Jump to content
Слави CR-V

Камерите в Пловдив?

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Добре де и на Пещерско шосе няма камера,гледам вски път и не виждам.Някой каза срещу фулда,мулда и няма нищо,а аз патувам през ден от там,каде е тая камера и има ли такава ?

Редактирано от yanko_b

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз писах,че не я виждам на колегата,ама той не казва къде я е видял.:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за окраса ли са там като за на 3-то РПУ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам тия камери къде са и що са но само честитики ми идват вече 5 книжки си купих с тия глоби Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако имаш снимки може да споделиш (разбира се като скриеш колата или поне номера), за да се ориентираме от къде снимат мръсниците :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета понеже съм регистриран на друг адрес/град :D има ли начин да си видя дали имам прегрешения към КАТ и техните камери и къде трябва да отида всяко РПУ или КАТ Пловдив ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да провериш в КАТ. Ако имаш НП или фиш се приготви да го платиш веднага. В противен случай ще ти отнемат СУМПС (книжката) докато платиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А някой да знае дали на Митницата има камера?Казаха ми ,повтарям казаха ми не съм е видял,че на влизане в Пловдив имало някаде много скатана камера която буквално е сложена на някакво дърво и била много добре скрита.Някои знае ли нещо по въпроса?

Редактирано от yanko_b

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои знае ли нещо за камерите в Марково, днес бях до хижа здравец и имах голямото търпение да се влача зад един серсем по повечето път, ама в марково вече не издържах, тои караше с има няма 30 и на едно място го изпреварих, и таман поглеждам към стълба отсреща и гледам камери в двете посоки от тея за видео наблюдението ама до камерата имаше и нещо като плочка дето гледа в същата посока, кво беше незнам. Сега кви знаци и ограничения е имало там не знам, маркировка нямаше ама знаци не съм гледал. Наи много да отнеса някоя честитка за неправилно изпреварване, за превишена скорост едва ли то не съм го изпреварил с повече от 50 освен да имало знак 30 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия камери, където ги наслагаха по края на града като те снимат вижда ли се светкавица или не?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия камери, където ги наслагаха по края на града като те снимат вижда ли се светкавица или не?

Разправят че се виждало, ама пък и зависи ква е камерата, кои тип, ако е от тея с големите квадратни кутии, абе краино време е някои да внесе яснота за тея камери, коя какво за какво, как и прочие, да обобщи един подробен пост и да го лепнат отгоре в форума. Е тази срещу лукоила на Пазарджишко, вчера специално съм гледал знак по знак какви ограничения има там, ми никви, дори за скорост няма знак което ще рече 90 км, ми кво снима тя тогава!? ако някои мине с 120 ли ? Още чакам някои да каже нещо за камерата в Марково.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Камерата на пазарджишко е за 50 км, не се лъжете за извънградско, все пак табелата за край на града е след това! Така, че си карайте според правилника :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъи ли, верно ли ? виж за табелата въобще не се бях сетил, хм.... баси номера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно там е номера, камерата е сложена преди табелата, а хората се лъжат че вече са излезнали извън града.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно е мамка му, оня ден минах от там и точно тва гледах къде са табелите, еиии голяма касапница ще падне там, златна кокошка, аз чак сега се замислям че там се кара с 50 а си е направо извънградски път и всеки щпори с 100.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз да се включа, значи камерата на Пазарджишко шосе е камера за скорост(със сигурност). Уточнение всички големи и странни кутии, намиращи се в близост до бензиностанции или частни обекти намиращи се на главни пътища където си мислите че може да карате с 90км, това са камери за скорост. На Асеновградско шосе има камера снима в двете посоки но е на КЦМ-то в повечето случаи има паркирали тирове пред нея като патъваш от Пловдив към Асеновград но те снима в гръб а там ограничението е 40км. Има нова камера на магистралата посока Пловдив към софия на ОМВ след Пазарджик. Камери има и на входа на софия, след караулката, има един голям билборт след Пежо посока центъра там има 3 камери(каквото и да си мислите това са камери за скорост снимат и в двете платна на влизане и на излизане :))) радост за печелившите). Има камера след Велико Търново посока Севлиево на 10-15тина километра селед изхода на бензиностаниця Лукойл. Има също камера от Троян към Севлиево на една бензиностанция Петрол. На излизане от Благоевград посока Петрич на комплекс Ситроен има камера снима и в двете посоки. В самият Благоевград на околовръстното пак посока Петрич на бензиностанция Шел в средното платно има камера!!! Тъй като пътувам много из цяла българия сега немога да се сетя къде имаше още. Но искам да ви кажа че се разглежда възможността точно с камерите където са за видео наблюдение, да се засича за колко време преминаваме от едната до другата, а другото е проста математика и после акт в кат, нее измислица очкавайте съвсем скоро. А сетих се къде имаше още една мръсница на входа на Нова Загора по старият път, и още една след Нова Загора в едно село след нея след една бензиностанция или беше петрол или Лукойл. Има още едно напътстие където видите знак за радар бъдете сигурни че или има стационарна камера или може да има патрул с мобилна!!! Със здраве и внимавайте!Съжалявам за спама!!!

