Jump to content

Recommended Posts

Здравейте, колеги. Става въпрос ето за този индивид http://forums.hondabg.com/index.php?showuser=13057 . Значи къв е случая..хм мене чак ми е неудобно да пиша заради некви 20 лева, ама аман от детски истории и лигавщини. Та значи поръчах си от колегата рамена за чистачки за 6-та ген. японка, при което получих такива от англичанка, които нямат нищо общо с тези за японката. Майната му, викам объркал се е, случва се. Чакай да го питам той кви рамене ми праща - тика пускам и цели разговор на лични:Аз: Колега, от ква кола са тия рамена?Той: Хонда сивик 6 генерация хечбек японски Той: защо какво има Аз: не са от японка а са от англичанка, особено задното няма нищо общо с тва на японката! Той: с колко врати е твоята Аз: Еми ти си си отговорил на въпроса с колко врати е: "Хонда сивик 6 генерация хечбек японски"...хеча е с три врати Той: хеч бек не е кола само с 3 врати,може да е и с 5 врати незнам дали знаеш Аз: Абе японски хечбек с пет врати 6-та генерация има ли бе пич??? Що са правиш на ударен не ми е ясно? Той: аз не съм казвал,че колата ми е с 5 врати,а и нещо друго сега имам англичанка,чистачките от японката са съвместими с тези на англичанката ама както и да е не ми се спори Аз: Ей, пич, рамената нямят НИЩО ОБЩО. Кво правим сега? Той: какво искаш да правим,ти нито поиска да ги видиш преди да ги вземеш,нито поиска снимки каза направо пращай ги и толкова.и ето ,че е станало разминаване явно аз какво съм виновен Ми тва е оттук нататък няма смисъл да си пиша с него, грешката е в мен че за пореден път се предоверих на "колега" от форума, а то става въпрос за некви си кирливи 20 лева. Ама халал да са му... Въпроса е че го направи с ясната цел да ме излъже, ей туй ме поздразни...

  • Нагоре 5
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво колега хубаво е,че си пуснал мнение тук нека хората преценят кой прав и кой крив аз не ми се спори с теб казах ти нещо нито поиска снимки,нито пожела да погледнеш пратката,писа пращай ги.пратих ти ги и сега незнам за какво се бориш

  • Нагоре 1
  • Надолу 15

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако това е вярно си си поизлъгал малко ...

Аз: Колега, от ква кола са тия рамена?Той: Хонда сивик 6 генерация хечбек японски

velkoto, дай снимки на рамената и да го разрешаваме спора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако това е вярно си си поизлъгал малко ...

 

Аз: Колега, от ква кола са тия рамена?

 

Той: Хонда сивик 6 генерация хечбек японски

velkoto, дай снимки на рамената и да го разрешаваме спора.

 

Ми то нема нужда, тъй като както виждаш той по-нататък в съобщенията си признава че са от англичанка. Ма ако пък требе, че ги снимам...

 

ПС: Ето и набързо снимки...

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от velkoto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снимай и твоите да видим къде е разликата

  • Нагоре 1
  • Надолу 7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение е, че си виновен.Може тайно да си се надявал че ще станат и няма да разбере, но познай - не стават.Предните може да са съвместими, но не са същите, задната обаче няма нищо общо.Ако беше точен щеше да си признаеш, както е казал колегата. По-дразнещото е отношението ти, не толкова 20-те лв.Ето разликата:предни на японка - предни на англичанказадна на японка - задна на англичанкаМисля, че темата е приключена !

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е приключена темата. Не знам за вас ама на мен ми писна да чета такива теми в тоя форум. Слагайте му бан и да ходи да си продава боклуците другаде. В случая ivelin85 си е виновен, пратил е чистачки от англичанка а е знаел че се търсят за японка и го е направил умишлено.

  • Нагоре 5
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да си му ги откупи обратно е най-правилното решение според мене! Ако не иска, тогава бан и ае у лево. В единия случай показва, че наистина го е направил неволно и иска да се поправи, че е преебал колегата отсреща, а в другия случай става за смех за 20лв. и си заминава.П.С> Дори чичо Соичиро не би го измислил по-справедливо ;)

Редактирано от Petar Petrov
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е приключена по отношение казуса кой ркив, кой прав.Сега ако колегата се поправи може и да няма много голямо наказание, ама ако продължава в същия дух ...

