Jump to content
JDM as Fuck

Ето какво мислят от Опел ФОРУМА ЗА НАС !

Recommended Posts

Ами търсих в гоогле турбо за хонда и оп излиза ми опел форума и след 3-4 коментара ми стана много интересно НЯМА КАКВО ДА ОБЯСНЯВАМ ПРОЧЕТЕТЕ ДА СЕ ПОСМЕЕТЕ И ВИЕ :D :D :DМН СМЯХ !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много завиждат нищо друго

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коментарите за конските сили са ми любимите АХАхахахахах ...... В черния списък сме им внимавайте :):DПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Като изкарат 200 к.с СТОК мотор от 1,8 атмосверка да дойдат да приказват :) до тогава да ходя да духат :) и да си надуват ръждите :)

Редактирано от ObiChLiFk0
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо като самолет, ама по бързо !

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах преди време да я търся тази тема , обаче май им беше ръждясал сървара и не можах да я отворя.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да съм честен хората са доста обективни, не знам от какво недоволствате. Да, има и някой друг тъп коментар, ама то навсякъде е така.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От цялата работа, само не можах да разбера, защо мразят Хонда??!?..

Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От цялата работа, само не можах да разбера, защо мразят Хонда??!?..

Публикувано изображение

 

:lol: Ако те пердаши всеки Опел щеше да знаеш защо мразиш Опел сигурно. ;):lol:
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

34 потребители четат тази тема (34 гости и 0 анонимни потребители) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Всяка тема свързана с меренето на каквото и да е, не е пример за нещо смислено.Всяка марка има добри и лоши страни, реално всеки трябва да има късмет за да попадне на читаво возило - както ново, така и старо и не можем да се бием в гърдите, че нашето е най-добро.А какво мислят във другите форуми за нас? :DНека си направим архив! Например с Алфа бегачките ще е интересно какво мислят за марката...

Редактирано от d.pavlovq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те всички мразят хонда вече :) нормално пълно е с тях и са малко по-добре от наборите си като изпълнения и вървеж :) аааа и май вече се потвърждава че хондаджиите са новите голфаджии :) (нищо лично към фолксваген)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да мразят...... Редовно сиайски и джисиайки ми гледат стоповете и вечер как само единия свети, а после спорят и искат още, защото неможело само филтър и изпусквателна система да правят такива чудеса.

Редактирано от vtecdreamcrx
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама и на нас нещо ни има!Темата е от 2009г.Много бой са изяли от тогава!Не си спомням да съм спорил с орел в последните 10г.ВИЦ(СТАР):Седят в Омв, група фенове.Появява се някакъв шум и един вика:-Кво шуми така бе?-Трай бе, ръждата яде опелут!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко се решава и опира до един въпрос , кой е тоя опел в БГ в момента който може да отнесе Рибката? , отговора е прост и един - НИКОЙ :D .

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам какво толкова мразят Хондите .... но скоро този форум ще изчезне .... почнала го е ръждата

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко се решава и опира до един въпрос , кой е тоя опел в БГ в момента който може да отнесе Рибката? , отговора е прост и един - НИКОЙ :D .

 

Нашето момче точно на финала много се изложи...ръждата просто го наказа Публикувано изображение:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам какво толкова мразят Хондите .... но скоро този форум ще изчезне .... почнала го е ръждата

като излезе едно ВТИ срещу ГСИ и го препарира с две коли,после гледат на кръв
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...аааа и май вече се потвърждава че хондаджиите са новите голфаджии :)(нищо лично към фолксваген)

 

Нищо лично и към Хонда (ако е ясен подтекста):) :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Чета това и се смеяПубликувано изображениеНаистина ОРЕЛИТЕ ни мразят.Днес точно имах 3 случки.2 с ОРЕЛ и 1 с ГОУФ 4.И тримата с 1.6 i 101 к.с. или нещо такова(бреййййй,големи мЪшини)Настигам ги по пътя за Бургас и като скиват Хонда в огледалата и полудяват.Джамовете им ДОЛУ,щото с клима много харчи.Почва се едно даване на газ,сякаш имат някакъв шанс.Дори и климата не си спирам и съм на газПубликувано изображениеМного ни мразят....и гоУфаджиите също.Не че нямат и бегачки,но за мен са по-долен клас.Аз лично нямам нищо против каквато и клоа да е.Щом си я харесва някой,нека си я караПубликувано изображение

Редактирано от longfinmako
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

истината е,че всички тайничко им се сяда в някоя хонда,както се разбра в една темичка в тунинг форума.но няма как за 1700 лв да си купиш хонда вти,нали,квато се продава в момента.като ги питаш що мразят хонда,никoй не може да даде някъв логичен отговор.проста са яли пердах.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората са казали,на вкус и на цвят приятели няма.Според мен всеки човек е във различна степен мазохист приляга му някаква марка на душа и се мъчи със нея.Карал съм италианска и немска кола като през това време съм си мечтаел да се кача на Хонда.Но ако имах средствата пак бих си взел по един екземпляр от от предните модели които съм карал,става въпрос за Ланча Делта 1,6 турбо бензин и Фолксваген Сироко със G60 под капака

