Jump to content
atoma

Избор на зимни гуми

Recommended Posts

''Миналата седмица си купихме 2 зимни гуми.МОШЕНИЦИ!!!! И двете гуми криви и дефектни! Проблем при рекламация!''

 

това някои чете ли го,ся го мернах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го прочетох няколко пъти, а ти прочете ли отдолу отговора на екипа.Аз за сега съм доволен, дано и за напред да е така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Фалкените, честито. Аз сега ще карам трети сезон с по-стария модел 16 цола, купен точно от там. Миналата зима гумите ме спасяваха в невероятни условия, много много съм доволен, а този нов модел сигурно е още по-добър!За avtogumi.bg лоша дума не мога да кажа. И аз и баща ми сме пазарували гуми вече няколко пъти, изключително коректни са :)

Редактирано от Veseliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз една зима съм изкарал със 175/65/14 отпред и 185/60/14 отзад (дори не бяха зимни :) ), няма проблеми да знаеш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Accord 7 gen, какво препоръчвате 205/55/16 H91, мислех си за тези, пък тезиса по - евтинки, но който и да питам ми препоръчва Toyo или Yokohama :). Не знам това някаква маниа ли е към азиатското вече?! Или просто не трябва да се прави компромис с марката, като гледам ревюта се справят доста добре и Goodrich, и Michelin, и Continental, и Fulda, и т.н. Моля дайте някакъв съвет дали си заслужава цената на Toyo и Yokohama пред другите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих препоръчал тези с най-високи резултати на ADAC според джоба ти. Виж за този размер гуми тук:http://www.avtogumi.bg/oscommerce/testove_zimni_gumi.phpАко ще даваш към 200лв на гума то: Continental ContiWinterContact TS850 или Michelin Alpin A4 са най-доброто и имат най-хубави показатели за износване (ще изкарат спокойно 3 сезона).Иначе Фалкена е страхотна гума с цена 150 на брой.

Редактирано от Veseliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Michelin ако имаш възможност, но задължително каквато и гума да си избереш гледай къде и кога е произведена.;)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
bobchoo За кога ще погледна DOT-а да е в последните няколко месеца. Но за къде какво е значението? Днес четох под цитираният по - горе мишелин на 2ро място в ADAC, един клиент пише, че му пишело на гумите Made in Romania? Та направо ми кажете с каква страна на произход да НЕ вземам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Германия, Франция, Италия, Япония, Англия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато баща ми си взе колата (2006та) си взе и 4 нови зимни гуми VREDESTEIN SNOW TRACK 2. Модела вече е стар, а новия е сноу трак 3. До сега не са мръднали като качества, все едно вчера са слагани и нямат проблем с плъзгане. На хондата карам с БФ гуудрич и имам чувството, че карам с летни гуми зимата. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво мислите за гумите AVON Ice Touring ?:rolleyes:/>/> Поръчах си такива,но не може да се каже че са на 100% нови, понеже са със стар дот ( 2106).Въпреки това гумата е неизползвана,така че как мислите ще се държи в тая комбинация ?

Редактирано от Y.Krumov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, в ТМ Ауто има страхотни предложения на маркови гуми и размери. Онзи ден си закупих 4 бр. Бриджстоун Близак, размер 195/65/15, Дот 39/12,made in France,цената за гума е 107 лв. Купих за моя приятелка Фулда Кристал Монтеро- 175/65/14, Дот 38/12,отново произведени във Франция, цена 93 лв. бройката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги аз работя като гумаджия вече 6та година има доста модели хубави но ги няма вече хубавите гуми сегашните гуми са за по 2ве зими макс аз карам 4ри зими със ПИРЕЛИ http://gumi-online.net/product/11188/195-70r15c-tl-104-102r-winter-chrono-pirelli.html и съм страшно доволен но за в момента единствено ми харесва новата шарка на НОКИАН http://gumi-online.net/product/21257/175-65r14-82t-nokian-wr-d3.html също и този ГУДИЕР http://gumi-online.net/product/7314/155-65r14-75t-ug8-ms-good-year.html

Редактирано от REDJI11

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубавите гуми свършват бързо. Едно време москвичите са карали и по 10 години с едни гуми - зиме, лете, сичко, ама нито колите са били като днешните, нито гумите са имали нещо общо. За мен винаги гуми над 3 сезона не са били гуми. С летните може да се направи компромис, със зимните е по-различно :)

Редактирано от Veseliq
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато баща ми си взе колата (2006та) си взе и 4 нови зимни гуми VREDESTEIN SNOW TRACK 2. Модела вече е стар, а новия е сноу трак 3. До сега не са мръднали като качества, все едно вчера са слагани и нямат проблем с плъзгане. На хондата карам с БФ гуудрич и имам чувството, че карам с летни гуми зимата. Публикувано изображение

 

Колега, я сподели за кой модел на BF Goodrich става въпрос. Миналата зима я изкарах с BF Goodrich G-force Winter и останах много доволен от тях. Най-вече на сняг.
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги аз работя като гумаджия вече 6та година......но за в момента единствено ми харесва новата шарка на НОКИАН http://gumi-online.net/product/21257/175-65r14-82t-nokian-wr-d3.html ...

http://gumi-online.net/product/10767/195-65r15-91t-kw23-kumho.html

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...