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

крайно време е малко по малко да изчистим форума от такива мишлета,за това има само едно решение.....бан бан бан бан бан бан

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да се изкажа,в интерес на истината цялата работа стана от недоглеждане от моя страна(не съм видял,че му трябва от японски сивик)станало е някакво недоразумение за което според мен вина нямам само аз,но както и да е.Нека комплексирани мамини синчета да не ме съдят по простата причина ,че не ме познават.Ходете си чешете езиците да не казвам къде.Във форума продавам и купувам части от година и нещо мисля,че доста хора са останали доволни от моята коректност това,че е станало някакво недоразумение за което според мен вина нямам само аз е друго.И мене са ме цакали и знам,че е гадно,но не ходя да плача на рамото на майка си.В случая фена можеше да поиска снимки или опция да си прегледа стоката както съм му написал по-горе и сега нямаше да водим тоя спор.Имам едно предложение към модераторите на форума защо след всяка сделка двете страни не оставят коментари за развоя й(както е във един голям сайт за покупко-продажба)не смятам че трети лица трябва да вземат страна за каквото и да било

  • Нагоре 1
  • Надолу 13

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф, ако си мъж на място няма да се обясняваш като да не казвам какво, а ще си поемеш обратния куриер и ще върнеш парите. Заобяснявал ми се като пу.ка как бил нямал вина. Я се стегни бе!

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо да питам, колко коли имаш за продан? След това, колегата ти е искал за Японски хеч, бил си длъжен да му кажеш от каква кола му пращаш рамена. Това че не ти е поискал да види нещата, какво ти говори, че ти е имал някакво доверие за нещата които ще му пратиш, само че е останал разочарован, за това си е пуснал и тема. Можело е да му цъкнеш отметката за виждане, след като продаваш от година и нещо както казваш, предполагам че на другите на които си продавал неща си я цъкал. Факта е че темата е пусната, и не е зле да се разберете какво правите. Ако си сериозен както казваш е добре да пратиш на колегата това за което си е платил.Пример: продавам ти двигател, в обявата съм написал Д16З6, пращам ти го без отметката щото не си ми каза, но идва Д14А4 примерно, кой е виновен, би ли се почуствал прецакан и би ли пуснал такава тема и ти? (не ми отговаряй, въпроса е риторичен)Относно, предложението ти за коментари след сделки, НЯМА ДА СТАНЕ, ние не сме сайт за продажби и това че има такъв раздел е само един плюс на форума. Отделно в правилата пише:

Екипът на http://forums.hondabg.com по никакъв начин не носи отговорност за извършваните сделки и не предоставя информация за участниците!

За третите лица, всеки може да изкаже своето мнение, в свободна страна живеем, Форума също не прави изключение.Поздрави.
  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се обяснявам на никой казвам как стоят нещата а дали съм пу..а едва ли би ми го казал в лицето селски изцепки като твоите винаги ще ги има.две коли продавам,а щом модераторите искат да гледат сеир нека нещата си продължават така просто давам идея,но може би е доста сложно за изпълнение.хората с които съм работил сами преценяват дали искат да видят стоката или едни снимки са достатъчни.

  • Нагоре 2
  • Надолу 13

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си пу.ка вероятно но продължаваш да се обясняваш като такава. Не си и човек на който може да се разчита. И о да, директно в лицето ти ще кажа какво мисля за теб, а селските изцепки са ти явно запазена марка. Човече, докажи че не си за 20лв и един куриер или се скрий някъде. То бива наглост ама това бие нагломера.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пишете каквото и за когото искате мисля,че всичко се изясни ама ако има някой които му се дрункат празни приказки то тука стана ала бала ама не заради хора като мен.Поздрави на всички хейтъри

  • Нагоре 1
  • Надолу 12

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти си луд ве мой в голям филм се вкара,веднъж си иска парите сега не ги щеш последно айде реши се.а това ,че жена ми ти ги прати е по простата причина,че работя през деня аз не се крия от никого просто няма защо

  • Нагоре 1
  • Надолу 13

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти си луд ве мой в голям филм се вкара,веднъж си иска парите сега не ги щеш последно айде реши се.а това ,че жена ми ти ги прати е по простата причина,че работя през деня аз не се крия от никого просто няма защо

Ей, келеш, престани да дразниш вече. Още от самото начало на темата съм ти написъл че не съм ти за 20-те лева и не ги искам. Направил съм темата да предпазя други колеги от евентуални "сделки" с палячо като теб. Целта ми с темата не е да си върна кирливите 20 лева, с които осигурих една кръчма на жена ти, тъй като очевидно ти нямаш тази финансова възможност, щом правиш цигански номера за такава смешна сума, а просто колегите да са нащрек когато пазаруват от теб, ако въобще модераторите ти позволят да го правиш вече тук.
  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти в какъв свят живееш аз със 20 лв. от нас не мога да изляза ква кръчма,на село може и да става.Пак ти казвам щом пусна темата значи си за 20 кинта ако искаш ти ги връщам

  • Нагоре 2
  • Надолу 13

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе ей, Я се сбийте :D Сега сериозно- и аз си изпатих от един "пич", но ти Ивелин си нагъл направо. Знаел си какво търси, не си му казал какво му пращаш, пък и сега го и нападаш, че бил глупав колегата да не погледне и "да се оправя"...Така не може повече!!!Аз бих ти пратил рамената обратно, ама за 40 кинта, да ти е гадно и после с 20те лева да ти взема 2-3 книжки/от сорта на "Как да се държим в обществото"/ и да ти ги пратя да си почетеш :lol: Станала инфекцията, ти го сиктеросваш. Ае земи се в ръце и му се извини официално на човека. Ясно е, че щом не ти ще парите иска да му се извиниш...