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това G60, ако знаеш как се троши, никога няма да си помислиш за него.100км зор и в бокса за месец!Ланчата е друга бира!В София има един опел вектра, синя 1992г модел, с v6 от омега.Не се пуска по състезания, но излита по светофарите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ема то тъка са всички на състезанията дойдат батковците и ти подвиеш опашка , а на светофара до тебе някои 90 -100 кс и го биеш и се кефиш :D Като 1 приятел с голф 2ка кара си некав пенсионер в града с 70 по права и тоя моя приятел натиска газта и го изпреварва след 20-тина метра и почна да зяе у колата бих ли те бе ааааааа и ми вика видели как го наказах аз умрех от СМЕХ :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Това G60, ако знаеш как се троши, никога няма да си помислиш за него.100км зор и в бокса за месец!Ланчата е друга бира!В София има един опел вектра, синя 1992г модел, с v6 от омега.Не се пуска по състезания, но излита по светофарите

На тази Вектра пише ли отзад 1.4?:)Тя заводски си беше 2,5 V6 - 177к.с.С 5 скорости ама на 3-та правеше 200км/ч:)После се сложи 6 степенна кутия от турбо моделите и чарджър.На радар го бяха засекли с 278км/ч един път.После се мина на 3.2 блок от Омега.....и нещата загрубяха още повече:)Имаше разни драми ама тая кола дори като заводска атмосферка с един К&Н се ебаваше с ебати колите и беше купон да се возиш:)Илиан се казва собственика, страшен пич:)Charlie , който е регистриран тук му е близък приятел и може да сподели новини от кухнята,че колата не съм я виждал от години.п.п.Истината е че в какъвто и кенеф да вложиш пари,ако го правиш разумно ще е бърз.А и зависи каква е крайната цел де.В момента правя едно дърто Поло и когато стане готово ще е по-бързо от 90% от Хондите в тоя форум:)Но си остава Поло , просто са наляти достатъчно пари и е чоплено достатъчно време от сръчни хора.Но макар и Поло , определено има своите достойнства та е тъпо да се отписват така генерално модели и дори марки автомобили. Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те не ни мразят- просто и там има доста глупаци. Не ги крфи как са астричките и вектричките, особенно набурките на 4та и 5та ген и ги е яд, че са повечето дърти кошари не могат и 150 да направят. Е имат и читави мотори, ама са малко и повечето са ебаси масларките и са издухали и те. А ръждопроблема е всеобщ.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти всяка кола може да се направи да е бърза в права отсечка. Потенциала на нашите коли е някъде по завоите не го забравяйте. За ръждата и като цяло състоянието на един автомобил не може да се съди по марката, всичко зависи от предишния собственик и местоположението му.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коментирате тяхното поведение, а се държите по същия начин. Всяка кола си има и предимства и недостатъци....отделно всеки си има вкус. Нека не падаме на тяхното ниво и да се изхвърляме, а да се уважаваме като автомобилни фенове ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е спортна злоба ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Всичко се решава и опира до един въпрос , кой е тоя опел в БГ в момента който може да отнесе Рибката? , отговора е прост и един - НИКОЙ :D .

 

Нашето момче точно на финала много се изложи...ръждата просто го наказа Публикувано изображение:

 

Да се изложи да (той го прави редовно ) :lol: , но при нормален старт и на двете коли и без лигавщините на Рибата немат шансове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не влизайте в тия Опел Форуми, защото ще ви изгният компютрите!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те не само от този форум ги е яд на хондите -я елате при някой майстор в Добрич да чуете цветисти коментари за хонделите,"Аве от де я изрови таз хонда бе човек,кой нормален човек си зима хонда,не намери ли някой по-масов автомобил да земиш,ми си са набутал с таз хондa,пуууу големи тарикати са извъдихти хонда ша карат,пръйти си ги сами тогаз"-това е цитат от наши майстори,като не им разбират и хондите са криви-абе пълно с тъпунгери тука в Добрич специално,не знам за другите райони как е !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@'borko 30' Хаха! Навсякъде е така. Споко. Лаиците са из цяла България. С лопата да ги ринеш майстори и разбирачи на "масови автомобили".

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КАто цяло ни мразят (ама не ми пука), някои завиждат има и готини момчета . (То навсякъде е така).НАи вече аз както не си трая и им сипвам. :lol: Тази тема ако продължава така ще има скандал . !!! :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои хора като видят хонда и откачат, а всички откачат като видят рекс на пътя. Просто стават големи пилоти и започват да застрашават движението докато не ме минат. Най често астри, вектри и голфчета. Сигурно е голям кеф да минеш хонда която те пуска за да не се пребиеш.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги мисля , че няма смисал да коментираме тези чайници . Просто са 50 години назад и 60 в ляво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...