Редактирано от taz1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра информация на колегата ,браво,аз пътувах до морето онзи ден и аз също забелязах,че след табелките за радар почти винаги имаше камера,дори излизах от някакво село не се сещам беше страно име имаше на стълба камера от гадните кутиики които като ги видя и да не казвам какво ми става.Общо взето си спазваите ограниченията,че иначе ще пълните нечии джобове

Редактирано от yanko_b

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истината е,че ще има много гърч,но може би е добре при положение,че има толкова катострофи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
taz1 къде го видя тва ограничение на КЦМто от 40? Ограничението е 60. Иначе мерси за информацията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кво ще стане ако изкомя някоя скрита статична камера от засада.?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това се чудя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кво ще стане ако изкомя някоя скрита статична камера от засада.?

 

много хора ще те черпят Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

А кво ще стане ако изкомя някоя скрита статична камера от засада.?

 

много хора ще те черпят Публикувано изображение

 

Хаха тва ми хареса.Но щом ги крият и играят не честно и ние тряя да играем не честно!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои да знае на с.Баня Карловско, на разклона дали има камера в раиона, оня ден през ноща се спусках от надлеза на долу към разклона уж не много бързо има няма 70, не съм видял кви ограничения има там, може да е имало некое 50 или по малко, ама по едно време нещо пресветна като светкавица, ама интересно е че светна някъде по встрани като на една ограда на някъв цех та на единия кол на високото, помислих си да не е камера ама пък т етея дет снимат с светкавици са си долу на банкета монтирани или над самия път тая така по на високо и в страни ме съмнява. И все пак някои знае ли там има ли камера?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои да знае на с.Баня Карловско, на разклона дали има камера в раиона, оня ден през ноща се спусках от надлеза на долу към разклона уж не много бързо има няма 70, не съм видял кви ограничения има там, може да е имало некое 50 или по малко, ама по едно време нещо пресветна като светкавица, ама интересно е че светна някъде по встрани като на една ограда на някъв цех та на единия кол на високото, помислих си да не е камера ама пък т етея дет снимат с светкавици са си долу на банкета монтирани или над самия път тая така по на високо и в страни ме съмнява. И все пак някои знае ли там има ли камера?

 

недей така бе колега, вчера минах от там (2 пъти) и не видях да има камера. Дано да не е скрита в на.. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като те слушам ми олеква, маи няма да разбера какво ме е светнало, пък съм фотограф разбирам от светкавици не е като да е премигнала некоя лампа, чиста светкавица си беше :) Ако минаваш пак от там посока от карлово към пловдив, погледни на края на оградата на тея халета дето ти са от дясно, има един по висок прът кво има бучнато на него :) точно като си се пуснал от надлеза долу на равното се пада в дясно. Ако е камера да я въведем в GPS сборката поне да се знае и тя :) че на мен скоро не ми се очертава минаване от там.