  • Нагоре 5
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая книжка както и един буквар ще ти трябва на теб да се научиш да четеш.то всичко си пише ама като няма кой да чете ;)

  • Нагоре 1
  • Надолу 18

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе човек, даден ти беше шанс да се покажеш, че си точен и да уредиш нещата с колегата.Никой не е застрахован от грешки, като си направил такава поправи се, но държането ти не показва такова желание.

  • Нагоре 4
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре казах ако каже връщам му парите той ругае насреща е незнам аз какво да правя да стоя и всеки да ме плюе?е няма как да стане

  • Нагоре 1
  • Надолу 14

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълен гьонсурат си ти. Ако беше човек на място нямаше дори да се стигне до тази ситуация. Тарикат си ама на дребно.

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивелине, ще разбереш някога, а може и да не разбереш, че не всичко е пари!Кажи вълшебната думичка няколко пъти!

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Колегата" ивелин е мекере и измамник ! трябва да се банне и да не продава повече в форума щото иска само кяр да има ! т.е да продава и да лъже колегите.

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Колегата" ивелин е мекере и измамник ! трябва да се банне и да не продава повече в форума щото иска само кяр да има ! т.е да продава и да лъже колегите.

и защо мислиш така?нали се сещаш,че и аз можех да пусна нещо за тебе ама не го направих да не те правя смешен
  • Нагоре 1
  • Надолу 10

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

четях темата с голям интерес и наистина съм много разочарован от такива селски измекяри като тоя добрички гашник,няма такава наглост не стига че откровенно е измамил колегата ами и много му знае устата,да чукна на дърво досега доста неща съм копувал от хора от тук и винаги съм попадал на сериозни и точни момчета и наистина трябва да се показват кои са селските тарикати тука да се знае.

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се чудя що още не е заключена темата...Явно колегата го е излъгал и няма намерение се покаже в по- добра светлина.Lock + ban = ?

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то бива бива тъпани ама като вас селяци които явно си нямате друга работа освен от години да пълните форума с пумия не съм виждал явно няма на кого да си изкарате злобата щото сте едни шибани копелета дето за един хуй не ставате.кви ''КОЛЕГИ'' кви 5 лева вървете на майната си педали

  • Нагоре 1
  • Надолу 20

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето,че изкарахме на яве истинското ти личице,трябваше ти само леко побутване.

  • Нагоре 4
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то бива бива тъпани ама като вас селяци които явно си нямате друга работа освен от години да пълните форума с пумия не съм виждал явно няма на кого да си изкарате злобата щото сте едни шибани копелета дето за един хуй не ставате.кви ''КОЛЕГИ'' кви 5 лева вървете на майната си педали

И аз от тоя чакам извинение, при все че му подарих 20 лева. Тц, тц, тц, аре мен си ме псувай нали аз съм си виновен, че съм ти се доверил, ама по колегите що се нахвърляш незнам. Сам каза, цитирам:

браво колега хубаво е,че си пуснал мнение тук нека хората преценят кой прав и кой крив...

...еми ето, че желанието ти се сбъдна и хората прецениха кой крив и кой прав, но явно ограничените ти умствени възможности отново не искат да приемат, че вината си е в теб. Кажи си чистосърдечно "така и така, опитах пич да те мина, не стана, съжалявам!" и тва е, стискаме си ръцете и по живо по здраво и за мен случая е забравен.
  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

" ivelin85 " Не те познавам, и не искам да се засягаш от думите ми, а по скоро ги разбери като съвет. Безгрешни хора НЯМА ! Но предполагам знаеш " Признат грях, половин грях " Кажи си майната му ! Сбърках, ще се изправя като мъж, и ще си призная грешката. А не сме малки деца да се псуваме. Да кажем, че си изхарчил 20-те лева и нямаш да ги върнеш на колегата. ( Предполагам че той ги е прежалил вече ). Вместо псувни, можеше да кажеш само едно единствено и простичко ИЗВИНЯВАМ СЕ !

Разбери ме както прецениш. :)

  • Нагоре 3
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук ако ,Ви напипа весник Лична драма ,голем смях ще падне :D нищо лично

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам какво още му се молите на Ивелин да се разкае,извинява и т.н след като явно няма такова намерение :DToва което трябва да се направи е просто да няма други пострадали колеги за в бъдеще като начина е само един.

  • Нагоре 1
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е с наложено наказание за постване в комерсиалните раздели !!! Темата мисля е ясна и фактите са на лице !!!

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...