е същия,а изглежда човека си знае какво търси.И не е ли с обръщан волан?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не познавам колегата Dragi4, но се ползва с добра репутация във форума. Аз бих прежалил разликата в цената. За напълно обслужен автомобил си заслужава. Може да се каже, че ще го вземеш от познат. Качваш се и караш. Покупката на кола от авто къща мога да кажа само едно - никога няма да го направя, без човек, който разбира от коли. Такива боклуци продават, че на външен вид са супер и всичко е ОК, но на втората седмица разбираш, че на предния капак и по калниците има един самосвал с кит, пробит радиатор и т.н. А смятай, че и разходите по обслужване след като го вземеш са поне още 1/3 от покупната цена на автомобила, а Dragi4 продава неговия обслужен. Но все пак ти решаваш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да,но мотора не е същия,а изглежда човека си знае какво търси.И не е ли с обръщан волан?

Не е с обръщан волан, така си е излязла от завода. Мотора не е точно същия но пък за сметка на това е с газов инжекцион.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам моя мишок намесен ;) Към колегата по-горе....кой луд обръща волана на Сивик :lol: и реално знаеш ли какви са разликите м/у двата мотора :) Не виждам какво общо има м/у двете споменати коли :) освен че са сивиУспех и късмет на колегата с избор и покупка на Сивик :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разликата е 100 кубика повече, 2 коня отгоре и 7 нм в полза на д16-ката :) а според мен, цената на драгича е доста по ниска от цената на тая д15ка :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля ,че 3800 лв. са доста пари за двуврата кола 96-97 год.,но пък мотора си е най-икономичния на Хонда,а и скоростите са по-различни и е приятно на дълъг път с тях.Цената има на къде да падне доста.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, Не че нещо, ама за 3800лв и да няма климатик си е пладнешки обир направо...Тая кола, докато я вкараш в пътя ще си на 5500лв поне и ще трябва да я караш до гроб...С икономиците определно се спекулира с цената. Да не говорим и че данъка и е около 130лв, заради конете. По-добре д14а3 и си смени на дросела гарнитурата. 100% има по-добри оферти. А разликата в разхода от порядъка на 1/100 при сложена газова няма да разбереш, че го има :cool:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А това, че колата е 2 пъти по-мъртва е друга бира... :dry:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, Не че нещо, ама за 3800лв и да няма климатик си е пладнешки обир направо...

Колега и двете коли ,за които става въпрос,са с клима.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за мненията,колеги! Скоро време се надявам да купя нещо и задължително ще се похваля тук :rolleyes::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако още търсиш виж каква обява има от вчера http://www.cars.bg/u869211 .Държа да отбележа, че нито аз продавам колата, нито познавам продавача.За тея пари дето си приготвил тази изглежда много добре и е фейслифт.Ако можеш ходи я гледай и да споделиш как е, че хваща окото на пръв поглед.Ако не помоли някой колега от района да я погледне и да ти каже има ли смисъл да се ходи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май добре са я пребоядисали:rolleyes:/>ама трябва да се пробва от доверен човек!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееееееееее Честито Колега !!!Със здраве да си я караш колата и много безаварийни километри с нея!!!Гледам че си от Стара Загора,може и да се засечем някъде по някоя срещичка или по улиците :) Аз съм със син седан 5-та генерация Още веднъж Честито и се кефи на колата:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много безаварийни км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен и мисля, че си направил правилния избор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НАЙ-НАЙ-НАЙ-НАЙ-Правилният избор :) Драго е уникално точен а колата е уникално добра :) поздрави за добрия избор :)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честитка и от мен!Ще останеш доволен,Драгича е пич и ти е дал читава колаПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много безаварийни. Направил си добър избор. И умната по заснежените пътища ;)/>.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!Благородно завиждаме:rolleyes:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Честито и със здраве, и безаварийно да я караш тая красавица :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРАВО!!!Честито,добър избор направи.Много безаварийни ти пожелавам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...