Редактирано от Слави CR-V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не видях да има камера там,вчера минавах,и то с около 90 :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 пъти в седмицата минавам от там и не съм виждал камера. Ограничението не се спазва, минаваме като на извънградски (то си е нещо такова) :) Чат-пат има полиция точно като се спускаш от надлеза, но е рядко. На самото Карловско не съм виждал камери, а редовно се кара 140-150 :blink:П.П. На изхода на Пловдив (отново на Карловско) има камери в двете посоки и ограничението е 50

Редактирано от markup

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да кажа че бях и с пуснат антирадар и ако имаше щеше да сигнализира.Радарите ги хваща отдалеч, а стационарните камери в кутиите едва когато и теб са прихванали,но все пак ти показва поне да знаеш че са те снимали ако си се заблеял някъде:blink:,тези в патрулките замаскираните също ги лови отдалеч,само да не си първа кола:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да кажа че бях и с пуснат антирадар и ако имаше щеше да сигнализира.Радарите ги хваща отдалеч, а стационарните камери в кутиите едва когато и теб са прихванали,но все пак ти показва поне да знаеш че са те снимали ако си се заблеял някъде:blink:,тези в патрулките замаскираните също ги лови отдалеч,само да не си първа кола:rolleyes:

И аз имам антирадар,който ме е спасявал много пъти ,но не знаех,че ще отчете ако ме хване някоя кутия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз разчитам изцяло на GPS-а (ИГО)там сборката е много подробна и се опреснява постоянно от колеги, появи ли се някъде камера макс 1-2 седмици и вече я има. Лошото е че рядко се сещам да си ползвам GPS-a :) но маи ще ми стане постоянен спътник. Не мога постоянно да се оглеждам за знаци табели и ограничения, голям помощник е в тва отношение, във всеки един момент знаеш в кво ограничение си, дебне ли камера или не, и прочие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен повечето пъти ми отчита на кутиите когато има камера ,но с по-различна честота на звуковия сигнал отколкото на обикновения радар.Лошото е че не ги хваща по-рано а чак когато и те те засичат:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз разчитам изцяло на GPS-а (ИГО)там сборката е много подробна и се опреснява постоянно от колеги, появи ли се някъде камера макс 1-2 седмици и вече я има. Лошото е че рядко се сещам да си ползвам GPS-a :) но маи ще ми стане постоянен спътник. Не мога постоянно да се оглеждам за знаци табели и ограничения, голям помощник е в тва отношение, във всеки един момент знаеш в кво ограничение си, дебне ли камера или не, и прочие.

Този GPS в телефона ли ти е или си е отделен?От каде може да се вземе или закупи и за какава цена?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В телефона е този GPS. И аз съм много доволен - предупреждава и за стационарни камери и за полицейски постове ...... Трябва ти телефон с андроид и си готов.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В телефона е този GPS. И аз съм много доволен - предупреждава и за стационарни камери и за полицейски постове ...... Трябва ти телефон с андроид и си готов.

А от интернет ли мога да го сваля или трябва да платя да ми го сложат?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В телефона е този GPS. И аз съм много доволен - предупреждава и за стационарни камери и за полицейски постове ...... Трябва ти телефон с андроид и си готов.

А от интернет ли мога да го сваля или трябва да платя да ми го сложат?
И в телефона и отделно устроиство може, към 100-150 лева са китаиците, ще изкараш 1-2 безсънни нощи в форума на покет.бг и всичко щи стане ясно, за нищо няма да платиш освен за самата машинка, дори ако си малко по щателен в търсенето има хора си ги дават направо с качената навигация и с последните ъбдеити на картите и на камерите, след тва е лесно, от време на време проверяваш в гореспоменатия саит за обновяване на сборката и само копи пеитс на определеното място. Е сега от тоя форум аз отивам в оня да дам кординати на още една нова камера за скорост която забелязах че не е отбелязана :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности за информацията и поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кво ще стане ако изкомя някоя скрита статична камера от засада.?

Не е ли по-лесно да спазваш ограничението:confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...